Maç Listesine Dön
Fransa National 3 - Group B • 16.05.2026 — 19:00

UF Touraine

Elo: 1563
λ (Beklenen Gol): 1.58
3 - 1
Tamamlandı

USSA Vertou

Elo: 1441
λ (Beklenen Gol): 0.74
Model Güven Derecesi:
%73
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı.
UF Touraine - USSA Vertou mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.58, Dep: 0.74 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre UF Touraine %56.6 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %40.8, Karşılıklı Gol Var olasılığı %42.2, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %26.9 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %73.1
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal %56.0
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
UF Touraine xG 1.95
Dengeli
USSA Vertou xG 1.16
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %56.7
X (Beraberlik) %26.9
2 (Deplasman) %16.5

Çifte Şans 1X: %83.5
Çifte Şans X2: %43.4
Çifte Şans 12: %73.1
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %89.2 0.5 Alt: %10.8
1.5 Üst: %68.1 1.5 Alt: %31.9
2.5 Üst: %40.8 2.5 Alt: %59.2
3.5 Üst: %20.4 3.5 Alt: %79.6

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %42.2
KG Yok %57.8
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-0
%14.7
1-1
%12.3
2-0
%12.3
0-0
%10.7
2-1
%9.1
3-0
%6.5

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %39.8 İY X: %45.4 İY 2: %14.9
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %64.1 İY 0.5 Alt: %35.9
İY 1.5 Üst: %28.5 İY 1.5 Alt: %71.5
İY 2.5 Üst: %8.7 İY 2.5 Alt: %91.3
İY 3.5 Üst: %2.1 İY 3.5 Alt: %97.9
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 5.26
+
Dep 3.3
=
Toplam 8.56
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %48.5 8.5 Alt: %51.5
9.5 Üst: %35.5 9.5 Alt: %64.5
10.5 Üst: %24.3 10.5 Alt: %75.7

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.94 Korner (Ev: 2.42, Dep: 1.52)
İY 4.5 Üst: %35.9 İY 4.5 Alt: %64.1
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %69.0 | Eşit: %11.2 | Dep: %19.8
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 21.3
Ev: 13.7 • Dep: 7.7
İsabetli Şut 7.5
Ev: 4.9 • Dep: 2.6
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %47.1 21.5 Alt: %52.9
23.5 Şut Üst: %31.0 23.5 Alt: %69.0

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %47.4 7.5 Alt: %52.6
8.5 İsabetli Üst: %33.6 8.5 Alt: %66.4
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
UF Touraine
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
USSA Vertou
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
UF Touraine (-0.75)
@2.00
%50.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
USSA Vertou (+0.75)
@2.00
%50.1 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@2.13
%46.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@1.88
%53.1 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @3.27 %30.6 %0.0 @1.44 %69.5
-1.25 @2.85 %35.1 %0.0 @1.54 %64.9
-1.00 @2.43 %41.2 %25.9 @1.70 %58.8
-0.75 Ana Hat @2.00 %50.0 %0.0 @2.00 %50.1
-0.50 @1.77 %56.4 %0.0 @2.30 %43.6
-0.25 @1.53 %65.3 %0.0 @2.88 %34.8
0.0 @1.29 %77.3 %27.0 @4.41 %22.7
+0.25 @1.24 %80.9 %0.0 @5.23 %19.1
+0.50 @1.20 %83.5 %0.0 @6.05 %16.5
+0.75 @1.13 %88.6 %0.0 @8.77 %11.4
+1.00 @1.06 %94.4 %11.6 @17.90 %5.6
+1.25 @1.06 %94.8 %0.0 @19.08 %5.2
+1.50 @1.05 %95.1 %0.0 @20.25 %4.9
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.59 %62.8 %0.0 @2.69 %37.2
+2.00 @1.79 %55.8 %27.5 @2.26 %44.2
+2.25 Ana Hat @2.13 %46.9 %0.0 @1.88 %53.1
+2.50 @2.47 %40.5 %0.0 @1.68 %59.6
+2.75 @2.97 %33.6 %0.0 @1.51 %66.4
+3.00 @3.99 %25.1 %20.5 @1.33 %75.0
+3.25 @4.51 %22.2 %0.0 @1.29 %77.8
+3.50 @5.02 %19.9 %0.0 @1.25 %80.1
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 10.8% 6.4% 2.7% 0.7% 0.1% 0.0%
1 Gol 14.8% 12.4% 4.2% 1.0% 0.2% 0.0%
2 Gol 12.4% 9.1% 3.4% 0.8% 0.2% 0.0%
3 Gol 6.5% 4.8% 1.8% 0.4% 0.1% 0.0%
4 Gol 2.6% 1.9% 0.7% 0.2% 0.0% 0.0%
5 Gol 0.8% 0.6% 0.2% 0.1% 0.0% 0.0%
UF Touraine — Son 5 Maç
G vs Chateauroux II (D)
0 - 1
G vs Nantes II (E)
2 - 1
G vs USSA Vertou (D)
0 - 2
USSA Vertou — Son 5 Maç
M vs Les Sables (E)
0 - 2
M vs Chateauroux II (E)
1 - 2
B vs Challans (D)
0 - 0
M vs Nantes II (E)
1 - 2
G vs Chauvigny (D)
2 - 3
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
1 Maç
Tarih Lig Ev Sahibi Skor Deplasman
23.08.2025 National 3 - Group B USSA Vertou 0 - 2 UF Touraine