Spain
Tercera División RFEF - Group 1 •
07.06.2026 — 19:30
Compostela
Elo: 1519λ (Beklenen Gol): 1.25
2 - 1
Tamamlandı
İY: 1 - 0
Atlético Arteixo
Elo: 1528λ (Beklenen Gol): 1.46
Model Güven Derecesi:
%75
Compostela - Atlético Arteixo mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.25, Dep: 1.46 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Atlético Arteixo %41.1 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %50.9, Karşılıklı Gol Var olasılığı %55.7, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %27.4 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %60.3
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Compostela xG
1.60
Dengeli
Atlético Arteixo xG
1.60
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%31.5
X (Beraberlik)
%27.4
2 (Deplasman)
%41.1
Çifte Şans 1X: %58.9
Çifte Şans X2: %68.5
Çifte Şans 12: %72.6
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %92.4
0.5 Alt: %7.6
1.5 Üst: %76.2
1.5 Alt: %23.8
2.5 Üst: %50.9
2.5 Alt: %49.1
3.5 Üst: %28.8
3.5 Alt: %71.2
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%55.7
KG Yok
%44.3
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%13.1
1-2
%8.9
0-1
%8.8
2-1
%7.6
0-0
%7.6
1-0
%7.4
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %25.5
İY X: %43.2
İY 2: %31.4
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %69.6
İY 0.5 Alt: %30.4
İY 1.5 Üst: %35.2
İY 1.5 Alt: %64.8
İY 2.5 Üst: %12.4
İY 2.5 Alt: %87.6
İY 3.5 Üst: %3.5
İY 3.5 Alt: %96.5
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.6
+
Dep
4.86
=
Toplam
9.45
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %60.2
8.5 Alt: %39.8
9.5 Üst: %47.2
9.5 Alt: %52.8
10.5 Üst: %34.9
10.5 Alt: %65.1
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.35 Korner (Ev: 2.11, Dep: 2.23)
İY 4.5 Üst: %43.9
İY 4.5 Alt: %56.1
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %40.1 |
Eşit: %13.1 |
Dep: %46.8
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
23.8
Ev: 11.7 • Dep: 12.1
İsabetli Şut
8.3
Ev: 4.1 • Dep: 4.1
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %66.9
21.5 Alt: %33.2
23.5 Şut Üst: %50.7
23.5 Alt: %49.3
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %58.7
7.5 Alt: %41.3
8.5 İsabetli Üst: %44.8
8.5 Alt: %55.2
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiCompostela
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Atlético Arteixo
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Compostela (+0.25)
@1.90
%52.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
Atlético Arteixo (-0.25)
@2.11
%47.5 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.50 Gol Üst
@1.98
%50.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.50 Gol Alt
@2.02
%49.4 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @7.31 | %13.7 | %0.0 | @1.16 | %86.3 |
| -1.25 | @6.66 | %15.0 | %0.0 | @1.18 | %85.0 |
| -1.00 | @6.01 | %16.7 | %17.8 | @1.20 | %83.4 |
| -0.75 | @4.03 | %24.8 | %0.0 | @1.33 | %75.2 |
| -0.50 | @3.18 | %31.5 | %0.0 | @1.46 | %68.5 |
| -0.25 | @2.74 | %36.5 | %0.0 | @1.58 | %63.5 |
| 0.0 | @2.30 | %43.5 | %27.6 | @1.77 | %56.5 |
| +0.25 Ana Hat | @1.90 | %52.5 | %0.0 | @2.11 | %47.5 |
| +0.50 | @1.69 | %59.1 | %0.0 | @2.44 | %40.9 |
| +0.75 | @1.52 | %66.0 | %0.0 | @2.94 | %34.0 |
| +1.00 | @1.34 | %74.7 | %20.9 | @3.95 | %25.3 |
| +1.25 | @1.29 | %77.7 | %0.0 | @4.48 | %22.3 |
| +1.50 | @1.25 | %80.0 | %0.0 | @5.00 | %20.0 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.38 | %72.6 | %0.0 | @3.65 | %27.4 |
| +2.00 | @1.47 | %67.9 | %25.5 | @3.11 | %32.1 |
| +2.25 | @1.73 | %58.0 | %0.0 | @2.38 | %42.0 |
| +2.50 Ana Hat | @1.98 | %50.6 | %0.0 | @2.02 | %49.4 |
| +2.75 | @2.25 | %44.4 | %0.0 | @1.80 | %55.6 |
| +3.00 | @2.74 | %36.5 | %22.2 | @1.57 | %63.5 |
| +3.25 | @3.13 | %31.9 | %0.0 | @1.47 | %68.1 |
| +3.50 | @3.52 | %28.4 | %0.0 | @1.40 | %71.6 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 7.6% | 8.9% | 7.1% | 3.5% | 1.3% | 0.4% |
| 1 Gol | 7.5% | 13.1% | 8.9% | 4.3% | 1.6% | 0.5% |
| 2 Gol | 5.2% | 7.6% | 5.6% | 2.7% | 1.0% | 0.3% |
| 3 Gol | 2.2% | 3.2% | 2.3% | 1.1% | 0.4% | 0.1% |
| 4 Gol | 0.7% | 1.0% | 0.7% | 0.4% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.2% | 0.2% | 0.2% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
Compostela — Son 5 Maç
M
vs Atlético Arteixo (D)
2 - 1
G
vs Villalbés (E)
6 - 1
M
vs Atlético Arteixo (E)
0 - 2
B
vs Atlético Arteixo (D)
1 - 1
G
vs Atlético Arteixo (D)
0 - 1
Atlético Arteixo — Son 5 Maç
G
vs Compostela (E)
2 - 1
B
vs Silva (E)
2 - 2
G
vs Compostela (D)
0 - 2
G
vs Somozas (D)
0 - 1
B
vs Compostela (E)
1 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
4 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 31.05.2026 | Tercera División RFEF - Group 1 | Atlético Arteixo | 2 - 1 | Compostela |
| 05.04.2026 | Tercera División RFEF - Group 1 | Compostela | 0 - 2 | Atlético Arteixo |
| 22.11.2025 | Tercera División RFEF - Group 1 | Atlético Arteixo | 1 - 1 | Compostela |
| 26.07.2023 | Friendlies Clubs | Atlético Arteixo | 0 - 1 | Compostela |