Spain
Tercera División RFEF - Group 13 •
11.01.2026 — 18:00
UCAM Murcia II
Elo: 1536λ (Beklenen Gol): 1.76
1 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Águilas II
Elo: 1563λ (Beklenen Gol): 1.69
Model Güven Derecesi:
%64
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (2 maç).
UCAM Murcia II - Águilas II mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.76, Dep: 1.69 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre UCAM Murcia II %39.7 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %67.0, Karşılıklı Gol Var olasılığı %68.2, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %23.9 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %76.4
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
UCAM Murcia II xG
2.00
Dengeli
Águilas II xG
1.91
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%39.7
X (Beraberlik)
%23.9
2 (Deplasman)
%36.5
Çifte Şans 1X: %63.6
Çifte Şans X2: %60.3
Çifte Şans 12: %76.1
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %96.1
0.5 Alt: %4.0
1.5 Üst: %86.6
1.5 Alt: %13.4
2.5 Üst: %67.0
2.5 Alt: %33.0
3.5 Üst: %45.2
3.5 Alt: %54.8
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%68.2
KG Yok
%31.8
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%10.2
2-1
%8.3
1-2
%8.0
2-2
%7.0
2-0
%4.9
1-0
%4.9
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %32.0
İY X: %38.0
İY 2: %30.0
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %77.8
İY 0.5 Alt: %22.2
İY 1.5 Üst: %46.8
İY 1.5 Alt: %53.2
İY 2.5 Üst: %20.2
İY 2.5 Alt: %79.8
İY 3.5 Üst: %7.0
İY 3.5 Alt: %93.0
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.63
+
Dep
5.34
=
Toplam
10.97
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %76.6
8.5 Alt: %23.4
9.5 Üst: %65.7
9.5 Alt: %34.3
10.5 Üst: %53.7
10.5 Alt: %46.3
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.05 Korner (Ev: 2.59, Dep: 2.46)
İY 4.5 Üst: %56.8
İY 4.5 Alt: %43.2
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %47.4 |
Eşit: %12.2 |
Dep: %40.5
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
28.3
Ev: 14.8 • Dep: 13.5
İsabetli Şut
9.9
Ev: 5.3 • Dep: 4.6
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %90.3
21.5 Alt: %9.7
23.5 Şut Üst: %81.4
23.5 Alt: %18.6
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %76.9
7.5 Alt: %23.1
8.5 İsabetli Üst: %65.4
8.5 Alt: %34.6
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiUCAM Murcia II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Águilas II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
UCAM Murcia II (0.0)
@1.92
%52.1 İhtimal
İade (Push): %24.3
Águilas II (+0.00)
@2.09
%47.9 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.25 Gol Üst
@2.01
%49.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.25 Gol Alt
@1.99
%50.2 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @4.86 | %20.6 | %0.0 | @1.26 | %79.4 |
| -1.25 | @4.40 | %22.7 | %0.0 | @1.29 | %77.3 |
| -1.00 | @3.94 | %25.4 | %18.9 | @1.34 | %74.6 |
| -0.75 | @3.02 | %33.1 | %0.0 | @1.50 | %66.9 |
| -0.50 | @2.54 | %39.4 | %0.0 | @1.65 | %60.6 |
| -0.25 | @2.23 | %44.9 | %0.0 | @1.81 | %55.1 |
| 0.0 Ana Hat | @1.92 | %52.1 | %24.3 | @2.09 | %47.9 |
| +0.25 | @1.70 | %58.7 | %0.0 | @2.42 | %41.3 |
| +0.50 | @1.57 | %63.7 | %0.0 | @2.76 | %36.3 |
| +0.75 | @1.43 | %70.0 | %0.0 | @3.33 | %30.0 |
| +1.00 | @1.29 | %77.7 | %18.0 | @4.48 | %22.3 |
| +1.25 | @1.25 | %79.9 | %0.0 | @4.97 | %20.1 |
| +1.50 | @1.22 | %81.7 | %0.0 | @5.46 | %18.3 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.18 | %84.8 | %0.0 | @6.59 | %15.2 |
| +2.00 | @1.21 | %82.9 | %20.0 | @5.86 | %17.1 |
| +2.25 | @1.36 | %73.7 | %0.0 | @3.81 | %26.3 |
| +2.50 | @1.51 | %66.4 | %0.0 | @2.98 | %33.6 |
| +2.75 | @1.61 | %62.2 | %0.0 | @2.65 | %37.8 |
| +3.00 | @1.76 | %56.9 | %22.1 | @2.32 | %43.2 |
| +3.25 Ana Hat | @2.01 | %49.8 | %0.0 | @1.99 | %50.2 |
| +3.50 | @2.26 | %44.3 | %0.0 | @1.79 | %55.7 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 4.0% | 4.7% | 4.6% | 2.6% | 1.1% | 0.4% |
| 1 Gol | 5.0% | 10.3% | 8.1% | 4.5% | 1.9% | 0.6% |
| 2 Gol | 5.0% | 8.5% | 7.1% | 4.0% | 1.7% | 0.6% |
| 3 Gol | 3.0% | 5.0% | 4.2% | 2.4% | 1.0% | 0.3% |
| 4 Gol | 1.3% | 2.2% | 1.9% | 1.0% | 0.4% | 0.1% |
| 5 Gol | 0.5% | 0.8% | 0.7% | 0.4% | 0.2% | 0.1% |
UCAM Murcia II — Son 5 Maç
B
vs Muleño (D)
2 - 2
B
vs Muleño (D)
1 - 1
M
vs Águilas II (D)
3 - 0
B
vs Muleño (E)
2 - 2
G
vs Águilas II (E)
3 - 2
Águilas II — Son 5 Maç
G
vs UCAM Murcia II (E)
3 - 0
M
vs UCAM Murcia II (D)
3 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
2 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 23.02.2025 | Tercera División RFEF - Group 13 | Águilas II | 3 - 0 | UCAM Murcia II |
| 13.10.2024 | Tercera División RFEF - Group 13 | UCAM Murcia II | 3 - 2 | Águilas II |