İngiltere
League Two •
21.03.2026 — 18:00
Clyde
Elo: 1566λ (Beklenen Gol): 0.93
2 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Stranraer
Elo: 1555λ (Beklenen Gol): 0.58
Model Güven Derecesi:
%76
Clyde - Stranraer mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.93, Dep: 0.58 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Clyde %41.4 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %19.5, Karşılıklı Gol Var olasılığı %27.7, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %37.4 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %70.9
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Clyde xG
1.24
Dengeli
Stranraer xG
0.84
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%41.4
X (Beraberlik)
%37.4
2 (Deplasman)
%21.2
Çifte Şans 1X: %78.8
Çifte Şans X2: %58.6
Çifte Şans 12: %62.6
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %77.1
0.5 Alt: %22.9
1.5 Üst: %45.6
1.5 Alt: %54.4
2.5 Üst: %19.5
2.5 Alt: %80.5
3.5 Üst: %6.8
3.5 Alt: %93.2
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%27.7
KG Yok
%72.3
En Olası Skorlar
Top 6 Skor0-0
%22.9
1-0
%19.6
1-1
%12.9
0-1
%11.9
2-0
%9.5
2-1
%5.6
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %27.3
İY X: %57.1
İY 2: %15.6
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %49.0
İY 0.5 Alt: %51.0
İY 1.5 Üst: %15.4
İY 1.5 Alt: %84.6
İY 2.5 Üst: %3.2
İY 2.5 Alt: %96.8
İY 3.5 Üst: %0.5
İY 3.5 Alt: %99.5
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
3.96
+
Dep
2.98
=
Toplam
6.93
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %26.2
8.5 Alt: %73.8
9.5 Üst: %16.3
9.5 Alt: %83.7
10.5 Üst: %9.4
10.5 Alt: %90.6
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.19 Korner (Ev: 1.82, Dep: 1.37)
İY 4.5 Üst: %21.7
İY 4.5 Alt: %78.3
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %57.1 |
Eşit: %14.5 |
Dep: %28.5
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
16.5
Ev: 9.7 • Dep: 6.7
İsabetli Şut
5.8
Ev: 3.5 • Dep: 2.3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %11.0
21.5 Alt: %89.0
23.5 Şut Üst: %4.8
23.5 Alt: %95.2
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %22.5
7.5 Alt: %77.5
8.5 İsabetli Üst: %13.0
8.5 Alt: %87.0
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiClyde
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Stranraer
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Clyde (-0.25)
@1.97
%50.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
Stranraer (+0.25)
@2.04
%49.1 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+1.50 Gol Üst
@2.19
%45.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.50 Gol Alt
@1.84
%54.4 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @6.38 | %15.7 | %0.0 | @1.19 | %84.3 |
| -1.25 | @5.56 | %18.0 | %0.0 | @1.22 | %82.0 |
| -1.00 | @4.74 | %21.1 | %25.7 | @1.27 | %78.9 |
| -0.75 | @3.06 | %32.7 | %0.0 | @1.49 | %67.3 |
| -0.50 | @2.42 | %41.4 | %0.0 | @1.71 | %58.6 |
| -0.25 Ana Hat | @1.97 | %50.9 | %0.0 | @2.04 | %49.1 |
| 0.0 | @1.51 | %66.1 | %37.5 | @2.95 | %33.9 |
| +0.25 | @1.35 | %73.9 | %0.0 | @3.83 | %26.1 |
| +0.50 | @1.27 | %78.8 | %0.0 | @4.72 | %21.2 |
| +0.75 | @1.17 | %85.6 | %0.0 | @6.92 | %14.5 |
| +1.00 | @1.07 | %93.5 | %15.8 | @15.49 | %6.5 |
| +1.25 | @1.06 | %94.1 | %0.0 | @16.94 | %5.9 |
| +1.50 | @1.06 | %94.6 | %0.0 | @18.39 | %5.4 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @2.67 | %37.5 | %0.0 | @1.60 | %62.6 |
| +2.00 | @3.79 | %26.4 | %26.1 | @1.36 | %73.6 |
| +2.25 | @4.46 | %22.4 | %0.0 | @1.29 | %77.6 |
| +2.50 | @5.13 | %19.5 | %0.0 | @1.24 | %80.5 |
| +2.75 | @7.14 | %14.0 | %0.0 | @1.16 | %86.0 |
| +3.00 | @12.97 | %7.7 | %12.8 | @1.08 | %92.3 |
| +3.25 | @13.92 | %7.2 | %0.0 | @1.08 | %92.8 |
| +3.50 | @14.87 | %6.7 | %0.0 | @1.07 | %93.3 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 22.9% | 11.9% | 3.7% | 0.7% | 0.1% | 0.0% |
| 1 Gol | 19.6% | 12.9% | 3.5% | 0.7% | 0.1% | 0.0% |
| 2 Gol | 9.5% | 5.6% | 1.6% | 0.3% | 0.0% | 0.0% |
| 3 Gol | 3.0% | 1.7% | 0.5% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 4 Gol | 0.7% | 0.4% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.1% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Clyde — Son 5 Maç
B
vs Stranraer (E)
0 - 0
B
vs Stranraer (D)
1 - 1
G
vs Stranraer (D)
1 - 2
G
vs Stranraer (E)
2 - 0
B
vs Stranraer (D)
1 - 1
Stranraer — Son 5 Maç
G
vs St. Mirren U21 (E)
2 - 0
B
vs Clyde (D)
0 - 0
B
vs Clyde (E)
1 - 1
M
vs Clyde (E)
1 - 2
M
vs Clyde (D)
2 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
6 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 08.11.2025 | League Two | Clyde | 0 - 0 | Stranraer |
| 23.08.2025 | League Two | Stranraer | 1 - 1 | Clyde |
| 29.03.2025 | League Two | Stranraer | 1 - 2 | Clyde |
| 08.02.2025 | League Two | Clyde | 2 - 0 | Stranraer |
| 28.12.2024 | League Two | Stranraer | 1 - 1 | Clyde |
| 10.08.2024 | League Two | Clyde | 1 - 0 | Stranraer |