Spain
Tercera División RFEF - Group 13 •
24.05.2026 — 12:00
Real Murcia II
Elo: 1501λ (Beklenen Gol): 2.02
2 - 0
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Mazarrón FC
Elo: 1448λ (Beklenen Gol): 2.26
Model Güven Derecesi:
%80
Real Murcia II - Mazarrón FC mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.02, Dep: 2.26 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Mazarrón FC %44.1 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %79.9, Karşılıklı Gol Var olasılığı %78.1, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %20.8 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %53.2
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Real Murcia II xG
2.31
Dengeli
Mazarrón FC xG
2.35
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%35.1
X (Beraberlik)
%20.8
2 (Deplasman)
%44.1
Çifte Şans 1X: %55.9
Çifte Şans X2: %64.9
Çifte Şans 12: %79.2
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %98.1
0.5 Alt: %2.0
1.5 Üst: %93.1
1.5 Alt: %6.9
2.5 Üst: %79.9
2.5 Alt: %20.1
3.5 Üst: %61.8
3.5 Alt: %38.2
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%78.1
KG Yok
%21.9
En Olası Skorlar
Top 6 Skor2-2
%7.2
1-2
%7.2
1-1
%6.8
2-1
%6.4
2-3
%5.4
1-3
%5.4
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %30.3
İY X: %33.8
İY 2: %35.9
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %84.3
İY 0.5 Alt: %15.7
İY 1.5 Üst: %58.1
İY 1.5 Alt: %42.0
İY 2.5 Üst: %29.8
İY 2.5 Alt: %70.2
İY 3.5 Üst: %12.4
İY 3.5 Alt: %87.6
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
6.14
+
Dep
6.57
=
Toplam
12.72
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %88.7
8.5 Alt: %11.3
9.5 Üst: %81.5
9.5 Alt: %18.5
10.5 Üst: %72.3
10.5 Alt: %27.7
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.85 Korner (Ev: 2.83, Dep: 3.02)
İY 4.5 Üst: %69.4
İY 4.5 Alt: %30.6
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %39.6 |
Eşit: %11.2 |
Dep: %49.2
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
33.3
Ev: 16.4 • Dep: 17
İsabetli Şut
11.6
Ev: 5.8 • Dep: 5.8
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %98.5
21.5 Alt: %1.5
23.5 Şut Üst: %96.2
23.5 Alt: %3.9
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %89.3
7.5 Alt: %10.7
8.5 İsabetli Üst: %82.0
8.5 Alt: %18.0
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiReal Murcia II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Mazarrón FC
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Real Murcia II (+0.25)
@1.94
%51.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
Mazarrón FC (-0.25)
@2.06
%48.5 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+4.00 Gol Üst
@2.00
%49.9 İhtimal
İade (Push): %20.3
+4.00 Gol Alt
@2.00
%50.1 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @5.43 | %18.4 | %0.0 | @1.23 | %81.6 |
| -1.25 | @4.98 | %20.1 | %0.0 | @1.25 | %79.9 |
| -1.00 | @4.53 | %22.1 | %16.6 | @1.28 | %77.9 |
| -0.75 | @3.43 | %29.1 | %0.0 | @1.41 | %70.9 |
| -0.50 | @2.86 | %35.0 | %0.0 | @1.54 | %65.0 |
| -0.25 | @2.55 | %39.3 | %0.0 | @1.65 | %60.7 |
| 0.0 | @2.24 | %44.7 | %21.7 | @1.81 | %55.3 |
| +0.25 Ana Hat | @1.94 | %51.5 | %0.0 | @2.06 | %48.5 |
| +0.50 | @1.76 | %56.7 | %0.0 | @2.31 | %43.3 |
| +0.75 | @1.60 | %62.6 | %0.0 | @2.67 | %37.5 |
| +1.00 | @1.43 | %69.7 | %18.6 | @3.30 | %30.3 |
| +1.25 | @1.37 | %72.8 | %0.0 | @3.68 | %27.2 |
| +1.50 | @1.33 | %75.3 | %0.0 | @4.05 | %24.7 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.08 | %92.3 | %0.0 | @12.97 | %7.7 |
| +2.00 | @1.09 | %91.7 | %13.8 | @12.01 | %8.3 |
| +2.25 | @1.18 | %84.9 | %0.0 | @6.61 | %15.1 |
| +2.50 | @1.27 | %79.0 | %0.0 | @4.77 | %21.0 |
| +2.75 | @1.30 | %76.8 | %0.0 | @4.32 | %23.2 |
| +3.00 | @1.35 | %74.1 | %19.0 | @3.86 | %25.9 |
| +3.25 | @1.51 | %66.4 | %0.0 | @2.97 | %33.6 |
| +3.50 | @1.66 | %60.1 | %0.0 | @2.50 | %39.9 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 2.0% | 2.8% | 3.7% | 2.8% | 1.6% | 0.7% |
| 1 Gol | 2.4% | 7.1% | 7.5% | 5.6% | 3.2% | 1.4% |
| 2 Gol | 3.0% | 6.7% | 7.6% | 5.7% | 3.2% | 1.4% |
| 3 Gol | 2.0% | 4.5% | 5.1% | 3.8% | 2.2% | 1.0% |
| 4 Gol | 1.0% | 2.3% | 2.6% | 1.9% | 1.1% | 0.5% |
| 5 Gol | 0.4% | 0.9% | 1.0% | 0.8% | 0.4% | 0.2% |
Real Murcia II — Son 5 Maç
B
vs Mazarrón FC (D)
1 - 1
M
vs Olímpico Totana (E)
2 - 4
M
vs Mazarrón FC (D)
3 - 2
B
vs Olímpico Totana (D)
1 - 1
B
vs Mazarrón FC (E)
2 - 2
Mazarrón FC — Son 5 Maç
B
vs Real Murcia II (E)
1 - 1
M
vs Águilas II (E)
2 - 3
G
vs Real Murcia II (E)
3 - 2
B
vs Real Murcia II (D)
2 - 2
G
vs Real Murcia II (E)
1 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
7 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 16.05.2026 | Tercera División RFEF - Group 13 | Mazarrón FC | 1 - 1 | Real Murcia II |
| 01.02.2026 | Tercera División RFEF - Group 13 | Mazarrón FC | 3 - 2 | Real Murcia II |
| 21.09.2025 | Tercera División RFEF - Group 13 | Real Murcia II | 2 - 2 | Mazarrón FC |
| 06.02.2022 | Tercera División RFEF - Group 13 | Mazarrón FC | 1 - 0 | Real Murcia II |
| 03.10.2021 | Tercera División RFEF - Group 13 | Real Murcia II | 4 - 0 | Mazarrón FC |
| 02.02.2020 | Tercera División RFEF - Group 13 | Mazarrón FC | 1 - 2 | Real Murcia II |
| 04.12.2019 | Tercera División RFEF - Group 13 | Real Murcia II | 2 - 3 | Mazarrón FC |