İtalya
Campionato Primavera - 2 •
16.05.2026 — 16:00
Perugia U19
Elo: 1535λ (Beklenen Gol): 1.53
2 - 0
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Reggiana U19
Elo: 1424λ (Beklenen Gol): 1.79
Model Güven Derecesi:
%54
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (0 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Perugia U19 - Reggiana U19 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.53, Dep: 1.79 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Reggiana U19 %43.2 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %64.5, Karşılıklı Gol Var olasılığı %66.0, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %24.2 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %40
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Perugia U19 xG
1.91
Dengeli
Reggiana U19 xG
1.95
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%32.5
X (Beraberlik)
%24.2
2 (Deplasman)
%43.3
Çifte Şans 1X: %56.8
Çifte Şans X2: %67.5
Çifte Şans 12: %75.8
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %95.6
0.5 Alt: %4.4
1.5 Üst: %85.1
1.5 Alt: %14.9
2.5 Üst: %64.5
2.5 Alt: %35.5
3.5 Üst: %42.4
3.5 Alt: %57.6
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%66.0
KG Yok
%34.0
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%10.6
1-2
%8.9
2-1
%7.6
2-2
%6.8
0-2
%5.8
0-1
%5.7
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %27.3
İY X: %38.7
İY 2: %34.0
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %76.6
İY 0.5 Alt: %23.4
İY 1.5 Üst: %44.9
İY 1.5 Alt: %55.1
İY 2.5 Üst: %18.8
İY 2.5 Alt: %81.2
İY 3.5 Üst: %6.3
İY 3.5 Alt: %93.7
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.17
+
Dep
5.57
=
Toplam
10.73
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %74.3
8.5 Alt: %25.7
9.5 Üst: %63.0
9.5 Alt: %37.0
10.5 Üst: %50.8
10.5 Alt: %49.2
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.94 Korner (Ev: 2.38, Dep: 2.56)
İY 4.5 Üst: %54.8
İY 4.5 Alt: %45.2
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %39.1 |
Eşit: %12.2 |
Dep: %48.7
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
27.5
Ev: 13.4 • Dep: 14.1
İsabetli Şut
9.6
Ev: 4.8 • Dep: 4.8
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %87.7
21.5 Alt: %12.4
23.5 Şut Üst: %77.4
23.5 Alt: %22.7
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %74.2
7.5 Alt: %25.8
8.5 İsabetli Üst: %62.0
8.5 Alt: %38.0
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiPerugia U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Reggiana U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Perugia U19 (+0.25)
@1.96
%51.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
Reggiana U19 (-0.25)
@2.05
%48.9 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.25 Gol Üst
@2.14
%46.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.25 Gol Alt
@1.88
%53.2 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @6.44 | %15.5 | %0.0 | @1.18 | %84.5 |
| -1.25 | @5.90 | %17.0 | %0.0 | @1.20 | %83.0 |
| -1.00 | @5.35 | %18.7 | %17.0 | @1.23 | %81.3 |
| -0.75 | @3.81 | %26.3 | %0.0 | @1.36 | %73.8 |
| -0.50 | @3.08 | %32.5 | %0.0 | @1.48 | %67.5 |
| -0.25 | @2.70 | %37.1 | %0.0 | @1.59 | %62.9 |
| 0.0 | @2.32 | %43.1 | %24.6 | @1.76 | %56.9 |
| +0.25 Ana Hat | @1.96 | %51.1 | %0.0 | @2.05 | %48.9 |
| +0.50 | @1.75 | %57.1 | %0.0 | @2.33 | %42.9 |
| +0.75 | @1.58 | %63.5 | %0.0 | @2.74 | %36.6 |
| +1.00 | @1.40 | %71.4 | %20.0 | @3.49 | %28.6 |
| +1.25 | @1.34 | %74.5 | %0.0 | @3.93 | %25.5 |
| +1.50 | @1.30 | %77.1 | %0.0 | @4.36 | %22.9 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.20 | %83.2 | %0.0 | @5.94 | %16.8 |
| +2.00 | @1.24 | %80.9 | %21.0 | @5.24 | %19.1 |
| +2.25 | @1.40 | %71.5 | %0.0 | @3.50 | %28.6 |
| +2.50 | @1.56 | %64.0 | %0.0 | @2.77 | %36.0 |
| +2.75 | @1.68 | %59.4 | %0.0 | @2.46 | %40.6 |
| +3.00 | @1.87 | %53.6 | %22.4 | @2.15 | %46.4 |
| +3.25 Ana Hat | @2.14 | %46.8 | %0.0 | @1.88 | %53.2 |
| +3.50 | @2.41 | %41.6 | %0.0 | @1.71 | %58.4 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 4.4% | 5.8% | 5.9% | 3.5% | 1.6% | 0.6% |
| 1 Gol | 4.9% | 10.8% | 9.0% | 5.4% | 2.4% | 0.9% |
| 2 Gol | 4.3% | 7.7% | 6.9% | 4.1% | 1.8% | 0.7% |
| 3 Gol | 2.2% | 3.9% | 3.5% | 2.1% | 0.9% | 0.3% |
| 4 Gol | 0.8% | 1.5% | 1.3% | 0.8% | 0.4% | 0.1% |
| 5 Gol | 0.3% | 0.5% | 0.4% | 0.2% | 0.1% | 0.0% |
Perugia U19 — Son 5 Maç
Kayıtlı geçmiş maç bulunamadı.
Reggiana U19 — Son 5 Maç
G
vs Vicenza U19 (D)
1 - 5
M
vs Sudtirol U19 (E)
0 - 1
M
vs Sudtirol U19 (D)
3 - 0
B
vs Sudtirol U19 (D)
0 - 0
M
vs Sudtirol U19 (E)
0 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.