Portekiz
1a Divisão - Women •
03.05.2026 — 13:00
Racing Power W
Elo: 1450λ (Beklenen Gol): 1.91
1 - 2
Tamamlandı
İY: 0 - 1
Sporting Braga W
Elo: 1519λ (Beklenen Gol): 1.34
Model Güven Derecesi:
%58
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Racing Power W - Sporting Braga W mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.91, Dep: 1.34 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Racing Power W %50.0 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %63.0, Karşılıklı Gol Var olasılığı %63.6, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %23.8 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %98
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Racing Power W xG
2.31
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Sporting Braga W xG
1.55
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (2.31 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.91 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%50.0
X (Beraberlik)
%23.8
2 (Deplasman)
%26.2
Çifte Şans 1X: %73.8
Çifte Şans X2: %50.0
Çifte Şans 12: %76.2
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %95.3
0.5 Alt: %4.7
1.5 Üst: %84.2
1.5 Alt: %15.8
2.5 Üst: %63.0
2.5 Alt: %37.0
3.5 Üst: %40.8
3.5 Alt: %59.2
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%63.6
KG Yok
%36.4
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%10.7
2-1
%9.5
2-0
%7.1
1-0
%6.7
1-2
%6.7
2-2
%6.4
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %38.1
İY X: %38.7
İY 2: %23.2
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %75.8
İY 0.5 Alt: %24.2
İY 1.5 Üst: %43.7
İY 1.5 Alt: %56.3
İY 2.5 Üst: %18.0
İY 2.5 Alt: %82.1
İY 3.5 Üst: %5.9
İY 3.5 Alt: %94.1
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.92
+
Dep
4.6
=
Toplam
10.52
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %72.2
8.5 Alt: %27.8
9.5 Üst: %60.5
9.5 Alt: %39.5
10.5 Üst: %48.1
10.5 Alt: %51.9
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.84 Korner (Ev: 2.72, Dep: 2.12)
İY 4.5 Üst: %53.1
İY 4.5 Alt: %46.9
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %59.9 |
Eşit: %11.5 |
Dep: %28.6
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
27
Ev: 15.7 • Dep: 11.4
İsabetli Şut
9.5
Ev: 5.6 • Dep: 3.9
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %85.8
21.5 Alt: %14.2
23.5 Şut Üst: %74.6
23.5 Alt: %25.4
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %72.8
7.5 Alt: %27.2
8.5 İsabetli Üst: %60.4
8.5 Alt: %39.6
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiRacing Power W
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Sporting Braga W
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Racing Power W (-0.50)
@2.02
%49.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
Sporting Braga W (+0.50)
@1.98
%50.5 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.00 Gol Üst
@1.95
%51.4 İhtimal
İade (Push): %22.6
+3.00 Gol Alt
@2.06
%48.6 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @3.58 | %28.0 | %0.0 | @1.39 | %72.0 |
| -1.25 | @3.19 | %31.3 | %0.0 | @1.46 | %68.7 |
| -1.00 | @2.81 | %35.6 | %21.5 | @1.55 | %64.4 |
| -0.75 | @2.31 | %43.4 | %0.0 | @1.77 | %56.6 |
| -0.50 Ana Hat | @2.02 | %49.5 | %0.0 | @1.98 | %50.5 |
| -0.25 | @1.78 | %56.3 | %0.0 | @2.29 | %43.7 |
| 0.0 | @1.53 | %65.2 | %24.2 | @2.88 | %34.8 |
| +0.25 | @1.43 | %70.0 | %0.0 | @3.34 | %30.0 |
| +0.50 | @1.36 | %73.6 | %0.0 | @3.79 | %26.4 |
| +0.75 | @1.26 | %79.6 | %0.0 | @4.89 | %20.4 |
| +1.00 | @1.16 | %86.5 | %14.9 | @7.41 | %13.5 |
| +1.25 | @1.14 | %87.6 | %0.0 | @8.06 | %12.4 |
| +1.50 | @1.13 | %88.5 | %0.0 | @8.71 | %11.5 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.22 | %82.0 | %0.0 | @5.56 | %18.0 |
| +2.00 | @1.26 | %79.5 | %21.6 | @4.89 | %20.5 |
| +2.25 | @1.43 | %69.9 | %0.0 | @3.32 | %30.1 |
| +2.50 | @1.60 | %62.4 | %0.0 | @2.66 | %37.6 |
| +2.75 | @1.74 | %57.6 | %0.0 | @2.36 | %42.4 |
| +3.00 Ana Hat | @1.95 | %51.4 | %22.6 | @2.06 | %48.6 |
| +3.25 | @2.23 | %44.9 | %0.0 | @1.81 | %55.1 |
| +3.50 | @2.51 | %39.8 | %0.0 | @1.66 | %60.2 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 4.7% | 4.5% | 3.5% | 1.6% | 0.5% | 0.1% |
| 1 Gol | 6.8% | 10.9% | 6.8% | 3.0% | 1.0% | 0.3% |
| 2 Gol | 7.2% | 9.6% | 6.4% | 2.9% | 1.0% | 0.3% |
| 3 Gol | 4.6% | 6.1% | 4.1% | 1.8% | 0.6% | 0.2% |
| 4 Gol | 2.2% | 2.9% | 2.0% | 0.9% | 0.3% | 0.1% |
| 5 Gol | 0.8% | 1.1% | 0.7% | 0.3% | 0.1% | 0.0% |
Racing Power W — Son 5 Maç
M
vs Torreense W (D)
2 - 1
G
vs Marítimo W (E)
3 - 0
M
vs Valadares Gaia W (D)
2 - 1
B
vs Damaiense W (E)
2 - 2
M
vs Valadares Gaia W (E)
0 - 1
Sporting Braga W — Son 5 Maç
M
vs SL Benfica W (E)
1 - 3
M
vs Sporting CP W (D)
3 - 1
G
vs Damaiense W (D)
0 - 3
M
vs Vitoria Guimaraes W (D)
2 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.