Switzerland
AXA Women’s Super League •
14.03.2026 — 19:00
Servette Chênois W
Elo: 1618λ (Beklenen Gol): 2.39
2 - 0
Tamamlandı
İY: 2 - 0
Rapperswil Jona W
Elo: 1409λ (Beklenen Gol): 0.64
Model Güven Derecesi:
%88
Servette Chênois W - Rapperswil Jona W mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.39, Dep: 0.64 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Servette Chênois W %75.6 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %58.4, Karşılıklı Gol Var olasılığı %43.7, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %16.8 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %89.1
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal
%68.9
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Servette Chênois W xG
2.71
Dengeli
Rapperswil Jona W xG
0.84
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%75.6
X (Beraberlik)
%16.8
2 (Deplasman)
%7.6
Çifte Şans 1X: %92.4
Çifte Şans X2: %24.4
Çifte Şans 12: %83.3
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %94.4
0.5 Alt: %5.6
1.5 Üst: %81.1
1.5 Alt: %18.9
2.5 Üst: %58.4
2.5 Alt: %41.7
3.5 Üst: %35.9
3.5 Alt: %64.1
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%43.7
KG Yok
%56.3
En Olası Skorlar
Top 6 Skor2-0
%13.8
1-0
%11.0
3-0
%11.0
2-1
%8.9
1-1
%8.0
3-1
%7.1
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %55.1
İY X: %35.5
İY 2: %9.4
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %73.7
İY 0.5 Alt: %26.3
İY 1.5 Üst: %39.9
İY 1.5 Alt: %60.1
İY 2.5 Üst: %15.4
İY 2.5 Alt: %84.6
İY 3.5 Üst: %4.5
İY 3.5 Alt: %95.5
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
6.89
+
Dep
3.1
=
Toplam
9.99
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %66.6
8.5 Alt: %33.4
9.5 Üst: %54.1
9.5 Alt: %45.9
10.5 Üst: %41.6
10.5 Alt: %58.4
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.6 Korner (Ev: 3.17, Dep: 1.43)
İY 4.5 Üst: %48.6
İY 4.5 Alt: %51.4
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %85.4 |
Eşit: %6.3 |
Dep: %8.3
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
25.7
Ev: 18.6 • Dep: 7.1
İsabetli Şut
9
Ev: 6.6 • Dep: 2.4
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %79.4
21.5 Alt: %20.6
23.5 Şut Üst: %65.8
23.5 Alt: %34.2
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %68.2
7.5 Alt: %31.8
8.5 İsabetli Üst: %55.1
8.5 Alt: %44.9
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiServette Chênois W
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Rapperswil Jona W
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Servette Chênois W (-1.50)
@1.94
%51.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
Rapperswil Jona W (+1.50)
@2.06
%48.4 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.75 Gol Üst
@1.95
%51.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.75 Gol Alt
@2.05
%48.8 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 Ana Hat | @1.94 | %51.6 | %0.0 | @2.06 | %48.4 |
| -1.25 | @1.71 | %58.3 | %0.0 | @2.40 | %41.7 |
| -1.00 | @1.49 | %67.1 | %23.2 | @3.04 | %32.9 |
| -0.75 | @1.40 | %71.5 | %0.0 | @3.50 | %28.6 |
| -0.50 | @1.34 | %74.8 | %0.0 | @3.96 | %25.2 |
| -0.25 | @1.22 | %81.9 | %0.0 | @5.51 | %18.1 |
| 0.0 | @1.11 | %90.5 | %17.3 | @10.48 | %9.6 |
| +0.25 | @1.09 | %91.4 | %0.0 | @11.57 | %8.6 |
| +0.50 | @1.09 | %92.1 | %0.0 | @12.67 | %7.9 |
| +0.75 | @1.05 | %94.9 | %0.0 | @19.53 | %5.1 |
| +1.00 | @1.02 | %97.8 | %5.8 | @45.88 | %2.2 |
| +1.25 | @1.02 | %97.9 | %0.0 | @47.30 | %2.1 |
| +1.50 | @1.02 | %98.0 | %0.0 | @48.72 | %2.1 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.29 | %77.8 | %0.0 | @4.51 | %22.2 |
| +2.00 | @1.34 | %74.4 | %23.5 | @3.91 | %25.6 |
| +2.25 | @1.55 | %64.5 | %0.0 | @2.81 | %35.5 |
| +2.50 | @1.76 | %56.9 | %0.0 | @2.32 | %43.1 |
| +2.75 Ana Hat | @1.95 | %51.2 | %0.0 | @2.05 | %48.8 |
| +3.00 | @2.28 | %43.9 | %23.2 | @1.78 | %56.2 |
| +3.25 | @2.63 | %38.1 | %0.0 | @1.62 | %61.9 |
| +3.50 | @2.97 | %33.7 | %0.0 | @1.51 | %66.3 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 5.6% | 2.6% | 1.0% | 0.2% | 0.0% | 0.0% |
| 1 Gol | 11.4% | 8.3% | 2.5% | 0.5% | 0.1% | 0.0% |
| 2 Gol | 14.2% | 9.2% | 3.0% | 0.6% | 0.1% | 0.0% |
| 3 Gol | 11.3% | 7.3% | 2.4% | 0.5% | 0.1% | 0.0% |
| 4 Gol | 6.8% | 4.4% | 1.4% | 0.3% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 3.2% | 2.1% | 0.7% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
Servette Chênois W — Son 5 Maç
B
vs Rapperswil Jona W (D)
0 - 0
G
vs Rapperswil Jona W (E)
5 - 0
G
vs Rapperswil Jona W (D)
0 - 2
G
vs Rapperswil Jona W (D)
0 - 1
G
vs Rapperswil Jona W (E)
3 - 0
Rapperswil Jona W — Son 5 Maç
B
vs Servette Chênois W (E)
0 - 0
M
vs Servette Chênois W (D)
5 - 0
M
vs Servette Chênois W (E)
0 - 2
M
vs Servette Chênois W (E)
0 - 1
M
vs Servette Chênois W (D)
3 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
7 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 27.09.2025 | AXA Women’s Super League | Rapperswil Jona W | 0 - 0 | Servette Chênois W |
| 16.11.2024 | AXA Women’s Super League | Servette Chênois W | 5 - 0 | Rapperswil Jona W |
| 17.08.2024 | AXA Women’s Super League | Rapperswil Jona W | 0 - 2 | Servette Chênois W |
| 10.02.2024 | AXA Women’s Super League | Rapperswil Jona W | 0 - 1 | Servette Chênois W |
| 16.09.2023 | AXA Women’s Super League | Servette Chênois W | 3 - 0 | Rapperswil Jona W |
| 04.03.2023 | AXA Women’s Super League | Rapperswil Jona W | 0 - 4 | Servette Chênois W |
| 18.09.2022 | AXA Women’s Super League | Servette Chênois W | 4 - 0 | Rapperswil Jona W |