Fransa
Ligue 1 •
19.03.2026 — 16:00
FC Tshikas
Elo: 1470λ (Beklenen Gol): 0.44
1 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 0
CS Manika
Elo: 1551λ (Beklenen Gol): 0.65
Model Güven Derecesi:
%68
FC Tshikas - CS Manika mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.44, Dep: 0.65 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre CS Manika %34.1 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %9.8, Karşılıklı Gol Var olasılığı %17.8, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %45.4 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %59.3
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
FC Tshikas xG
1.11
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
CS Manika xG
0.84
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.11 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (0.44 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%20.5
X (Beraberlik)
%45.4
2 (Deplasman)
%34.1
Çifte Şans 1X: %65.9
Çifte Şans X2: %79.5
Çifte Şans 12: %54.6
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %65.7
0.5 Alt: %34.3
1.5 Üst: %30.5
1.5 Alt: %69.5
2.5 Üst: %9.8
2.5 Alt: %90.2
3.5 Üst: %2.5
3.5 Alt: %97.5
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%17.8
KG Yok
%82.2
En Olası Skorlar
Top 6 Skor0-0
%34.3
0-1
%21.1
1-0
%14.1
1-1
%10.4
0-2
%7.1
2-0
%3.3
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %13.6
İY X: %65.3
İY 2: %21.1
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %38.5
İY 0.5 Alt: %61.5
İY 1.5 Üst: %9.0
İY 1.5 Alt: %91.0
İY 2.5 Üst: %1.4
İY 2.5 Alt: %98.6
İY 3.5 Üst: %0.2
İY 3.5 Alt: %99.8
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
2.97
+
Dep
3.12
=
Toplam
6.09
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %16.2
8.5 Alt: %83.8
9.5 Üst: %9.0
9.5 Alt: %91.0
10.5 Üst: %4.6
10.5 Alt: %95.4
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 2.8 Korner (Ev: 1.37, Dep: 1.43)
İY 4.5 Üst: %15.2
İY 4.5 Alt: %84.8
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %39.4 |
Eşit: %16.5 |
Dep: %44.0
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
14.1
Ev: 7 • Dep: 7.1
İsabetli Şut
4.9
Ev: 2.5 • Dep: 2.4
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %3.1
21.5 Alt: %96.9
23.5 Şut Üst: %1.0
23.5 Alt: %99.0
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %12.8
7.5 Alt: %87.3
8.5 İsabetli Üst: %6.4
8.5 Alt: %93.6
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiFC Tshikas
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
CS Manika
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
FC Tshikas (+0.25)
@1.79
%55.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
CS Manika (-0.25)
@2.27
%44.1 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+1.50 Gol Üst
@3.28
%30.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.50 Gol Alt
@1.44
%69.5 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @23.89 | %4.2 | %0.0 | @1.04 | %95.8 |
| -1.25 | @21.93 | %4.6 | %0.0 | @1.05 | %95.4 |
| -1.00 | @19.98 | %5.0 | %16.4 | @1.05 | %95.0 |
| -0.75 | @7.43 | %13.5 | %0.0 | @1.16 | %86.5 |
| -0.50 | @4.87 | %20.5 | %0.0 | @1.26 | %79.5 |
| -0.25 | @3.76 | %26.6 | %0.0 | @1.36 | %73.4 |
| 0.0 | @2.66 | %37.6 | %45.4 | @1.60 | %62.4 |
| +0.25 Ana Hat | @1.79 | %55.9 | %0.0 | @2.27 | %44.1 |
| +0.50 | @1.52 | %65.9 | %0.0 | @2.94 | %34.1 |
| +0.75 | @1.33 | %75.1 | %0.0 | @4.01 | %24.9 |
| +1.00 | @1.15 | %87.2 | %24.4 | @7.79 | %12.8 |
| +1.25 | @1.12 | %88.9 | %0.0 | @9.04 | %11.1 |
| +1.50 | @1.11 | %90.3 | %0.0 | @10.30 | %9.7 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @4.45 | %22.5 | %0.0 | @1.29 | %77.6 |
| +2.00 | @8.11 | %12.3 | %20.7 | @1.14 | %87.7 |
| +2.25 | @9.17 | %10.9 | %0.0 | @1.12 | %89.1 |
| +2.50 | @10.23 | %9.8 | %0.0 | @1.11 | %90.2 |
| +2.75 | @15.70 | %6.4 | %0.0 | @1.07 | %93.6 |
| +3.00 | @37.07 | %2.7 | %7.3 | @1.03 | %97.3 |
| +3.25 | @38.52 | %2.6 | %0.0 | @1.03 | %97.4 |
| +3.50 | @39.97 | %2.5 | %0.0 | @1.03 | %97.5 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 34.3% | 21.1% | 7.1% | 1.5% | 0.2% | 0.0% |
| 1 Gol | 14.1% | 10.4% | 3.1% | 0.7% | 0.1% | 0.0% |
| 2 Gol | 3.3% | 2.1% | 0.7% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 3 Gol | 0.5% | 0.3% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| 4 Gol | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
FC Tshikas — Son 5 Maç
B
vs Saint Eloi Lupopo (E)
1 - 1
G
vs Panda B5 (E)
1 - 0
G
vs Simba (E)
1 - 0
M
vs Saint-Luc (D)
1 - 0
M
vs Tshinkunku (E)
0 - 1
CS Manika — Son 5 Maç
G
vs Tshinkunku (D)
0 - 2
G
vs AS New Soger (E)
2 - 0
B
vs Panda B5 (D)
0 - 0
G
vs Groupe Bazano (D)
1 - 2
B
vs Blessing (D)
0 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
1 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 18.12.2025 | Ligue 1 | CS Manika | 0 - 0 | FC Tshikas |