Spain
Tercera División RFEF - Group 8 •
17.05.2026 — 13:00
Palencia CF
Elo: 1541λ (Beklenen Gol): 0.91
2 - 0
Tamamlandı
İY: 1 - 0
Cristo Atlético
Elo: 1545λ (Beklenen Gol): 1.12
Model Güven Derecesi:
%74
Palencia CF - Cristo Atlético mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.91, Dep: 1.12 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Cristo Atlético %39.1 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %33.1, Karşılıklı Gol Var olasılığı %41.3, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %32.4 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %54.7
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Palencia CF xG
1.24
Dengeli
Cristo Atlético xG
1.24
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%28.5
X (Beraberlik)
%32.4
2 (Deplasman)
%39.1
Çifte Şans 1X: %60.9
Çifte Şans X2: %71.5
Çifte Şans 12: %67.6
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %85.8
0.5 Alt: %14.2
1.5 Üst: %61.2
1.5 Alt: %38.8
2.5 Üst: %33.1
2.5 Alt: %66.9
3.5 Üst: %14.8
3.5 Alt: %85.2
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%41.3
KG Yok
%58.7
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%14.4
0-0
%14.1
0-1
%13.7
1-0
%11.0
0-2
%8.2
1-2
%7.5
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %21.8
İY X: %50.1
İY 2: %28.1
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %59.3
İY 0.5 Alt: %40.7
İY 1.5 Üst: %23.9
İY 1.5 Alt: %76.2
İY 2.5 Üst: %6.5
İY 2.5 Alt: %93.5
İY 3.5 Üst: %1.4
İY 3.5 Alt: %98.6
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
3.92
+
Dep
4.12
=
Toplam
8.04
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %41.3
8.5 Alt: %58.7
9.5 Üst: %28.8
9.5 Alt: %71.2
10.5 Üst: %18.8
10.5 Alt: %81.2
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.7 Korner (Ev: 1.8, Dep: 1.9)
İY 4.5 Üst: %31.2
İY 4.5 Alt: %68.8
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %40.0 |
Eşit: %14.3 |
Dep: %45.7
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
19.6
Ev: 9.6 • Dep: 10
İsabetli Şut
6.8
Ev: 3.4 • Dep: 3.4
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %32.4
21.5 Alt: %67.7
23.5 Şut Üst: %18.7
23.5 Alt: %81.3
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %37.8
7.5 Alt: %62.2
8.5 İsabetli Üst: %25.1
8.5 Alt: %74.9
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiPalencia CF
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Cristo Atlético
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Palencia CF (+0.25)
@1.87
%53.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
Cristo Atlético (-0.25)
@2.14
%46.6 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.00 Gol Üst
@2.18
%46.0 İhtimal
İade (Push): %28.1
+2.00 Gol Alt
@1.85
%54.0 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @9.74 | %10.3 | %0.0 | @1.11 | %89.7 |
| -1.25 | @8.85 | %11.3 | %0.0 | @1.13 | %88.7 |
| -1.00 | @7.96 | %12.6 | %18.3 | @1.14 | %87.4 |
| -0.75 | @4.69 | %21.3 | %0.0 | @1.27 | %78.7 |
| -0.50 | @3.51 | %28.5 | %0.0 | @1.40 | %71.5 |
| -0.25 | @2.94 | %34.0 | %0.0 | @1.52 | %66.0 |
| 0.0 | @2.37 | %42.2 | %32.4 | @1.73 | %57.8 |
| +0.25 Ana Hat | @1.87 | %53.4 | %0.0 | @2.14 | %46.6 |
| +0.50 | @1.64 | %60.9 | %0.0 | @2.56 | %39.1 |
| +0.75 | @1.46 | %68.7 | %0.0 | @3.19 | %31.3 |
| +1.00 | @1.27 | %78.7 | %22.6 | @4.69 | %21.3 |
| +1.25 | @1.23 | %81.4 | %0.0 | @5.38 | %18.6 |
| +1.50 | @1.20 | %83.5 | %0.0 | @6.06 | %16.5 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.82 | %54.8 | %0.0 | @2.21 | %45.2 |
| +2.00 Ana Hat | @2.18 | %46.0 | %28.1 | @1.85 | %54.0 |
| +2.25 | @2.60 | %38.5 | %0.0 | @1.62 | %61.6 |
| +2.50 | @3.03 | %33.1 | %0.0 | @1.49 | %67.0 |
| +2.75 | @3.80 | %26.3 | %0.0 | @1.36 | %73.7 |
| +3.00 | @5.55 | %18.0 | %18.3 | @1.22 | %82.0 |
| +3.25 | @6.17 | %16.2 | %0.0 | @1.19 | %83.8 |
| +3.50 | @6.80 | %14.7 | %0.0 | @1.17 | %85.3 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 14.2% | 13.7% | 8.2% | 3.1% | 0.9% | 0.2% |
| 1 Gol | 11.0% | 14.4% | 7.5% | 2.8% | 0.8% | 0.2% |
| 2 Gol | 5.5% | 6.1% | 3.4% | 1.3% | 0.4% | 0.1% |
| 3 Gol | 1.7% | 1.9% | 1.0% | 0.4% | 0.1% | 0.0% |
| 4 Gol | 0.4% | 0.4% | 0.2% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.1% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Palencia CF — Son 5 Maç
M
vs Cristo Atlético (E)
0 - 1
G
vs Cristo Atlético (D)
1 - 2
B
vs Cristo Atlético (D)
1 - 1
B
vs Cristo Atlético (E)
2 - 2
M
vs Cristo Atlético (E)
0 - 2
Cristo Atlético — Son 5 Maç
G
vs Palencia CF (D)
0 - 1
M
vs Palencia CF (E)
1 - 2
B
vs Palencia CF (E)
1 - 1
B
vs Palencia CF (D)
2 - 2
G
vs Palencia CF (D)
0 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
6 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 28.03.2026 | Tercera División RFEF - Group 8 | Palencia CF | 0 - 1 | Cristo Atlético |
| 16.11.2025 | Tercera División RFEF - Group 8 | Cristo Atlético | 1 - 2 | Palencia CF |
| 02.03.2025 | Tercera División RFEF - Group 8 | Cristo Atlético | 1 - 1 | Palencia CF |
| 19.10.2024 | Tercera División RFEF - Group 8 | Palencia CF | 2 - 2 | Cristo Atlético |
| 05.05.2024 | Tercera División RFEF - Group 8 | Palencia CF | 0 - 2 | Cristo Atlético |
| 13.01.2024 | Tercera División RFEF - Group 8 | Cristo Atlético | 0 - 2 | Palencia CF |