Maç Listesine Dön
Spain Tercera División RFEF - Group 6 • 09.05.2026 — 19:30

Utiel

Elo: 1448
λ (Beklenen Gol): 0.96
1 - 0
Tamamlandı
İY: 0 - 0

Vall de Uxó

Elo: 1522
λ (Beklenen Gol): 1.30
Model Güven Derecesi:
%68
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç).
Utiel - Vall de Uxó mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.95, Dep: 1.29 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Vall de Uxó %43.4 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %39.1, Karşılıklı Gol Var olasılığı %45.6, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %30.2 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %66.7
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Utiel xG 1.51
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Vall de Uxó xG 1.55
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.51 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (0.95 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %26.5
X (Beraberlik) %30.2
2 (Deplasman) %43.4

Çifte Şans 1X: %56.7
Çifte Şans X2: %73.5
Çifte Şans 12: %69.8
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %88.5 0.5 Alt: %11.6
1.5 Üst: %66.7 1.5 Alt: %33.3
2.5 Üst: %39.1 2.5 Alt: %60.9
3.5 Üst: %19.1 3.5 Alt: %81.0

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %45.6
KG Yok %54.4
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%14.0
0-1
%12.7
0-0
%11.5
1-0
%9.1
0-2
%8.8
1-2
%8.4

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %21.2 İY X: %47.4 İY 2: %31.4
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %63.0 İY 0.5 Alt: %37.0
İY 1.5 Üst: %27.5 İY 1.5 Alt: %72.5
İY 2.5 Üst: %8.2 İY 2.5 Alt: %91.8
İY 3.5 Üst: %1.9 İY 3.5 Alt: %98.1
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 4
+
Dep 4.5
=
Toplam 8.51
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %47.8 8.5 Alt: %52.2
9.5 Üst: %34.8 9.5 Alt: %65.2
10.5 Üst: %23.7 10.5 Alt: %76.3

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.91 Korner (Ev: 1.84, Dep: 2.07)
İY 4.5 Üst: %35.4 İY 4.5 Alt: %64.6
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %36.4 | Eşit: %13.7 | Dep: %49.9
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 21
Ev: 9.9 • Dep: 11.1
İsabetli Şut 7.3
Ev: 3.5 • Dep: 3.8
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %43.8 21.5 Alt: %56.2
23.5 Şut Üst: %28.1 23.5 Alt: %72.0

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %44.7 7.5 Alt: %55.3
8.5 İsabetli Üst: %31.2 8.5 Alt: %68.8
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Utiel
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Vall de Uxó
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Utiel (+0.25)
@2.04
%49.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
Vall de Uxó (-0.25)
@1.96
%51.0 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.00 Gol Üst
@1.86
%53.8 İhtimal
İade (Push): %27.7
+2.00 Gol Alt
@2.17
%46.2 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @10.28 %9.7 %0.0 @1.11 %90.3
-1.25 @9.41 %10.6 %0.0 @1.12 %89.4
-1.00 @8.55 %11.7 %16.8 @1.13 %88.3
-0.75 @5.06 %19.8 %0.0 @1.25 %80.2
-0.50 @3.77 %26.5 %0.0 @1.36 %73.5
-0.25 @3.20 %31.2 %0.0 @1.45 %68.8
0.0 @2.63 %38.0 %30.2 @1.61 %62.0
+0.25 Ana Hat @2.04 %49.1 %0.0 @1.96 %51.0
+0.50 @1.76 %56.8 %0.0 @2.31 %43.3
+0.75 @1.56 %64.2 %0.0 @2.79 %35.8
+1.00 @1.35 %73.8 %23.1 @3.82 %26.2
+1.25 @1.29 %77.2 %0.0 @4.39 %22.8
+1.50 @1.25 %79.9 %0.0 @4.96 %20.2
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.63 %61.3 %0.0 @2.58 %38.7
+2.00 Ana Hat @1.86 %53.8 %27.7 @2.17 %46.2
+2.25 @2.21 %45.2 %0.0 @1.82 %54.8
+2.50 @2.57 %38.9 %0.0 @1.64 %61.1
+2.75 @3.12 %32.1 %0.0 @1.47 %67.9
+3.00 @4.24 %23.6 %20.1 @1.31 %76.4
+3.25 @4.78 %20.9 %0.0 @1.26 %79.1
+3.50 @5.31 %18.8 %0.0 @1.23 %81.2
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 11.5% 12.7% 8.9% 3.8% 1.2% 0.3%
1 Gol 9.1% 14.0% 8.5% 3.7% 1.2% 0.3%
2 Gol 4.8% 6.2% 4.0% 1.7% 0.6% 0.1%
3 Gol 1.5% 2.0% 1.3% 0.6% 0.2% 0.0%
4 Gol 0.4% 0.5% 0.3% 0.1% 0.0% 0.0%
5 Gol 0.1% 0.1% 0.1% 0.0% 0.0% 0.0%
Utiel — Son 5 Maç
B vs Alzira (D)
2 - 2
M vs Ontinyent 1931 (E)
1 - 2
G vs Vall de Uxó (D)
0 - 1
B vs Ontinyent 1931 (D)
0 - 0
B vs Vall de Uxó (D)
0 - 0
Vall de Uxó — Son 5 Maç
M vs Utiel (E)
0 - 1
B vs Utiel (E)
0 - 0
G vs Utiel (D)
0 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
3 Maç
Tarih Lig Ev Sahibi Skor Deplasman
10.01.2026 Tercera División RFEF - Group 6 Vall de Uxó 0 - 1 Utiel
12.04.2025 Tercera División RFEF - Group 6 Vall de Uxó 0 - 0 Utiel
30.11.2024 Tercera División RFEF - Group 6 Utiel 0 - 2 Vall de Uxó