Polonya
III Liga - Group 4 •
14.03.2026 — 19:00
Star Starachowice
Elo: 1485λ (Beklenen Gol): 1.74
2 - 0
Tamamlandı
İY: 1 - 0
Siarka Tarnobrzeg
Elo: 1528λ (Beklenen Gol): 1.65
Model Güven Derecesi:
%80
Star Starachowice - Siarka Tarnobrzeg mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.74, Dep: 1.65 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Star Starachowice %39.8 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %65.7, Karşılıklı Gol Var olasılığı %67.2, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %24.1 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %80
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Star Starachowice xG
2.00
Dengeli
Siarka Tarnobrzeg xG
1.91
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%39.8
X (Beraberlik)
%24.1
2 (Deplasman)
%36.0
Çifte Şans 1X: %64.0
Çifte Şans X2: %60.2
Çifte Şans 12: %75.9
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %95.8
0.5 Alt: %4.2
1.5 Üst: %85.9
1.5 Alt: %14.1
2.5 Üst: %65.7
2.5 Alt: %34.3
3.5 Üst: %43.8
3.5 Alt: %56.2
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%67.3
KG Yok
%32.8
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%10.4
2-1
%8.4
1-2
%8.0
2-2
%6.9
1-0
%5.2
2-0
%5.1
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %32.0
İY X: %38.4
İY 2: %29.6
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %77.2
İY 0.5 Alt: %22.8
İY 1.5 Üst: %45.8
İY 1.5 Alt: %54.2
İY 2.5 Üst: %19.5
İY 2.5 Alt: %80.5
İY 3.5 Üst: %6.6
İY 3.5 Alt: %93.4
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.58
+
Dep
5.26
=
Toplam
10.84
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %75.3
8.5 Alt: %24.7
9.5 Üst: %64.2
9.5 Alt: %35.8
10.5 Üst: %52.1
10.5 Alt: %47.9
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.99 Korner (Ev: 2.57, Dep: 2.42)
İY 4.5 Üst: %55.7
İY 4.5 Alt: %44.3
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %47.7 |
Eşit: %12.2 |
Dep: %40.1
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
27.9
Ev: 14.6 • Dep: 13.2
İsabetli Şut
9.7
Ev: 5.2 • Dep: 4.5
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %89.0
21.5 Alt: %11.0
23.5 Şut Üst: %79.4
23.5 Alt: %20.6
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %75.6
7.5 Alt: %24.4
8.5 İsabetli Üst: %63.8
8.5 Alt: %36.2
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiStar Starachowice
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Siarka Tarnobrzeg
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Star Starachowice (0.0)
@1.91
%52.5 İhtimal
İade (Push): %24.5
Siarka Tarnobrzeg (+0.00)
@2.10
%47.6 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.25 Gol Üst
@2.07
%48.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.25 Gol Alt
@1.93
%51.7 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @4.86 | %20.6 | %0.0 | @1.26 | %79.4 |
| -1.25 | @4.40 | %22.7 | %0.0 | @1.29 | %77.3 |
| -1.00 | @3.94 | %25.4 | %19.0 | @1.34 | %74.6 |
| -0.75 | @3.01 | %33.2 | %0.0 | @1.50 | %66.8 |
| -0.50 | @2.53 | %39.6 | %0.0 | @1.66 | %60.4 |
| -0.25 | @2.22 | %45.1 | %0.0 | @1.82 | %54.9 |
| 0.0 Ana Hat | @1.91 | %52.5 | %24.5 | @2.10 | %47.6 |
| +0.25 | @1.69 | %59.1 | %0.0 | @2.44 | %40.9 |
| +0.50 | @1.56 | %64.1 | %0.0 | @2.79 | %35.9 |
| +0.75 | @1.42 | %70.4 | %0.0 | @3.38 | %29.6 |
| +1.00 | @1.28 | %78.1 | %18.0 | @4.57 | %21.9 |
| +1.25 | @1.25 | %80.3 | %0.0 | @5.08 | %19.7 |
| +1.50 | @1.22 | %82.1 | %0.0 | @5.58 | %17.9 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.19 | %84.0 | %0.0 | @6.25 | %16.0 |
| +2.00 | @1.22 | %81.9 | %20.5 | @5.54 | %18.1 |
| +2.25 | @1.38 | %72.6 | %0.0 | @3.65 | %27.4 |
| +2.50 | @1.53 | %65.2 | %0.0 | @2.87 | %34.8 |
| +2.75 | @1.64 | %60.8 | %0.0 | @2.55 | %39.2 |
| +3.00 | @1.81 | %55.2 | %22.3 | @2.23 | %44.8 |
| +3.25 Ana Hat | @2.07 | %48.3 | %0.0 | @1.93 | %51.7 |
| +3.50 | @2.33 | %42.9 | %0.0 | @1.75 | %57.1 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 4.2% | 4.9% | 4.7% | 2.6% | 1.1% | 0.3% |
| 1 Gol | 5.2% | 10.6% | 8.1% | 4.5% | 1.8% | 0.6% |
| 2 Gol | 5.2% | 8.6% | 7.0% | 3.9% | 1.6% | 0.5% |
| 3 Gol | 3.0% | 5.0% | 4.1% | 2.2% | 0.9% | 0.3% |
| 4 Gol | 1.3% | 2.2% | 1.8% | 1.0% | 0.4% | 0.1% |
| 5 Gol | 0.5% | 0.7% | 0.6% | 0.3% | 0.1% | 0.0% |
Star Starachowice — Son 5 Maç
B
vs Siarka Tarnobrzeg (D)
2 - 2
B
vs Siarka Tarnobrzeg (D)
2 - 2
G
vs Siarka Tarnobrzeg (D)
1 - 2
M
vs Siarka Tarnobrzeg (E)
0 - 3
M
vs Siarka Tarnobrzeg (D)
4 - 1
Siarka Tarnobrzeg — Son 5 Maç
M
vs Sokół Kolb. (D)
4 - 1
B
vs Star Starachowice (E)
2 - 2
M
vs Wislanie Jaskowice (D)
2 - 1
G
vs Naprzód (E)
4 - 0
B
vs Star Starachowice (E)
2 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
8 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 28.01.2026 | Friendlies Clubs | Siarka Tarnobrzeg | 2 - 2 | Star Starachowice |
| 27.08.2025 | III Liga - Group 4 | Siarka Tarnobrzeg | 2 - 2 | Star Starachowice |
| 17.05.2025 | III Liga - Group 4 | Siarka Tarnobrzeg | 1 - 2 | Star Starachowice |
| 18.10.2024 | III Liga - Group 4 | Star Starachowice | 0 - 3 | Siarka Tarnobrzeg |
| 25.09.2024 | Cup | Siarka Tarnobrzeg | 4 - 1 | Star Starachowice |
| 09.03.2024 | III Liga - Group 4 | Siarka Tarnobrzeg | 1 - 0 | Star Starachowice |
| 30.01.2024 | Friendlies Clubs | Star Starachowice | 0 - 2 | Siarka Tarnobrzeg |
| 19.08.2023 | III Liga - Group 4 | Star Starachowice | 1 - 0 | Siarka Tarnobrzeg |