Spain
Tercera División RFEF - Group 8 •
28.03.2026 — 20:00
Palencia CF
Elo: 1563λ (Beklenen Gol): 1.48
0 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Cristo Atlético
Elo: 1543λ (Beklenen Gol): 1.39
Model Güven Derecesi:
%72
Palencia CF - Cristo Atlético mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.48, Dep: 1.39 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Palencia CF %38.8 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %54.7, Karşılıklı Gol Var olasılığı %58.9, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %26.7 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %65.3
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Palencia CF xG
1.91
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Cristo Atlético xG
1.60
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.91 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.48 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%38.8
X (Beraberlik)
%26.7
2 (Deplasman)
%34.5
Çifte Şans 1X: %65.5
Çifte Şans X2: %61.2
Çifte Şans 12: %73.4
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %93.4
0.5 Alt: %6.6
1.5 Üst: %78.9
1.5 Alt: %21.1
2.5 Üst: %54.7
2.5 Alt: %45.3
3.5 Üst: %32.4
3.5 Alt: %67.7
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%58.9
KG Yok
%41.2
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%12.5
2-1
%8.7
1-2
%8.1
1-0
%7.5
0-1
%7.0
0-0
%6.6
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %30.4
İY X: %42.0
İY 2: %27.7
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %71.6
İY 0.5 Alt: %28.4
İY 1.5 Üst: %37.8
İY 1.5 Alt: %62.2
İY 2.5 Üst: %14.0
İY 2.5 Alt: %86.0
İY 3.5 Üst: %4.1
İY 3.5 Alt: %95.9
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.07
+
Dep
4.7
=
Toplam
9.77
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %64.0
8.5 Alt: %36.0
9.5 Üst: %51.2
9.5 Alt: %48.8
10.5 Üst: %38.8
10.5 Alt: %61.2
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.49 Korner (Ev: 2.33, Dep: 2.16)
İY 4.5 Üst: %46.6
İY 4.5 Alt: %53.4
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %48.2 |
Eşit: %12.9 |
Dep: %39.0
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
24.7
Ev: 13.1 • Dep: 11.6
İsabetli Şut
8.6
Ev: 4.7 • Dep: 4
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %73.6
21.5 Alt: %26.4
23.5 Şut Üst: %58.5
23.5 Alt: %41.5
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %63.3
7.5 Alt: %36.7
8.5 İsabetli Üst: %49.7
8.5 Alt: %50.3
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiPalencia CF
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Cristo Atlético
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Palencia CF (0.0)
@1.89
%52.9 İhtimal
İade (Push): %26.8
Cristo Atlético (+0.00)
@2.12
%47.1 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.75 Gol Üst
@2.06
%48.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.75 Gol Alt
@1.94
%51.4 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @5.30 | %18.9 | %0.0 | @1.23 | %81.2 |
| -1.25 | @4.78 | %20.9 | %0.0 | @1.26 | %79.1 |
| -1.00 | @4.25 | %23.5 | %19.9 | @1.31 | %76.5 |
| -0.75 | @3.13 | %32.0 | %0.0 | @1.47 | %68.0 |
| -0.50 | @2.58 | %38.7 | %0.0 | @1.63 | %61.3 |
| -0.25 | @2.24 | %44.7 | %0.0 | @1.81 | %55.3 |
| 0.0 Ana Hat | @1.89 | %52.9 | %26.8 | @2.12 | %47.1 |
| +0.25 | @1.66 | %60.2 | %0.0 | @2.51 | %39.8 |
| +0.50 | @1.53 | %65.6 | %0.0 | @2.90 | %34.5 |
| +0.75 | @1.38 | %72.2 | %0.0 | @3.60 | %27.8 |
| +1.00 | @1.24 | %80.4 | %18.5 | @5.11 | %19.6 |
| +1.25 | @1.21 | %82.4 | %0.0 | @5.69 | %17.6 |
| +1.50 | @1.19 | %84.1 | %0.0 | @6.27 | %16.0 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.32 | %75.8 | %0.0 | @4.13 | %24.2 |
| +2.00 | @1.39 | %71.9 | %24.4 | @3.56 | %28.1 |
| +2.25 | @1.62 | %61.9 | %0.0 | @2.63 | %38.1 |
| +2.50 | @1.84 | %54.4 | %0.0 | @2.19 | %45.7 |
| +2.75 Ana Hat | @2.06 | %48.6 | %0.0 | @1.94 | %51.4 |
| +3.00 | @2.43 | %41.1 | %22.5 | @1.70 | %58.9 |
| +3.25 | @2.79 | %35.9 | %0.0 | @1.56 | %64.1 |
| +3.50 | @3.14 | %31.9 | %0.0 | @1.47 | %68.2 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 6.6% | 7.0% | 5.5% | 2.5% | 0.9% | 0.2% |
| 1 Gol | 7.6% | 12.6% | 8.1% | 3.8% | 1.3% | 0.4% |
| 2 Gol | 6.3% | 8.7% | 6.0% | 2.8% | 1.0% | 0.3% |
| 3 Gol | 3.1% | 4.3% | 3.0% | 1.4% | 0.5% | 0.1% |
| 4 Gol | 1.2% | 1.6% | 1.1% | 0.5% | 0.2% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.3% | 0.5% | 0.3% | 0.2% | 0.1% | 0.0% |
Palencia CF — Son 5 Maç
G
vs Cristo Atlético (D)
1 - 2
B
vs Cristo Atlético (D)
1 - 1
B
vs Cristo Atlético (E)
2 - 2
M
vs Cristo Atlético (E)
0 - 2
G
vs Cristo Atlético (D)
0 - 2
Cristo Atlético — Son 5 Maç
B
vs Becerril Campos (E)
1 - 1
M
vs Palencia CF (E)
1 - 2
B
vs Palencia CF (E)
1 - 1
B
vs Palencia CF (D)
2 - 2
G
vs Palencia CF (D)
0 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
5 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 16.11.2025 | Tercera División RFEF - Group 8 | Cristo Atlético | 1 - 2 | Palencia CF |
| 02.03.2025 | Tercera División RFEF - Group 8 | Cristo Atlético | 1 - 1 | Palencia CF |
| 19.10.2024 | Tercera División RFEF - Group 8 | Palencia CF | 2 - 2 | Cristo Atlético |
| 05.05.2024 | Tercera División RFEF - Group 8 | Palencia CF | 0 - 2 | Cristo Atlético |
| 13.01.2024 | Tercera División RFEF - Group 8 | Cristo Atlético | 0 - 2 | Palencia CF |