Maç Listesine Dön
World Youth Viareggio Cup • 11.03.2026 — 14:30

Fiorentina U19

Elo: 1556
λ (Beklenen Gol): 4.41
2 - 0
Tamamlandı
İY: 1 - 0

Viareggio U18

Elo: 1456
λ (Beklenen Gol): 1.36
Model Güven Derecesi:
%70
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Fiorentina U19 - Viareggio U18 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 4.41, Dep: 1.36 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Fiorentina U19 %85.5 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %92.4, Karşılıklı Gol Var olasılığı %73.6, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %8.4 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %79.9
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal %69.5
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Fiorentina U19 xG 3.74
⚠️ Aşırı Şanslı (Doygun)
Viareggio U18 xG 1.55
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım ürettiği xG beklentisinden (3.74 xG) çok daha fazla gol attı (4.41 gol). Bitiricilikte geçici bir şans/seri dönemi yaşıyor; ortalamaya geri dönüş (negatif regresyon) riski yüksek.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %85.5
X (Beraberlik) %8.4
2 (Deplasman) %6.1

Çifte Şans 1X: %93.9
Çifte Şans X2: %14.5
Çifte Şans 12: %91.6
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %99.4 0.5 Alt: %0.6
1.5 Üst: %98.0 1.5 Alt: %2.1
2.5 Üst: %92.4 2.5 Alt: %7.6
3.5 Üst: %82.0 3.5 Alt: %18.0

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %73.6
KG Yok %26.4
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
4-1
%6.9
3-1
%6.3
5-1
%6.1
4-0
%5.1
4-2
%4.7
3-0
%4.6

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %67.5 İY X: %22.2 İY 2: %10.3
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %91.4 İY 0.5 Alt: %8.6
İY 1.5 Üst: %72.4 İY 1.5 Alt: %27.6
İY 2.5 Üst: %45.2 İY 2.5 Alt: %54.8
İY 3.5 Üst: %22.3 İY 3.5 Alt: %77.7
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 10.5
+
Dep 4.65
=
Toplam 15.15
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %96.5 8.5 Alt: %3.5
9.5 Üst: %93.5 9.5 Alt: %6.5
10.5 Üst: %88.9 10.5 Alt: %11.2

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 6.97 Korner (Ev: 4.83, Dep: 2.14)
İY 4.5 Üst: %82.4 İY 4.5 Alt: %17.6
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %91.6 | Eşit: %3.5 | Dep: %5.0
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 35.5
Ev: 24 • Dep: 11.5
İsabetli Şut 13.9
Ev: 10 • Dep: 3.9
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %99.4 21.5 Alt: %0.6
23.5 Şut Üst: %98.3 23.5 Alt: %1.7

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %96.7 7.5 Alt: %3.3
8.5 İsabetli Üst: %93.6 8.5 Alt: %6.4
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Fiorentina U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Viareggio U18
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Fiorentina U19 (-2.00)
@1.86
%53.9 İhtimal
İade (Push): %21.6
Viareggio U18 (+2.00)
@2.17
%46.1 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+4.00 Gol Üst
@1.43
%69.8 İhtimal
İade (Push): %20.1
+4.00 Gol Alt
@3.31
%30.3 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @1.57 %63.9 %0.0 @2.77 %36.2
-1.25 @1.43 %69.8 %0.0 @3.31 %30.2
-1.00 @1.30 %76.9 %17.0 @4.33 %23.1
-0.75 @1.26 %79.1 %0.0 @4.78 %20.9
-0.50 @1.24 %80.9 %0.0 @5.22 %19.2
-0.25 @1.17 %85.6 %0.0 @6.97 %14.4
0.0 @1.10 %91.0 %11.2 @11.17 %9.0
+0.25 @1.09 %91.6 %0.0 @11.87 %8.4
+0.50 @1.09 %92.1 %0.0 @12.57 %8.0
+0.75 @1.06 %94.5 %0.0 @18.06 %5.5
+1.00 @1.03 %97.0 %5.1 @33.44 %3.0
+1.25 @1.03 %97.1 %0.0 @34.34 %2.9
+1.50 @1.03 %97.2 %0.0 @35.24 %2.8
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.03 %97.1 %0.0 @34.91 %2.9
+2.00 @1.03 %97.0 %7.5 @33.56 %3.0
+2.25 @1.07 %93.3 %0.0 @14.85 %6.7
+2.50 @1.11 %89.8 %0.0 @9.79 %10.2
+2.75 @1.12 %89.0 %0.0 @9.11 %11.0
+3.00 @1.13 %88.1 %14.0 @8.43 %11.9
+3.25 @1.23 %81.5 %0.0 @5.41 %18.5
+3.50 @1.32 %75.8 %0.0 @4.14 %24.2
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 0.6% 0.4% 0.4% 0.2% 0.1% 0.0%
1 Gol 1.7% 2.8% 1.8% 0.8% 0.3% 0.1%
2 Gol 4.2% 5.8% 3.9% 1.8% 0.6% 0.2%
3 Gol 6.2% 8.5% 5.8% 2.6% 0.9% 0.2%
4 Gol 6.9% 9.3% 6.3% 2.9% 1.0% 0.3%
5 Gol 6.0% 8.2% 5.6% 2.5% 0.9% 0.2%
Fiorentina U19 — Son 5 Maç
G vs Vis Pesaro U18 (E)
5 - 1
G vs Legia Warszawa U19 (E)
3 - 2
M vs Legia Warszawa U19 (D)
4 - 1
M vs Genoa U19 (E)
0 - 1
G vs Mavlon U18 (E)
1 - 0
Viareggio U18 — Son 5 Maç
M vs One Touch U18 (E)
2 - 3
M vs Sampdoria U18 (D)
13 - 0
M vs Jóvenes Promesas U18 (D)
3 - 1
B vs Westchester United U18 (D)
3 - 3
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.