Fransa
National 3 - Group B •
25.04.2026 — 19:00
UF Touraine
Elo: 1515λ (Beklenen Gol): 1.01
2 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 1
Nantes II
Elo: 1535λ (Beklenen Gol): 1.18
Model Güven Derecesi:
%71
UF Touraine - Nantes II mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.01, Dep: 1.18 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Nantes II %38.9 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %37.6, Karşılıklı Gol Var olasılığı %45.1, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %31.0 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %60.5
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
UF Touraine xG
1.51
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Nantes II xG
1.51
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.51 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.01 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%30.1
X (Beraberlik)
%31.0
2 (Deplasman)
%38.9
Çifte Şans 1X: %61.2
Çifte Şans X2: %69.9
Çifte Şans 12: %69.0
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %87.8
0.5 Alt: %12.2
1.5 Üst: %65.4
1.5 Alt: %34.6
2.5 Üst: %37.6
2.5 Alt: %62.4
3.5 Üst: %18.0
3.5 Alt: %82.1
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%45.1
KG Yok
%54.9
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%14.3
0-1
%12.2
0-0
%12.1
1-0
%10.3
1-2
%7.9
0-2
%7.8
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %23.3
İY X: %48.2
İY 2: %28.5
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %62.1
İY 0.5 Alt: %38.0
İY 1.5 Üst: %26.6
İY 1.5 Alt: %73.4
İY 2.5 Üst: %7.8
İY 2.5 Alt: %92.2
İY 3.5 Üst: %1.8
İY 3.5 Alt: %98.2
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.11
+
Dep
4.27
=
Toplam
8.38
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %46.0
8.5 Alt: %54.0
9.5 Üst: %33.1
9.5 Alt: %66.9
10.5 Üst: %22.3
10.5 Alt: %77.7
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.85 Korner (Ev: 1.89, Dep: 1.96)
İY 4.5 Üst: %34.3
İY 4.5 Alt: %65.7
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %40.9 |
Eşit: %14.0 |
Dep: %45.1
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
20.6
Ev: 10.2 • Dep: 10.4
İsabetli Şut
7.2
Ev: 3.6 • Dep: 3.6
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %40.9
21.5 Alt: %59.2
23.5 Şut Üst: %25.5
23.5 Alt: %74.5
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %43.0
7.5 Alt: %57.0
8.5 İsabetli Üst: %29.7
8.5 Alt: %70.3
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiUF Touraine
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Nantes II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
UF Touraine (+0.25)
@1.85
%54.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
Nantes II (-0.25)
@2.18
%45.9 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.00 Gol Üst
@1.93
%51.9 İhtimal
İade (Push): %27.9
+2.00 Gol Alt
@2.08
%48.1 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @8.63 | %11.6 | %0.0 | @1.13 | %88.4 |
| -1.25 | @7.83 | %12.8 | %0.0 | @1.15 | %87.2 |
| -1.00 | @7.03 | %14.2 | %18.5 | @1.17 | %85.8 |
| -0.75 | @4.35 | %23.0 | %0.0 | @1.30 | %77.0 |
| -0.50 | @3.32 | %30.1 | %0.0 | @1.43 | %69.9 |
| -0.25 | @2.81 | %35.7 | %0.0 | @1.55 | %64.4 |
| 0.0 | @2.29 | %43.7 | %31.1 | @1.78 | %56.3 |
| +0.25 Ana Hat | @1.85 | %54.1 | %0.0 | @2.18 | %45.9 |
| +0.50 | @1.63 | %61.2 | %0.0 | @2.58 | %38.8 |
| +0.75 | @1.46 | %68.7 | %0.0 | @3.20 | %31.3 |
| +1.00 | @1.28 | %78.3 | %21.9 | @4.62 | %21.7 |
| +1.25 | @1.23 | %81.0 | %0.0 | @5.26 | %19.0 |
| +1.50 | @1.20 | %83.1 | %0.0 | @5.91 | %16.9 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.67 | %59.7 | %0.0 | @2.48 | %40.3 |
| +2.00 Ana Hat | @1.93 | %51.9 | %27.9 | @2.08 | %48.1 |
| +2.25 | @2.30 | %43.5 | %0.0 | @1.77 | %56.5 |
| +2.50 | @2.67 | %37.4 | %0.0 | @1.60 | %62.6 |
| +2.75 | @3.27 | %30.6 | %0.0 | @1.44 | %69.4 |
| +3.00 | @4.52 | %22.1 | %19.7 | @1.28 | %77.9 |
| +3.25 | @5.07 | %19.7 | %0.0 | @1.25 | %80.3 |
| +3.50 | @5.62 | %17.8 | %0.0 | @1.22 | %82.2 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 12.2% | 12.2% | 7.8% | 3.1% | 0.9% | 0.2% |
| 1 Gol | 10.3% | 14.4% | 7.9% | 3.1% | 0.9% | 0.2% |
| 2 Gol | 5.7% | 6.7% | 4.0% | 1.6% | 0.5% | 0.1% |
| 3 Gol | 1.9% | 2.3% | 1.3% | 0.5% | 0.2% | 0.0% |
| 4 Gol | 0.5% | 0.6% | 0.3% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.1% | 0.1% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
UF Touraine — Son 5 Maç
M
vs Les Sables (D)
2 - 0
M
vs Nantes II (D)
2 - 1
G
vs Chateauroux II (E)
2 - 0
G
vs USSA Vertou (D)
0 - 2
M
vs Chateauroux II (D)
3 - 0
Nantes II — Son 5 Maç
G
vs Chateauroux II (E)
2 - 0
G
vs USSA Vertou (D)
1 - 2
G
vs Angers SCO II (D)
0 - 1
B
vs Vendée Fontenay (E)
0 - 0
B
vs Châtellerault (D)
1 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
1 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 01.03.2026 | National 3 - Group B | Nantes II | 2 - 1 | UF Touraine |