Maç Listesine Dön
Belçika Second Amateur Division - VFV A • 01.02.2026 — 17:00

RFC Wetteren

Elo: 1468
λ (Beklenen Gol): 1.58
3 - 2
Tamamlandı
İY: 1 - 1

Zulte Waregem II

Elo: 1521
λ (Beklenen Gol): 1.33
Model Güven Derecesi:
%75
RFC Wetteren - Zulte Waregem II mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.58, Dep: 1.33 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre RFC Wetteren %42.4 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %55.6, Karşılıklı Gol Var olasılığı %59.3, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %26.2 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %86
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
RFC Wetteren xG 1.95
Dengeli
Zulte Waregem II xG 1.55
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %42.4
X (Beraberlik) %26.2
2 (Deplasman) %31.4

Çifte Şans 1X: %68.6
Çifte Şans X2: %57.6
Çifte Şans 12: %73.8
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %93.6 0.5 Alt: %6.4
1.5 Üst: %79.6 1.5 Alt: %20.4
2.5 Üst: %55.7 2.5 Alt: %44.4
3.5 Üst: %33.3 3.5 Alt: %66.7

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %59.3
KG Yok %40.7
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%12.3
2-1
%9.0
1-0
%7.7
1-2
%7.6
2-0
%6.8
0-1
%6.4

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %32.6 İY X: %41.5 İY 2: %25.8
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %72.1 İY 0.5 Alt: %27.9
İY 1.5 Üst: %38.4 İY 1.5 Alt: %61.6
İY 2.5 Üst: %14.4 İY 2.5 Alt: %85.6
İY 3.5 Üst: %4.3 İY 3.5 Alt: %95.7
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 5.26
+
Dep 4.58
=
Toplam 9.84
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %64.9 8.5 Alt: %35.1
9.5 Üst: %52.2 9.5 Alt: %47.8
10.5 Üst: %39.7 10.5 Alt: %60.3

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.53 Korner (Ev: 2.42, Dep: 2.11)
İY 4.5 Üst: %47.3 İY 4.5 Alt: %52.7
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %52.1 | Eşit: %12.6 | Dep: %35.3
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 25
Ev: 13.7 • Dep: 11.3
İsabetli Şut 8.7
Ev: 4.9 • Dep: 3.9
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %75.1 21.5 Alt: %24.9
23.5 Şut Üst: %60.5 23.5 Alt: %39.6

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %64.5 7.5 Alt: %35.6
8.5 İsabetli Üst: %50.9 8.5 Alt: %49.1
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
RFC Wetteren
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Zulte Waregem II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
RFC Wetteren (-0.25)
@2.06
%48.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
Zulte Waregem II (+0.25)
@1.95
%51.4 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.75 Gol Üst
@2.02
%49.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.75 Gol Alt
@1.98
%50.4 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @4.66 %21.5 %0.0 @1.27 %78.6
-1.25 @4.18 %23.9 %0.0 @1.31 %76.1
-1.00 @3.70 %27.1 %20.7 @1.37 %73.0
-0.75 @2.82 %35.5 %0.0 @1.55 %64.5
-0.50 @2.37 %42.2 %0.0 @1.73 %57.8
-0.25 Ana Hat @2.06 %48.6 %0.0 @1.95 %51.4
0.0 @1.74 %57.3 %26.5 @2.34 %42.7
+0.25 @1.57 %63.8 %0.0 @2.77 %36.2
+0.50 @1.46 %68.6 %0.0 @3.19 %31.4
+0.75 @1.33 %75.1 %0.0 @4.02 %24.9
+1.00 @1.20 %83.0 %17.3 @5.89 %17.0
+1.25 @1.18 %84.6 %0.0 @6.51 %15.4
+1.50 @1.16 %86.0 %0.0 @7.12 %14.0
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.31 %76.6 %0.0 @4.27 %23.4
+2.00 @1.37 %72.8 %24.1 @3.68 %27.2
+2.25 @1.59 %62.9 %0.0 @2.69 %37.2
+2.50 @1.81 %55.3 %0.0 @2.24 %44.7
+2.75 Ana Hat @2.02 %49.6 %0.0 @1.98 %50.4
+3.00 @2.37 %42.2 %22.6 @1.73 %57.8
+3.25 @2.71 %36.9 %0.0 @1.58 %63.1
+3.50 @3.06 %32.7 %0.0 @1.49 %67.3
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 6.4% 6.4% 4.9% 2.2% 0.7% 0.2%
1 Gol 7.8% 12.4% 7.7% 3.4% 1.1% 0.3%
2 Gol 6.8% 9.1% 6.1% 2.7% 0.9% 0.2%
3 Gol 3.6% 4.8% 3.2% 1.4% 0.5% 0.1%
4 Gol 1.4% 1.9% 1.3% 0.6% 0.2% 0.0%
5 Gol 0.4% 0.6% 0.4% 0.2% 0.1% 0.0%
RFC Wetteren — Son 5 Maç
B vs Zulte Waregem II (D)
1 - 1
M vs Zulte Waregem II (E)
1 - 2
M vs Zulte Waregem II (D)
2 - 1
G vs Zulte Waregem II (D)
1 - 2
M vs Zulte Waregem II (E)
0 - 2
Zulte Waregem II — Son 5 Maç
M vs Oostkamp (E)
2 - 3
M vs Oostkamp (D)
3 - 1
B vs RFC Wetteren (E)
1 - 1
M vs Oostkamp (E)
0 - 1
M vs Oostkamp (D)
3 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
5 Maç
Tarih Lig Ev Sahibi Skor Deplasman
04.10.2025 Second Amateur Division - VFV A Zulte Waregem II 1 - 1 RFC Wetteren
10.03.2024 Second Amateur Division - VFV A RFC Wetteren 1 - 2 Zulte Waregem II
11.11.2023 Second Amateur Division - VFV A Zulte Waregem II 2 - 1 RFC Wetteren
14.05.2023 Second Amateur Division - VFV A Zulte Waregem II 1 - 2 RFC Wetteren
11.09.2022 Second Amateur Division - VFV A RFC Wetteren 0 - 2 Zulte Waregem II