Fransa
Ligue 2 •
02.05.2026 — 18:00
MSP Batna
Elo: 1505λ (Beklenen Gol): 1.44
5 - 0
Tamamlandı
İY: 1 - 0
MO Constantine
Elo: 1528λ (Beklenen Gol): 1.95
Model Güven Derecesi:
%80
MSP Batna - MO Constantine mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.44, Dep: 1.95 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre MO Constantine %48.8 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %65.8, Karşılıklı Gol Var olasılığı %66.2, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %23.4 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %57.7
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
MSP Batna xG
1.91
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
MO Constantine xG
2.00
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.91 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.44 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%27.8
X (Beraberlik)
%23.4
2 (Deplasman)
%48.8
Çifte Şans 1X: %51.2
Çifte Şans X2: %72.2
Çifte Şans 12: %76.6
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %95.9
0.5 Alt: %4.2
1.5 Üst: %85.9
1.5 Alt: %14.1
2.5 Üst: %65.8
2.5 Alt: %34.2
3.5 Üst: %44.0
3.5 Alt: %56.1
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%66.2
KG Yok
%33.8
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%10.2
1-2
%9.2
2-1
%6.8
2-2
%6.7
0-2
%6.4
1-3
%6.0
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %24.5
İY X: %38.0
İY 2: %37.6
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %77.3
İY 0.5 Alt: %22.7
İY 1.5 Üst: %45.9
İY 1.5 Alt: %54.1
İY 2.5 Üst: %19.6
İY 2.5 Alt: %80.4
İY 3.5 Üst: %6.7
İY 3.5 Alt: %93.4
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.98
+
Dep
5.91
=
Toplam
10.89
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %75.8
8.5 Alt: %24.2
9.5 Üst: %64.8
9.5 Alt: %35.2
10.5 Üst: %52.7
10.5 Alt: %47.3
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.01 Korner (Ev: 2.29, Dep: 2.72)
İY 4.5 Üst: %56.1
İY 4.5 Alt: %43.9
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %33.2 |
Eşit: %11.8 |
Dep: %55.1
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
27.9
Ev: 12.8 • Dep: 15.1
İsabetli Şut
9.7
Ev: 4.6 • Dep: 5.2
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %89.2
21.5 Alt: %10.8
23.5 Şut Üst: %79.7
23.5 Alt: %20.4
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %75.5
7.5 Alt: %24.5
8.5 İsabetli Üst: %63.7
8.5 Alt: %36.3
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiMSP Batna
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
MO Constantine
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
MSP Batna (+0.50)
@1.93
%51.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
MO Constantine (-0.50)
@2.08
%48.2 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.25 Gol Üst
@2.07
%48.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.25 Gol Alt
@1.93
%51.7 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @7.87 | %12.7 | %0.0 | @1.15 | %87.3 |
| -1.25 | @7.27 | %13.8 | %0.0 | @1.16 | %86.2 |
| -1.00 | @6.67 | %15.0 | %15.3 | @1.18 | %85.0 |
| -0.75 | @4.54 | %22.0 | %0.0 | @1.28 | %78.0 |
| -0.50 | @3.57 | %28.0 | %0.0 | @1.39 | %72.0 |
| -0.25 | @3.15 | %31.8 | %0.0 | @1.47 | %68.2 |
| 0.0 | @2.72 | %36.8 | %23.8 | @1.58 | %63.2 |
| +0.25 | @2.21 | %45.3 | %0.0 | @1.83 | %54.7 |
| +0.50 Ana Hat | @1.93 | %51.8 | %0.0 | @2.08 | %48.2 |
| +0.75 | @1.73 | %57.9 | %0.0 | @2.37 | %42.1 |
| +1.00 | @1.53 | %65.6 | %20.9 | @2.90 | %34.5 |
| +1.25 | @1.44 | %69.6 | %0.0 | @3.29 | %30.4 |
| +1.50 | @1.37 | %72.8 | %0.0 | @3.67 | %27.2 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.19 | %84.0 | %0.0 | @6.26 | %16.0 |
| +2.00 | @1.22 | %82.0 | %20.5 | @5.55 | %18.0 |
| +2.25 | @1.38 | %72.6 | %0.0 | @3.65 | %27.4 |
| +2.50 | @1.53 | %65.2 | %0.0 | @2.87 | %34.8 |
| +2.75 | @1.64 | %60.9 | %0.0 | @2.55 | %39.2 |
| +3.00 | @1.81 | %55.2 | %22.3 | @2.23 | %44.8 |
| +3.25 Ana Hat | @2.07 | %48.3 | %0.0 | @1.93 | %51.7 |
| +3.50 | @2.33 | %42.9 | %0.0 | @1.75 | %57.1 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 4.2% | 6.0% | 6.5% | 4.2% | 2.1% | 0.8% |
| 1 Gol | 4.2% | 10.4% | 9.4% | 6.1% | 3.0% | 1.2% |
| 2 Gol | 3.6% | 7.0% | 6.8% | 4.4% | 2.1% | 0.8% |
| 3 Gol | 1.7% | 3.3% | 3.3% | 2.1% | 1.0% | 0.4% |
| 4 Gol | 0.6% | 1.2% | 1.2% | 0.8% | 0.4% | 0.1% |
| 5 Gol | 0.2% | 0.3% | 0.3% | 0.2% | 0.1% | 0.0% |
MSP Batna — Son 5 Maç
M
vs JS Jijel (E)
1 - 3
M
vs MO Constantine (D)
3 - 0
M
vs MO Constantine (D)
5 - 0
M
vs JS Jijel (D)
2 - 1
G
vs MO Constantine (E)
3 - 1
MO Constantine — Son 5 Maç
G
vs MSP Batna (E)
3 - 0
G
vs MSP Batna (E)
5 - 0
M
vs MSP Batna (D)
3 - 1
M
vs MSP Batna (E)
1 - 2
M
vs MSP Batna (D)
4 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
8 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 26.12.2025 | Ligue 2 | MO Constantine | 3 - 0 | MSP Batna |
| 17.05.2025 | Ligue 2 | MO Constantine | 5 - 0 | MSP Batna |
| 26.12.2024 | Ligue 2 | MSP Batna | 3 - 1 | MO Constantine |
| 24.05.2024 | Ligue 2 | MO Constantine | 1 - 2 | MSP Batna |
| 20.01.2024 | Ligue 2 | MSP Batna | 4 - 0 | MO Constantine |
| 22.05.2021 | Ligue 2 | MSP Batna | 1 - 2 | MO Constantine |
| 16.03.2021 | Ligue 2 | MO Constantine | 1 - 0 | MSP Batna |
| 22.02.2013 | Ligue 2 | MSP Batna | 1 - 2 | MO Constantine |