Czech-Republic
1. Liga U19 •
20.03.2026 — 12:00
Baník Ostrava U19
Elo: 1523λ (Beklenen Gol): 1.79
3 - 2
Tamamlandı
İY: 1 - 1
Karviná U19
Elo: 1416λ (Beklenen Gol): 1.12
Model Güven Derecesi:
%79
Baník Ostrava U19 - Karviná U19 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.79, Dep: 1.12 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Baník Ostrava U19 %52.3 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %55.6, Karşılıklı Gol Var olasılığı %56.9, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %24.9 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %69.1
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Baník Ostrava U19 xG
2.00
Dengeli
Karviná U19 xG
1.24
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%52.3
X (Beraberlik)
%24.9
2 (Deplasman)
%22.9
Çifte Şans 1X: %77.2
Çifte Şans X2: %47.7
Çifte Şans 12: %75.1
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %93.7
0.5 Alt: %6.3
1.5 Üst: %79.5
1.5 Alt: %20.5
2.5 Üst: %55.6
2.5 Alt: %44.4
3.5 Üst: %33.2
3.5 Alt: %66.8
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%56.9
KG Yok
%43.1
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%11.7
2-1
%9.8
1-0
%9.0
2-0
%8.8
0-0
%6.3
1-2
%6.1
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %38.8
İY X: %40.8
İY 2: %20.4
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %72.1
İY 0.5 Alt: %27.9
İY 1.5 Üst: %38.4
İY 1.5 Alt: %61.6
İY 2.5 Üst: %14.4
İY 2.5 Alt: %85.6
İY 3.5 Üst: %4.2
İY 3.5 Alt: %95.8
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.69
+
Dep
4.12
=
Toplam
9.81
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %64.5
8.5 Alt: %35.5
9.5 Üst: %51.8
9.5 Alt: %48.2
10.5 Üst: %39.3
10.5 Alt: %60.7
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.51 Korner (Ev: 2.62, Dep: 1.9)
İY 4.5 Üst: %47.0
İY 4.5 Alt: %53.0
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %63.2 |
Eşit: %11.5 |
Dep: %25.4
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
25
Ev: 15 • Dep: 10
İsabetli Şut
8.8
Ev: 5.3 • Dep: 3.4
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %75.1
21.5 Alt: %24.9
23.5 Şut Üst: %60.4
23.5 Alt: %39.6
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %64.6
7.5 Alt: %35.4
8.5 İsabetli Üst: %51.1
8.5 Alt: %48.9
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiBaník Ostrava U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Karviná U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Baník Ostrava U19 (-0.50)
@1.93
%51.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
Karviná U19 (+0.50)
@2.08
%48.1 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.75 Gol Üst
@2.02
%49.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.75 Gol Alt
@1.98
%50.6 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @3.44 | %29.0 | %0.0 | @1.41 | %71.0 |
| -1.25 | @3.05 | %32.8 | %0.0 | @1.49 | %67.2 |
| -1.00 | @2.66 | %37.6 | %22.8 | @1.60 | %62.4 |
| -0.75 | @2.19 | %45.7 | %0.0 | @1.84 | %54.3 |
| -0.50 Ana Hat | @1.93 | %51.9 | %0.0 | @2.08 | %48.1 |
| -0.25 | @1.69 | %59.3 | %0.0 | @2.46 | %40.7 |
| 0.0 | @1.44 | %69.3 | %25.1 | @3.26 | %30.7 |
| +0.25 | @1.36 | %73.7 | %0.0 | @3.80 | %26.3 |
| +0.50 | @1.30 | %77.0 | %0.0 | @4.35 | %23.0 |
| +0.75 | @1.21 | %82.8 | %0.0 | @5.81 | %17.2 |
| +1.00 | @1.12 | %89.5 | %14.0 | @9.52 | %10.5 |
| +1.25 | @1.11 | %90.3 | %0.0 | @10.29 | %9.7 |
| +1.50 | @1.10 | %91.0 | %0.0 | @11.06 | %9.0 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.31 | %76.4 | %0.0 | @4.24 | %23.6 |
| +2.00 | @1.38 | %72.7 | %24.2 | @3.66 | %27.3 |
| +2.25 | @1.60 | %62.7 | %0.0 | @2.68 | %37.3 |
| +2.50 | @1.81 | %55.1 | %0.0 | @2.23 | %44.9 |
| +2.75 Ana Hat | @2.02 | %49.4 | %0.0 | @1.98 | %50.6 |
| +3.00 | @2.38 | %42.0 | %22.6 | @1.72 | %58.0 |
| +3.25 | @2.73 | %36.6 | %0.0 | @1.58 | %63.4 |
| +3.50 | @3.08 | %32.5 | %0.0 | @1.48 | %67.5 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 6.3% | 5.3% | 3.4% | 1.3% | 0.4% | 0.1% |
| 1 Gol | 9.0% | 11.9% | 6.2% | 2.3% | 0.6% | 0.1% |
| 2 Gol | 8.8% | 9.9% | 5.5% | 2.1% | 0.6% | 0.1% |
| 3 Gol | 5.3% | 5.9% | 3.3% | 1.2% | 0.3% | 0.1% |
| 4 Gol | 2.4% | 2.6% | 1.5% | 0.6% | 0.2% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.8% | 0.9% | 0.5% | 0.2% | 0.1% | 0.0% |
Baník Ostrava U19 — Son 5 Maç
M
vs Karviná U19 (D)
2 - 1
G
vs Karviná U19 (D)
1 - 2
M
vs Zilina U19 (D)
4 - 2
B
vs Karviná U19 (E)
1 - 1
M
vs Karviná U19 (D)
5 - 1
Karviná U19 — Son 5 Maç
G
vs Baník Ostrava U19 (E)
2 - 1
M
vs Baník Ostrava U19 (E)
1 - 2
B
vs Baník Ostrava U19 (D)
1 - 1
G
vs Baník Ostrava U19 (E)
5 - 1
M
vs Baník Ostrava U19 (D)
5 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
7 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 22.08.2025 | 1. Liga U19 | Karviná U19 | 2 - 1 | Baník Ostrava U19 |
| 15.05.2024 | 1. Liga U19 | Karviná U19 | 1 - 2 | Baník Ostrava U19 |
| 25.08.2023 | 1. Liga U19 | Baník Ostrava U19 | 1 - 1 | Karviná U19 |
| 28.04.2023 | 1. Liga U19 | Karviná U19 | 5 - 1 | Baník Ostrava U19 |
| 01.10.2022 | 1. Liga U19 | Baník Ostrava U19 | 5 - 0 | Karviná U19 |
| 19.02.2022 | 1. Liga U19 | Baník Ostrava U19 | 1 - 0 | Karviná U19 |
| 22.10.2021 | 1. Liga U19 | Karviná U19 | 2 - 3 | Baník Ostrava U19 |