Maç Listesine Dön
Canada Canadian Premier League • 24.05.2026 — 01:00

Vancouver FC

Elo: 1500
λ (Beklenen Gol): 1.66
1 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 0

Supra du Quebec

Elo: 1501
λ (Beklenen Gol): 1.56
Model Güven Derecesi:
%44
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (0 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (2 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Vancouver FC - Supra du Quebec mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.66, Dep: 1.56 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Vancouver FC %39.5 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %62.4, Karşılıklı Gol Var olasılığı %64.8, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %24.9 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %70.6
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Vancouver FC xG 1.95
Dengeli
Supra du Quebec xG 1.64
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %39.5
X (Beraberlik) %24.9
2 (Deplasman) %35.6

Çifte Şans 1X: %64.4
Çifte Şans X2: %60.5
Çifte Şans 12: %75.1
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %95.2 0.5 Alt: %4.8
1.5 Üst: %83.9 1.5 Alt: %16.1
2.5 Üst: %62.4 2.5 Alt: %37.6
3.5 Üst: %40.2 3.5 Alt: %59.8

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %64.8
KG Yok %35.2
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%11.1
2-1
%8.6
1-2
%8.1
2-2
%6.7
1-0
%5.8
2-0
%5.5

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %31.5 İY X: %39.4 İY 2: %29.1
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %75.6 İY 0.5 Alt: %24.5
İY 1.5 Üst: %43.3 İY 1.5 Alt: %56.7
İY 2.5 Üst: %17.7 İY 2.5 Alt: %82.3
İY 3.5 Üst: %5.8 İY 3.5 Alt: %94.2
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 5.41
+
Dep 5.08
=
Toplam 10.5
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %72.0 8.5 Alt: %28.0
9.5 Üst: %60.2 9.5 Alt: %39.8
10.5 Üst: %47.9 10.5 Alt: %52.1

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.83 Korner (Ev: 2.49, Dep: 2.34)
İY 4.5 Üst: %52.9 İY 4.5 Alt: %47.1
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %47.8 | Eşit: %12.4 | Dep: %39.8
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 26.9
Ev: 14.1 • Dep: 12.7
İsabetli Şut 9.4
Ev: 5 • Dep: 4.4
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %85.1 21.5 Alt: %14.9
23.5 Şut Üst: %73.7 23.5 Alt: %26.4

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %72.0 7.5 Alt: %28.0
8.5 İsabetli Üst: %59.5 8.5 Alt: %40.5
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Vancouver FC
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Supra du Quebec
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Vancouver FC (0.0)
@1.90
%52.5 İhtimal
İade (Push): %25.2
Supra du Quebec (+0.00)
@2.11
%47.5 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+3.00 Gol Üst
@1.96
%50.9 İhtimal
İade (Push): %22.5
+3.00 Gol Alt
@2.04
%49.1 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @4.99 %20.1 %0.0 @1.25 %79.9
-1.25 @4.51 %22.2 %0.0 @1.29 %77.8
-1.00 @4.03 %24.8 %19.3 @1.33 %75.2
-0.75 @3.04 %32.8 %0.0 @1.49 %67.2
-0.50 @2.54 %39.3 %0.0 @1.65 %60.7
-0.25 @2.22 %45.0 %0.0 @1.82 %55.0
0.0 Ana Hat @1.90 %52.5 %25.2 @2.11 %47.5
+0.25 @1.68 %59.4 %0.0 @2.46 %40.6
+0.50 @1.55 %64.5 %0.0 @2.82 %35.5
+0.75 @1.41 %70.9 %0.0 @3.44 %29.1
+1.00 @1.27 %78.8 %18.1 @4.71 %21.2
+1.25 @1.24 %80.9 %0.0 @5.23 %19.1
+1.50 @1.21 %82.6 %0.0 @5.76 %17.4
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.22 %81.7 %0.0 @5.47 %18.3
+2.00 @1.26 %79.2 %21.8 @4.80 %20.8
+2.25 @1.44 %69.5 %0.0 @3.28 %30.5
+2.50 @1.61 %62.0 %0.0 @2.63 %38.1
+2.75 @1.75 %57.1 %0.0 @2.33 %42.9
+3.00 Ana Hat @1.96 %50.9 %22.5 @2.04 %49.1
+3.25 @2.25 %44.4 %0.0 @1.80 %55.6
+3.50 @2.54 %39.4 %0.0 @1.65 %60.6
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 4.8% 5.5% 4.9% 2.6% 1.0% 0.3%
1 Gol 5.9% 11.3% 8.2% 4.3% 1.7% 0.5%
2 Gol 5.5% 8.7% 6.8% 3.5% 1.4% 0.4%
3 Gol 3.1% 4.8% 3.7% 2.0% 0.8% 0.2%
4 Gol 1.3% 2.0% 1.6% 0.8% 0.3% 0.1%
5 Gol 0.4% 0.7% 0.5% 0.3% 0.1% 0.0%
Vancouver FC — Son 5 Maç
Kayıtlı geçmiş maç bulunamadı.
Supra du Quebec — Son 5 Maç
M vs Cavalry FC (E)
0 - 1
G vs Pacific FC (D)
2 - 3
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.