Cyprus
1. Division •
01.06.2026 — 17:00
BATE II
Elo: 1454λ (Beklenen Gol): 2.54
2 - 5
Tamamlandı
İY: 2 - 2
Slonim
Elo: 1461λ (Beklenen Gol): 0.85
Model Güven Derecesi:
%83
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı.
BATE II - Slonim mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.54, Dep: 0.85 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre BATE II %73.3 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %65.7, Karşılıklı Gol Var olasılığı %53.3, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %16.8 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %77.4
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal
%60.0
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
BATE II xG
2.75
Dengeli
Slonim xG
1.16
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%73.3
X (Beraberlik)
%16.8
2 (Deplasman)
%9.9
Çifte Şans 1X: %90.1
Çifte Şans X2: %26.7
Çifte Şans 12: %83.2
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %95.9
0.5 Alt: %4.1
1.5 Üst: %85.7
1.5 Alt: %14.3
2.5 Üst: %65.7
2.5 Alt: %34.3
3.5 Üst: %43.8
3.5 Alt: %56.2
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%53.3
KG Yok
%46.7
En Olası Skorlar
Top 6 Skor2-0
%10.9
2-1
%9.3
3-0
%9.2
1-0
%8.0
1-1
%7.9
3-1
%7.8
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %54.2
İY X: %34.0
İY 2: %11.8
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %77.4
İY 0.5 Alt: %22.6
İY 1.5 Üst: %45.4
İY 1.5 Alt: %54.6
İY 2.5 Üst: %19.2
İY 2.5 Alt: %80.8
İY 3.5 Üst: %6.3
İY 3.5 Alt: %93.7
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
7.18
+
Dep
3.55
=
Toplam
10.73
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %74.4
8.5 Alt: %25.6
9.5 Üst: %63.0
9.5 Alt: %37.0
10.5 Üst: %50.8
10.5 Alt: %49.2
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.94 Korner (Ev: 3.3, Dep: 1.63)
İY 4.5 Üst: %54.9
İY 4.5 Alt: %45.2
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %83.3 |
Eşit: %6.8 |
Dep: %9.9
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
27.9
Ev: 19.5 • Dep: 8.4
İsabetli Şut
9.8
Ev: 6.9 • Dep: 2.9
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %89.0
21.5 Alt: %11.0
23.5 Şut Üst: %79.4
23.5 Alt: %20.6
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %76.2
7.5 Alt: %23.8
8.5 İsabetli Üst: %64.5
8.5 Alt: %35.5
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiBATE II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Slonim
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
BATE II (-1.50)
@2.01
%49.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
Slonim (+1.50)
@1.99
%50.2 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.25 Gol Üst
@2.15
%46.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.25 Gol Alt
@1.87
%53.4 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 Ana Hat | @2.01 | %49.9 | %0.0 | @1.99 | %50.2 |
| -1.25 | @1.78 | %56.1 | %0.0 | @2.28 | %43.9 |
| -1.00 | @1.56 | %64.1 | %22.3 | @2.79 | %35.9 |
| -0.75 | @1.46 | %68.6 | %0.0 | @3.19 | %31.4 |
| -0.50 | @1.39 | %72.1 | %0.0 | @3.59 | %27.9 |
| -0.25 | @1.26 | %79.1 | %0.0 | @4.78 | %20.9 |
| 0.0 | @1.14 | %87.5 | %17.6 | @8.00 | %12.5 |
| +0.25 | @1.13 | %88.7 | %0.0 | @8.85 | %11.3 |
| +0.50 | @1.11 | %89.7 | %0.0 | @9.70 | %10.3 |
| +0.75 | @1.08 | %93.0 | %0.0 | @14.27 | %7.0 |
| +1.00 | @1.04 | %96.5 | %7.1 | @28.91 | %3.5 |
| +1.25 | @1.03 | %96.7 | %0.0 | @30.01 | %3.3 |
| +1.50 | @1.03 | %96.8 | %0.0 | @31.12 | %3.2 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.20 | %83.3 | %0.0 | @5.99 | %16.7 |
| +2.00 | @1.23 | %81.1 | %20.9 | @5.29 | %18.9 |
| +2.25 | @1.40 | %71.7 | %0.0 | @3.53 | %28.4 |
| +2.50 | @1.56 | %64.2 | %0.0 | @2.79 | %35.8 |
| +2.75 | @1.68 | %59.5 | %0.0 | @2.47 | %40.5 |
| +3.00 | @1.87 | %53.5 | %22.9 | @2.15 | %46.5 |
| +3.25 Ana Hat | @2.15 | %46.6 | %0.0 | @1.87 | %53.4 |
| +3.50 | @2.42 | %41.3 | %0.0 | @1.70 | %58.8 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 4.1% | 2.4% | 1.3% | 0.4% | 0.1% | 0.0% |
| 1 Gol | 8.4% | 8.2% | 3.3% | 0.9% | 0.2% | 0.0% |
| 2 Gol | 11.4% | 9.7% | 4.1% | 1.2% | 0.2% | 0.0% |
| 3 Gol | 9.6% | 8.2% | 3.5% | 1.0% | 0.2% | 0.0% |
| 4 Gol | 6.1% | 5.2% | 2.2% | 0.6% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 3.1% | 2.6% | 1.1% | 0.3% | 0.1% | 0.0% |
BATE II — Son 5 Maç
G
vs Slonim (E)
4 - 0
G
vs Slonim (D)
2 - 4
B
vs Slonim (D)
1 - 1
B
vs Slonim (E)
0 - 0
Slonim — Son 5 Maç
M
vs BATE II (D)
4 - 0
M
vs BATE II (E)
2 - 4
M
vs FC Energetik-Bgu Minsk (D)
6 - 0
B
vs BATE II (E)
1 - 1
M
vs FC Energetik-Bgu Minsk (E)
2 - 3
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
4 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 26.10.2025 | 1. Division | BATE II | 4 - 0 | Slonim |
| 21.06.2025 | 1. Division | Slonim | 2 - 4 | BATE II |
| 06.10.2024 | 1. Division | Slonim | 1 - 1 | BATE II |
| 08.06.2024 | 1. Division | BATE II | 0 - 0 | Slonim |