Spain
Tercera División RFEF - Group 6 •
02.05.2026 — 19:30
Alzira
Elo: 1490λ (Beklenen Gol): 0.91
2 - 2
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Utiel
Elo: 1447λ (Beklenen Gol): 0.72
Model Güven Derecesi:
%72
Alzira - Utiel mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.91, Dep: 0.72 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Alzira %37.0 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %22.3, Karşılıklı Gol Var olasılığı %31.5, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %36.7 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %57.9
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Alzira xG
1.24
Dengeli
Utiel xG
1.16
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%37.0
X (Beraberlik)
%36.7
2 (Deplasman)
%26.3
Çifte Şans 1X: %73.7
Çifte Şans X2: %63.0
Çifte Şans 12: %63.3
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %79.3
0.5 Alt: %20.7
1.5 Üst: %49.3
1.5 Alt: %50.7
2.5 Üst: %22.3
2.5 Alt: %77.7
3.5 Üst: %8.2
3.5 Alt: %91.8
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%31.5
KG Yok
%68.5
En Olası Skorlar
Top 6 Skor0-0
%20.7
1-0
%16.9
1-1
%13.8
0-1
%13.2
2-0
%8.1
2-1
%5.8
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %25.3
İY X: %55.7
İY 2: %19.1
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %51.4
İY 0.5 Alt: %48.6
İY 1.5 Üst: %17.1
İY 1.5 Alt: %82.9
İY 2.5 Üst: %3.8
İY 2.5 Alt: %96.2
İY 3.5 Üst: %0.7
İY 3.5 Alt: %99.3
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
3.9
+
Dep
3.27
=
Toplam
7.17
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %29.3
8.5 Alt: %70.7
9.5 Üst: %18.7
9.5 Alt: %81.3
10.5 Üst: %11.1
10.5 Alt: %88.9
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.3 Korner (Ev: 1.8, Dep: 1.5)
İY 4.5 Üst: %23.7
İY 4.5 Alt: %76.3
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %51.9 |
Eşit: %14.8 |
Dep: %33.4
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
17.1
Ev: 9.6 • Dep: 7.6
İsabetli Şut
6
Ev: 3.4 • Dep: 2.6
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %14.6
21.5 Alt: %85.4
23.5 Şut Üst: %6.8
23.5 Alt: %93.3
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %25.5
7.5 Alt: %74.5
8.5 İsabetli Üst: %15.2
8.5 Alt: %84.8
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiAlzira
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Utiel
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Alzira (-0.25)
@2.21
%45.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
Utiel (+0.25)
@1.83
%54.8 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+1.50 Gol Üst
@2.03
%49.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.50 Gol Alt
@1.97
%50.8 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @7.36 | %13.6 | %0.0 | @1.16 | %86.4 |
| -1.25 | @6.50 | %15.4 | %0.0 | @1.18 | %84.6 |
| -1.00 | @5.64 | %17.7 | %23.4 | @1.22 | %82.3 |
| -0.75 | @3.50 | %28.6 | %0.0 | @1.40 | %71.4 |
| -0.50 | @2.71 | %37.0 | %0.0 | @1.59 | %63.1 |
| -0.25 Ana Hat | @2.21 | %45.3 | %0.0 | @1.83 | %54.8 |
| 0.0 | @1.71 | %58.4 | %36.7 | @2.40 | %41.6 |
| +0.25 | @1.48 | %67.7 | %0.0 | @3.10 | %32.3 |
| +0.50 | @1.36 | %73.7 | %0.0 | @3.80 | %26.4 |
| +0.75 | @1.23 | %81.1 | %0.0 | @5.29 | %18.9 |
| +1.00 | @1.11 | %90.2 | %18.3 | @10.20 | %9.8 |
| +1.25 | @1.10 | %91.2 | %0.0 | @11.35 | %8.8 |
| +1.50 | @1.09 | %92.0 | %0.0 | @12.49 | %8.0 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @2.42 | %41.3 | %0.0 | @1.70 | %58.7 |
| +2.00 | @3.28 | %30.5 | %27.0 | @1.44 | %69.5 |
| +2.25 | @3.88 | %25.8 | %0.0 | @1.35 | %74.3 |
| +2.50 | @4.49 | %22.3 | %0.0 | @1.29 | %77.7 |
| +2.75 | @6.10 | %16.4 | %0.0 | @1.20 | %83.6 |
| +3.00 | @10.49 | %9.5 | %14.1 | @1.11 | %90.5 |
| +3.25 | @11.35 | %8.8 | %0.0 | @1.10 | %91.2 |
| +3.50 | @12.21 | %8.2 | %0.0 | @1.09 | %91.8 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 20.7% | 13.2% | 5.1% | 1.2% | 0.2% | 0.0% |
| 1 Gol | 16.9% | 13.8% | 4.6% | 1.1% | 0.2% | 0.0% |
| 2 Gol | 8.1% | 5.8% | 2.1% | 0.5% | 0.1% | 0.0% |
| 3 Gol | 2.4% | 1.8% | 0.6% | 0.2% | 0.0% | 0.0% |
| 4 Gol | 0.6% | 0.4% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.1% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Alzira — Son 5 Maç
M
vs Vall de Uxó (D)
1 - 0
M
vs Saguntino (D)
1 - 0
G
vs Jove Español (E)
1 - 0
B
vs Roda (D)
0 - 0
G
vs RC Catarroja (E)
2 - 0
Utiel — Son 5 Maç
M
vs Ontinyent 1931 (E)
1 - 2
G
vs Vall de Uxó (D)
0 - 1
B
vs Alzira (E)
1 - 1
B
vs Ontinyent 1931 (D)
0 - 0
B
vs Vall de Uxó (D)
0 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
1 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 04.01.2026 | Tercera División RFEF - Group 6 | Utiel | 1 - 1 | Alzira |