Maç Listesine Dön
Spain Tercera División RFEF - Group 5 • 10.05.2026 — 13:00

Peralada

Elo: 1540
λ (Beklenen Gol): 1.22
5 - 0
Tamamlandı
İY: 4 - 0

Montañesa

Elo: 1511
λ (Beklenen Gol): 1.10
Model Güven Derecesi:
%80
Peralada - Montañesa mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.22, Dep: 1.10 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Peralada %37.8 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %41.0, Karşılıklı Gol Var olasılığı %48.1, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %30.1 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %61.9
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Peralada xG 1.55
Dengeli
Montañesa xG 1.24
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %37.8
X (Beraberlik) %30.1
2 (Deplasman) %32.0

Çifte Şans 1X: %68.0
Çifte Şans X2: %62.2
Çifte Şans 12: %69.9
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %89.2 0.5 Alt: %10.8
1.5 Üst: %68.4 1.5 Alt: %31.6
2.5 Üst: %41.0 2.5 Alt: %59.0
3.5 Üst: %20.5 3.5 Alt: %79.5

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %48.1
KG Yok %51.9
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%14.2
1-0
%11.0
0-0
%10.8
0-1
%9.8
2-1
%8.0
2-0
%7.3

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %28.3 İY X: %46.9 İY 2: %24.8
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %64.1 İY 0.5 Alt: %35.9
İY 1.5 Üst: %28.8 İY 1.5 Alt: %71.2
İY 2.5 Üst: %8.8 İY 2.5 Alt: %91.2
İY 3.5 Üst: %2.1 İY 3.5 Alt: %97.9
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 4.54
+
Dep 4.09
=
Toplam 8.63
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %49.4 8.5 Alt: %50.6
9.5 Üst: %36.3 9.5 Alt: %63.7
10.5 Üst: %25.1 10.5 Alt: %74.9

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.97 Korner (Ev: 2.09, Dep: 1.88)
İY 4.5 Üst: %36.5 İY 4.5 Alt: %63.5
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %49.1 | Eşit: %13.7 | Dep: %37.2
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 21.4
Ev: 11.5 • Dep: 9.9
İsabetli Şut 7.5
Ev: 4.1 • Dep: 3.4
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %47.6 21.5 Alt: %52.4
23.5 Şut Üst: %31.4 23.5 Alt: %68.6

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %47.2 7.5 Alt: %52.8
8.5 İsabetli Üst: %33.5 8.5 Alt: %66.5
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Peralada
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Montañesa
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Peralada (0.0)
@1.85
%54.1 İhtimal
İade (Push): %30.2
Montañesa (+0.00)
@2.18
%45.9 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@2.11
%47.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@1.90
%52.7 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @5.99 %16.7 %0.0 @1.20 %83.3
-1.25 @5.36 %18.7 %0.0 @1.23 %81.4
-1.00 @4.73 %21.1 %21.1 @1.27 %78.9
-0.75 @3.29 %30.4 %0.0 @1.44 %69.6
-0.50 @2.65 %37.8 %0.0 @1.61 %62.2
-0.25 @2.25 %44.5 %0.0 @1.80 %55.5
0.0 Ana Hat @1.85 %54.1 %30.2 @2.18 %45.9
+0.25 @1.61 %62.3 %0.0 @2.65 %37.7
+0.50 @1.47 %68.0 %0.0 @3.12 %32.0
+0.75 @1.33 %75.1 %0.0 @4.02 %24.9
+1.00 @1.19 %83.9 %19.0 @6.20 %16.1
+1.25 @1.17 %85.6 %0.0 @6.93 %14.4
+1.50 @1.15 %86.9 %0.0 @7.65 %13.1
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.58 %63.3 %0.0 @2.72 %36.7
+2.00 @1.78 %56.3 %27.5 @2.29 %43.7
+2.25 Ana Hat @2.11 %47.3 %0.0 @1.90 %52.7
+2.50 @2.45 %40.8 %0.0 @1.69 %59.2
+2.75 @2.94 %34.1 %0.0 @1.52 %65.9
+3.00 @3.91 %25.6 %20.5 @1.34 %74.5
+3.25 @4.42 %22.6 %0.0 @1.29 %77.4
+3.50 @4.92 %20.3 %0.0 @1.25 %79.7
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 10.8% 9.8% 6.0% 2.2% 0.6% 0.1%
1 Gol 11.0% 14.2% 7.3% 2.7% 0.7% 0.2%
2 Gol 7.3% 8.1% 4.4% 1.6% 0.4% 0.1%
3 Gol 3.0% 3.3% 1.8% 0.7% 0.2% 0.0%
4 Gol 0.9% 1.0% 0.6% 0.2% 0.1% 0.0%
5 Gol 0.2% 0.2% 0.1% 0.0% 0.0% 0.0%
Peralada — Son 5 Maç
B vs Can Vidalet (E)
1 - 1
M vs Montañesa (D)
3 - 1
B vs Montañesa (E)
1 - 1
B vs Montañesa (D)
0 - 0
G vs Pobla Mafumet (D)
0 - 1
Montañesa — Son 5 Maç
G vs Peralada (E)
3 - 1
B vs Peralada (D)
1 - 1
B vs Peralada (E)
0 - 0
M vs Peralada (D)
2 - 0
B vs Peralada (E)
0 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
8 Maç
Tarih Lig Ev Sahibi Skor Deplasman
11.01.2026 Tercera División RFEF - Group 5 Montañesa 3 - 1 Peralada
30.03.2025 Tercera División RFEF - Group 5 Peralada 1 - 1 Montañesa
17.11.2024 Tercera División RFEF - Group 5 Montañesa 0 - 0 Peralada
24.03.2024 Tercera División RFEF - Group 5 Peralada 2 - 0 Montañesa
05.11.2023 Tercera División RFEF - Group 5 Montañesa 0 - 0 Peralada
12.02.2023 Tercera División RFEF - Group 5 Peralada 1 - 0 Montañesa
16.10.2022 Tercera División RFEF - Group 5 Montañesa 2 - 0 Peralada
16.05.2021 Tercera División RFEF - Group 5 Peralada 2 - 0 Montañesa