Maç Listesine Dön
Fransa National 3 - Group B • 09.05.2026 — 19:00

Chateauroux II

Elo: 1480
λ (Beklenen Gol): 0.78
0 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 1

UF Touraine

Elo: 1523
λ (Beklenen Gol): 0.84
Model Güven Derecesi:
%80
Chateauroux II - UF Touraine mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.78, Dep: 0.84 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre UF Touraine %33.2 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %22.4, Karşılıklı Gol Var olasılığı %31.9, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %36.9 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %65.1
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Chateauroux II xG 1.20
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
UF Touraine xG 1.16
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.20 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (0.78 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %29.9
X (Beraberlik) %36.9
2 (Deplasman) %33.2

Çifte Şans 1X: %66.8
Çifte Şans X2: %70.1
Çifte Şans 12: %63.1
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %79.4 0.5 Alt: %20.7
1.5 Üst: %49.3 1.5 Alt: %50.7
2.5 Üst: %22.4 2.5 Alt: %77.7
3.5 Üst: %8.3 3.5 Alt: %91.8

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %31.9
KG Yok %68.1
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
0-0
%20.6
0-1
%15.6
1-0
%14.5
1-1
%14.0
0-2
%7.0
2-0
%6.1

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %21.2 İY X: %55.7 İY 2: %23.1
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %51.4 İY 0.5 Alt: %48.6
İY 1.5 Üst: %17.2 İY 1.5 Alt: %82.8
İY 2.5 Üst: %3.8 İY 2.5 Alt: %96.2
İY 3.5 Üst: %0.7 İY 3.5 Alt: %99.3
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 3.66
+
Dep 3.53
=
Toplam 7.19
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %29.6 8.5 Alt: %70.4
9.5 Üst: %18.9 9.5 Alt: %81.1
10.5 Üst: %11.2 10.5 Alt: %88.8

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.31 Korner (Ev: 1.68, Dep: 1.62)
İY 4.5 Üst: %23.9 İY 4.5 Alt: %76.1
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %44.3 | Eşit: %15.2 | Dep: %40.6
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 17.1
Ev: 8.8 • Dep: 8.3
İsabetli Şut 6
Ev: 3.1 • Dep: 2.8
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %14.6 21.5 Alt: %85.4
23.5 Şut Üst: %6.8 23.5 Alt: %93.2

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %25.4 7.5 Alt: %74.6
8.5 İsabetli Üst: %15.2 8.5 Alt: %84.9
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Chateauroux II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
UF Touraine
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Chateauroux II (0.0)
@2.11
%47.4 İhtimal
İade (Push): %36.9
UF Touraine (+0.00)
@1.90
%52.6 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+1.50 Gol Üst
@2.03
%49.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.50 Gol Alt
@1.97
%50.7 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @10.25 %9.8 %0.0 @1.11 %90.3
-1.25 @9.22 %10.8 %0.0 @1.12 %89.2
-1.00 @8.19 %12.2 %20.1 @1.14 %87.8
-0.75 @4.54 %22.0 %0.0 @1.28 %78.0
-0.50 @3.35 %29.9 %0.0 @1.43 %70.1
-0.25 @2.73 %36.7 %0.0 @1.58 %63.3
0.0 Ana Hat @2.11 %47.4 %36.9 @1.90 %52.6
+0.25 @1.69 %59.3 %0.0 @2.46 %40.7
+0.50 @1.50 %66.8 %0.0 @3.01 %33.2
+0.75 @1.33 %75.0 %0.0 @3.99 %25.1
+1.00 @1.17 %85.3 %21.7 @6.82 %14.7
+1.25 @1.15 %87.1 %0.0 @7.76 %12.9
+1.50 @1.13 %88.5 %0.0 @8.71 %11.5
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @2.42 %41.4 %0.0 @1.71 %58.6
+2.00 @3.27 %30.6 %27.0 @1.44 %69.5
+2.25 @3.88 %25.8 %0.0 @1.35 %74.2
+2.50 @4.48 %22.3 %0.0 @1.29 %77.7
+2.75 @6.09 %16.4 %0.0 @1.20 %83.6
+3.00 @10.47 %9.6 %14.1 @1.11 %90.5
+3.25 @11.33 %8.8 %0.0 @1.10 %91.2
+3.50 @12.19 %8.2 %0.0 @1.09 %91.8
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 20.7% 15.6% 7.0% 2.0% 0.4% 0.1%
1 Gol 14.5% 14.0% 5.5% 1.5% 0.3% 0.1%
2 Gol 6.0% 5.1% 2.1% 0.6% 0.1% 0.0%
3 Gol 1.6% 1.3% 0.6% 0.2% 0.0% 0.0%
4 Gol 0.3% 0.3% 0.1% 0.0% 0.0% 0.0%
5 Gol 0.0% 0.0% 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Chateauroux II — Son 5 Maç
G vs USSA Vertou (D)
1 - 2
M vs Nantes II (D)
2 - 0
B vs Angers SCO II (E)
0 - 0
G vs Vendée Fontenay (D)
0 - 1
M vs Châtellerault (E)
0 - 1
UF Touraine — Son 5 Maç
G vs Nantes II (E)
2 - 1
M vs Les Sables (D)
2 - 0
G vs Chateauroux II (E)
2 - 0
G vs USSA Vertou (D)
0 - 2
M vs Chateauroux II (D)
3 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
8 Maç
Tarih Lig Ev Sahibi Skor Deplasman
17.01.2026 National 3 - Group B UF Touraine 2 - 0 Chateauroux II
13.04.2025 National 3 - Group F Chateauroux II 3 - 0 UF Touraine
07.12.2024 National 3 - Group F UF Touraine 3 - 0 Chateauroux II
06.04.2024 National 3 - Group C Chateauroux II 0 - 1 UF Touraine
25.11.2023 National 3 - Group C UF Touraine 1 - 3 Chateauroux II
18.03.2023 National 3 - Group C UF Touraine 1 - 3 Chateauroux II
22.10.2022 National 3 - Group C Chateauroux II 3 - 3 UF Touraine
21.05.2022 National 3 - Group C Chateauroux II 1 - 2 UF Touraine