World
Friendlies Clubs •
07.02.2026 — 17:00
Nizhny Novgorod
Elo: 1539λ (Beklenen Gol): 1.14
0 - 0
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Enisey
Elo: 1543λ (Beklenen Gol): 1.72
Model Güven Derecesi:
%78
Nizhny Novgorod - Enisey mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.14, Dep: 1.72 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Enisey %50.1 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %54.3, Karşılıklı Gol Var olasılığı %56.5, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %25.5 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %48.4
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Nizhny Novgorod xG
1.55
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Enisey xG
1.95
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.55 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.14 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%24.3
X (Beraberlik)
%25.5
2 (Deplasman)
%50.1
Çifte Şans 1X: %49.9
Çifte Şans X2: %75.7
Çifte Şans 12: %74.5
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %93.3
0.5 Alt: %6.7
1.5 Üst: %78.6
1.5 Alt: %21.4
2.5 Üst: %54.3
2.5 Alt: %45.7
3.5 Üst: %31.9
3.5 Alt: %68.1
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%56.5
KG Yok
%43.5
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%12.1
1-2
%9.7
0-1
%9.1
0-2
%8.5
0-0
%6.6
2-1
%6.4
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %21.2
İY X: %41.5
İY 2: %37.3
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %71.4
İY 0.5 Alt: %28.6
İY 1.5 Üst: %37.4
İY 1.5 Alt: %62.6
İY 2.5 Üst: %13.8
İY 2.5 Alt: %86.2
İY 3.5 Üst: %4.0
İY 3.5 Alt: %96.0
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.36
+
Dep
5.41
=
Toplam
9.77
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %64.1
8.5 Alt: %35.9
9.5 Üst: %51.4
9.5 Alt: %48.7
10.5 Üst: %38.9
10.5 Alt: %61.1
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.5 Korner (Ev: 2.01, Dep: 2.49)
İY 4.5 Üst: %46.7
İY 4.5 Alt: %53.3
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %30.9 |
Eşit: %12.3 |
Dep: %56.8
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
24.6
Ev: 11 • Dep: 13.7
İsabetli Şut
8.6
Ev: 3.9 • Dep: 4.7
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %72.9
21.5 Alt: %27.1
23.5 Şut Üst: %57.8
23.5 Alt: %42.3
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %62.5
7.5 Alt: %37.5
8.5 İsabetli Üst: %48.8
8.5 Alt: %51.2
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiNizhny Novgorod
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Enisey
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Nizhny Novgorod (+0.50)
@1.99
%50.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
Enisey (-0.50)
@2.01
%49.8 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.75 Gol Üst
@2.09
%48.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.75 Gol Alt
@1.92
%52.0 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @10.24 | %9.8 | %0.0 | @1.11 | %90.2 |
| -1.25 | @9.48 | %10.5 | %0.0 | @1.12 | %89.5 |
| -1.00 | @8.73 | %11.5 | %14.7 | @1.13 | %88.6 |
| -0.75 | @5.42 | %18.5 | %0.0 | @1.23 | %81.5 |
| -0.50 | @4.09 | %24.5 | %0.0 | @1.32 | %75.6 |
| -0.25 | @3.56 | %28.1 | %0.0 | @1.39 | %71.9 |
| 0.0 | @3.03 | %33.0 | %25.8 | @1.49 | %67.1 |
| +0.25 | @2.33 | %42.9 | %0.0 | @1.75 | %57.1 |
| +0.50 Ana Hat | @1.99 | %50.2 | %0.0 | @2.01 | %49.8 |
| +0.75 | @1.77 | %56.7 | %0.0 | @2.31 | %43.4 |
| +1.00 | @1.54 | %64.9 | %22.6 | @2.85 | %35.1 |
| +1.25 | @1.44 | %69.4 | %0.0 | @3.27 | %30.6 |
| +1.50 | @1.37 | %72.9 | %0.0 | @3.69 | %27.1 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.33 | %75.4 | %0.0 | @4.06 | %24.6 |
| +2.00 | @1.40 | %71.4 | %24.6 | @3.49 | %28.7 |
| +2.25 | @1.63 | %61.4 | %0.0 | @2.59 | %38.6 |
| +2.50 | @1.86 | %53.8 | %0.0 | @2.17 | %46.2 |
| +2.75 Ana Hat | @2.09 | %48.0 | %0.0 | @1.92 | %52.0 |
| +3.00 | @2.48 | %40.4 | %22.5 | @1.68 | %59.6 |
| +3.25 | @2.84 | %35.3 | %0.0 | @1.54 | %64.7 |
| +3.50 | @3.20 | %31.3 | %0.0 | @1.46 | %68.7 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 6.7% | 9.2% | 8.6% | 4.9% | 2.1% | 0.7% |
| 1 Gol | 5.8% | 12.2% | 9.7% | 5.6% | 2.4% | 0.8% |
| 2 Gol | 3.8% | 6.4% | 5.5% | 3.2% | 1.4% | 0.5% |
| 3 Gol | 1.4% | 2.4% | 2.1% | 1.2% | 0.5% | 0.2% |
| 4 Gol | 0.4% | 0.7% | 0.6% | 0.3% | 0.1% | 0.1% |
| 5 Gol | 0.1% | 0.2% | 0.1% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
Nizhny Novgorod — Son 5 Maç
B
vs Enisey (D)
1 - 1
M
vs Enisey (E)
0 - 4
M
vs Enisey (E)
1 - 2
G
vs Enisey (D)
0 - 1
M
vs Enisey (E)
1 - 3
Enisey — Son 5 Maç
B
vs Nizhny Novgorod (E)
1 - 1
G
vs Nizhny Novgorod (D)
0 - 4
G
vs Nizhny Novgorod (D)
1 - 2
M
vs Nizhny Novgorod (E)
0 - 1
G
vs Nizhny Novgorod (D)
1 - 3
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
7 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 15.02.2025 | Friendlies Clubs | Enisey | 1 - 1 | Nizhny Novgorod |
| 26.06.2024 | Friendlies Clubs | Nizhny Novgorod | 0 - 4 | Enisey |
| 28.04.2021 | First League | Nizhny Novgorod | 1 - 2 | Enisey |
| 01.11.2020 | First League | Enisey | 0 - 1 | Nizhny Novgorod |
| 05.10.2019 | First League | Nizhny Novgorod | 1 - 3 | Enisey |
| 11.04.2018 | First League | Enisey | 1 - 0 | Nizhny Novgorod |
| 16.09.2017 | First League | Nizhny Novgorod | 0 - 2 | Enisey |