Maç Listesine Dön
Indonesia Indian Super League • 10.05.2026 — 17:00

NorthEast United

Elo: 1543
λ (Beklenen Gol): 2.22
4 - 1
Tamamlandı
İY: 2 - 0

Chennaiyin

Elo: 1422
λ (Beklenen Gol): 0.94
Model Güven Derecesi:
%80
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
NorthEast United - Chennaiyin mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.22, Dep: 0.94 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre NorthEast United %65.8 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %61.1, Karşılıklı Gol Var olasılığı %54.9, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %20.2 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %87.1
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal %60.7
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
NorthEast United xG 2.39
Dengeli
Chennaiyin xG 1.20
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %65.9
X (Beraberlik) %20.2
2 (Deplasman) %13.9

Çifte Şans 1X: %86.1
Çifte Şans X2: %34.2
Çifte Şans 12: %79.8
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %95.0 0.5 Alt: %5.1
1.5 Üst: %83.0 1.5 Alt: %17.0
2.5 Üst: %61.1 2.5 Alt: %38.9
3.5 Üst: %38.8 3.5 Alt: %61.2

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %54.9
KG Yok %45.1
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
2-0
%10.5
2-1
%9.8
1-1
%9.5
1-0
%8.8
3-0
%7.8
3-1
%7.3

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %48.3 İY X: %37.1 İY 2: %14.6
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %75.0 İY 0.5 Alt: %25.0
İY 1.5 Üst: %42.1 İY 1.5 Alt: %57.9
İY 2.5 Üst: %16.9 İY 2.5 Alt: %83.2
İY 3.5 Üst: %5.3 İY 3.5 Alt: %94.7
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 6.55
+
Dep 3.73
=
Toplam 10.29
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %69.8 8.5 Alt: %30.2
9.5 Üst: %57.7 9.5 Alt: %42.3
10.5 Üst: %45.3 10.5 Alt: %54.7

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.73 Korner (Ev: 3.01, Dep: 1.72)
İY 4.5 Üst: %51.1 İY 4.5 Alt: %48.9
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %76.6 | Eşit: %8.7 | Dep: %14.7
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 26.5
Ev: 17.6 • Dep: 8.9
İsabetli Şut 9.3
Ev: 6.3 • Dep: 3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %83.3 21.5 Alt: %16.7
23.5 Şut Üst: %71.1 23.5 Alt: %28.9

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %71.0 7.5 Alt: %29.0
8.5 İsabetli Üst: %58.4 8.5 Alt: %41.7
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
NorthEast United
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Chennaiyin
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
NorthEast United (-1.25)
@2.12
%47.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
Chennaiyin (+1.25)
@1.89
%52.8 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+3.00 Gol Üst
@2.07
%48.2 İhtimal
İade (Push): %22.9
+3.00 Gol Alt
@1.93
%51.8 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @2.40 %41.7 %0.0 @1.72 %58.3
-1.25 Ana Hat @2.12 %47.2 %0.0 @1.89 %52.8
-1.00 @1.84 %54.4 %23.3 @2.19 %45.6
-0.75 @1.66 %60.4 %0.0 @2.52 %39.6
-0.50 @1.54 %65.0 %0.0 @2.86 %35.0
-0.25 @1.38 %72.5 %0.0 @3.64 %27.5
0.0 @1.22 %82.0 %20.8 @5.56 %18.0
+0.25 @1.19 %84.1 %0.0 @6.29 %15.9
+0.50 @1.17 %85.8 %0.0 @7.02 %14.2
+0.75 @1.11 %90.0 %0.0 @10.00 %10.0
+1.00 @1.06 %94.7 %9.4 @18.77 %5.3
+1.25 @1.05 %94.9 %0.0 @19.74 %5.1
+1.50 @1.05 %95.2 %0.0 @20.72 %4.8
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.25 %80.3 %0.0 @5.08 %19.7
+2.00 @1.29 %77.5 %22.5 @4.44 %22.5
+2.25 @1.48 %67.7 %0.0 @3.09 %32.3
+2.50 @1.66 %60.1 %0.0 @2.50 %39.9
+2.75 @1.82 %54.9 %0.0 @2.22 %45.1
+3.00 Ana Hat @2.07 %48.2 %22.9 @1.93 %51.8
+3.25 @2.38 %42.0 %0.0 @1.72 %58.0
+3.50 @2.69 %37.2 %0.0 @1.59 %62.9
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 5.0% 3.4% 1.9% 0.6% 0.1% 0.0%
1 Gol 9.0% 9.8% 4.2% 1.3% 0.3% 0.1%
2 Gol 10.8% 10.1% 4.7% 1.5% 0.3% 0.1%
3 Gol 8.0% 7.5% 3.5% 1.1% 0.3% 0.0%
4 Gol 4.4% 4.2% 1.9% 0.6% 0.1% 0.0%
5 Gol 2.0% 1.8% 0.9% 0.3% 0.1% 0.0%
NorthEast United — Son 5 Maç
G vs Inter Kashi (E)
3 - 2
B vs Kerala Blasters (D)
1 - 1
B vs Bengaluru (D)
1 - 1
M vs Bengaluru (E)
0 - 2
B vs Bengaluru (D)
2 - 2
Chennaiyin — Son 5 Maç
M vs Minerva Punjab (D)
1 - 0
M vs Jamshedpur (D)
4 - 1
B vs Mohammedan (E)
0 - 0
G vs SC Delhi (E)
1 - 0
M vs Bengaluru (D)
1 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.