Maç Listesine Dön
Spain Tercera División RFEF - Group 13 • 03.05.2026 — 20:00

Mazarrón FC

Elo: 1468
λ (Beklenen Gol): 1.64
2 - 3
Tamamlandı
İY: 0 - 1

Águilas II

Elo: 1563
λ (Beklenen Gol): 1.31
Model Güven Derecesi:
%65
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Mazarrón FC - Águilas II mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.64, Dep: 1.31 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Mazarrón FC %44.4 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %56.4, Karşılıklı Gol Var olasılığı %59.6, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %25.9 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %98
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Mazarrón FC xG 1.95
Dengeli
Águilas II xG 1.55
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %44.4
X (Beraberlik) %25.9
2 (Deplasman) %29.7

Çifte Şans 1X: %70.3
Çifte Şans X2: %55.6
Çifte Şans 12: %74.1
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %93.8 0.5 Alt: %6.2
1.5 Üst: %80.1 1.5 Alt: %20.0
2.5 Üst: %56.4 2.5 Alt: %43.6
3.5 Üst: %34.0 3.5 Alt: %66.0

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %59.6
KG Yok %40.5
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%12.1
2-1
%9.2
1-0
%7.8
1-2
%7.4
2-0
%7.1
0-0
%6.1

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %33.9 İY X: %41.2 İY 2: %24.9
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %72.5 İY 0.5 Alt: %27.5
İY 1.5 Üst: %39.0 İY 1.5 Alt: %61.0
İY 2.5 Üst: %14.7 İY 2.5 Alt: %85.3
İY 3.5 Üst: %4.4 İY 3.5 Alt: %95.6
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 5.38
+
Dep 4.53
=
Toplam 9.9
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %65.6 8.5 Alt: %34.4
9.5 Üst: %53.0 9.5 Alt: %47.0
10.5 Üst: %40.5 10.5 Alt: %59.5

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.56 Korner (Ev: 2.47, Dep: 2.08)
İY 4.5 Üst: %47.8 İY 4.5 Alt: %52.2
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %54.3 | Eşit: %12.4 | Dep: %33.3
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 25.2
Ev: 14 • Dep: 11.1
İsabetli Şut 8.8
Ev: 5 • Dep: 3.8
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %76.4 21.5 Alt: %23.6
23.5 Şut Üst: %62.0 23.5 Alt: %38.0

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %65.4 7.5 Alt: %34.7
8.5 İsabetli Üst: %51.9 8.5 Alt: %48.1
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Mazarrón FC
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Águilas II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Mazarrón FC (-0.25)
@1.97
%50.7 İhtimal
İade (Push): %0.0
Águilas II (+0.25)
@2.03
%49.3 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.75 Gol Üst
@1.98
%50.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.75 Gol Alt
@2.02
%49.6 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @4.36 %23.0 %0.0 @1.30 %77.0
-1.25 @3.90 %25.7 %0.0 @1.35 %74.3
-1.00 @3.44 %29.1 %21.1 @1.41 %70.9
-0.75 @2.67 %37.5 %0.0 @1.60 %62.5
-0.50 @2.27 %44.1 %0.0 @1.79 %55.9
-0.25 Ana Hat @1.97 %50.7 %0.0 @2.03 %49.3
0.0 @1.68 %59.7 %26.1 @2.48 %40.3
+0.25 @1.52 %65.7 %0.0 @2.92 %34.3
+0.50 @1.42 %70.2 %0.0 @3.36 %29.8
+0.75 @1.31 %76.6 %0.0 @4.27 %23.4
+1.00 @1.19 %84.3 %16.7 @6.36 %15.7
+1.25 @1.17 %85.7 %0.0 @7.00 %14.3
+1.50 @1.15 %86.9 %0.0 @7.63 %13.1
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.30 %77.2 %0.0 @4.38 %22.9
+2.00 @1.36 %73.6 %23.9 @3.78 %26.4
+2.25 @1.57 %63.6 %0.0 @2.75 %36.4
+2.50 @1.79 %56.0 %0.0 @2.27 %44.0
+2.75 Ana Hat @1.98 %50.4 %0.0 @2.02 %49.6
+3.00 @2.32 %43.2 %22.6 @1.76 %56.9
+3.25 @2.66 %37.7 %0.0 @1.60 %62.3
+3.50 @2.99 %33.4 %0.0 @1.50 %66.6
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 6.2% 6.1% 4.5% 2.0% 0.6% 0.2%
1 Gol 7.9% 12.2% 7.4% 3.2% 1.1% 0.3%
2 Gol 7.1% 9.3% 6.1% 2.6% 0.9% 0.2%
3 Gol 3.9% 5.1% 3.3% 1.4% 0.5% 0.1%
4 Gol 1.6% 2.1% 1.4% 0.6% 0.2% 0.1%
5 Gol 0.5% 0.7% 0.4% 0.2% 0.1% 0.0%
Mazarrón FC — Son 5 Maç
B vs Muleño (D)
1 - 1
G vs El Palmar (E)
4 - 1
B vs UD Caravaca (D)
1 - 1
G vs Real Murcia II (E)
3 - 2
B vs Real Murcia II (D)
2 - 2
Águilas II — Son 5 Maç
G vs El Palmar (E)
2 - 1
G vs UD Caravaca (D)
0 - 1
B vs UCAM Murcia II (D)
1 - 1
G vs UCAM Murcia II (E)
3 - 0
M vs UCAM Murcia II (D)
3 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.