Maç Listesine Dön
Andorra 1a Divisió • 27.05.2026 — 21:30

Esperança d'Andorra

Elo: 1541
λ (Beklenen Gol): 3.18
2 - 0
Tamamlandı
İY: 1 - 0

Sporting Escaldes

Elo: 1413
λ (Beklenen Gol): 1.15
Model Güven Derecesi:
%60
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (2 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (2 maç).
Esperança d'Andorra - Sporting Escaldes mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 3.18, Dep: 1.15 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Esperança d'Andorra %76.5 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %80.5, Karşılıklı Gol Var olasılığı %65.8, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %13.6 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %98
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal %66.5
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Esperança d'Andorra xG 3.15
Dengeli
Sporting Escaldes xG 1.24
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %76.5
X (Beraberlik) %13.6
2 (Deplasman) %9.9

Çifte Şans 1X: %90.1
Çifte Şans X2: %23.5
Çifte Şans 12: %86.4
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %98.1 0.5 Alt: %1.9
1.5 Üst: %93.3 1.5 Alt: %6.7
2.5 Üst: %80.5 2.5 Alt: %19.5
3.5 Üst: %62.5 3.5 Alt: %37.5

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %65.8
KG Yok %34.2
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
3-1
%8.2
2-1
%7.7
3-0
%7.1
2-0
%6.7
4-1
%6.5
4-0
%5.6

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %58.3 İY X: %29.0 İY 2: %12.7
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %84.7 İY 0.5 Alt: %15.3
İY 1.5 Üst: %58.1 İY 1.5 Alt: %41.9
İY 2.5 Üst: %29.8 İY 2.5 Alt: %70.2
İY 3.5 Üst: %12.0 İY 3.5 Alt: %88.1
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 8.47
+
Dep 4.19
=
Toplam 12.66
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %88.4 8.5 Alt: %11.6
9.5 Üst: %81.1 9.5 Alt: %18.9
10.5 Üst: %71.8 10.5 Alt: %28.2

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.83 Korner (Ev: 3.9, Dep: 1.93)
İY 4.5 Üst: %69.1 İY 4.5 Alt: %30.9
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %85.8 | Eşit: %5.6 | Dep: %8.6
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 33.6
Ev: 23.4 • Dep: 10.2
İsabetli Şut 11.8
Ev: 8.3 • Dep: 3.5
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %98.6 21.5 Alt: %1.4
23.5 Şut Üst: %96.5 23.5 Alt: %3.5

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %90.2 7.5 Alt: %9.8
8.5 İsabetli Üst: %83.3 8.5 Alt: %16.7
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Esperança d'Andorra
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Sporting Escaldes
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Esperança d'Andorra (-1.75)
@2.06
%48.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
Sporting Escaldes (+1.75)
@1.94
%51.4 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+4.00 Gol Üst
@2.13
%47.0 İhtimal
İade (Push): %21.5
+4.00 Gol Alt
@1.89
%53.0 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @1.85 %54.2 %0.0 @2.18 %45.9
-1.25 @1.66 %60.1 %0.0 @2.51 %39.9
-1.00 @1.48 %67.6 %19.9 @3.09 %32.4
-0.75 @1.40 %71.2 %0.0 @3.47 %28.8
-0.50 @1.35 %74.1 %0.0 @3.86 %25.9
-0.25 @1.25 %80.1 %0.0 @5.03 %19.9
0.0 @1.15 %87.2 %15.1 @7.84 %12.8
+0.25 @1.13 %88.3 %0.0 @8.54 %11.7
+0.50 @1.12 %89.2 %0.0 @9.23 %10.8
+0.75 @1.08 %92.4 %0.0 @13.12 %7.6
+1.00 @1.04 %95.8 %7.0 @23.98 %4.2
+1.25 @1.04 %96.0 %0.0 @24.87 %4.0
+1.50 @1.04 %96.1 %0.0 @25.77 %3.9
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.09 %92.0 %0.0 @12.45 %8.0
+2.00 @1.10 %91.3 %14.2 @11.50 %8.7
+2.25 @1.19 %84.3 %0.0 @6.38 %15.7
+2.50 @1.28 %78.3 %0.0 @4.61 %21.7
+2.75 @1.32 %75.9 %0.0 @4.15 %24.1
+3.00 @1.37 %72.9 %19.9 @3.70 %27.1
+3.25 @1.54 %64.9 %0.0 @2.85 %35.1
+3.50 @1.71 %58.4 %0.0 @2.40 %41.6
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 1.9% 1.3% 1.0% 0.4% 0.1% 0.0%
1 Gol 4.3% 5.8% 3.1% 1.2% 0.3% 0.1%
2 Gol 7.4% 8.6% 4.9% 1.9% 0.5% 0.1%
3 Gol 7.9% 9.1% 5.2% 2.0% 0.6% 0.1%
4 Gol 6.3% 7.2% 4.1% 1.6% 0.5% 0.1%
5 Gol 4.0% 4.6% 2.6% 1.0% 0.3% 0.1%
Esperança d'Andorra — Son 5 Maç
G vs Sporting Escaldes (D)
1 - 3
B vs Ordino (D)
2 - 2
Sporting Escaldes — Son 5 Maç
M vs Esperança d'Andorra (E)
1 - 3
M vs FC Santa Coloma (D)
5 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
1 Maç
Tarih Lig Ev Sahibi Skor Deplasman
23.05.2026 1a Divisió Sporting Escaldes 1 - 3 Esperança d'Andorra