Cambodia
Elite One •
03.06.2026 — 17:30
Aigle Royal
Elo: 1497λ (Beklenen Gol): 0.66
0 - 0
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Cotonsport
Elo: 1570λ (Beklenen Gol): 1.51
Model Güven Derecesi:
%72
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Aigle Royal - Cotonsport mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.66, Dep: 1.51 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Cotonsport %56.9 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %37.0, Karşılıklı Gol Var olasılığı %38.6, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %27.7 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %49.9
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Aigle Royal xG
1.16
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Cotonsport xG
1.60
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.16 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (0.66 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%15.4
X (Beraberlik)
%27.7
2 (Deplasman)
%56.9
Çifte Şans 1X: %43.1
Çifte Şans X2: %84.6
Çifte Şans 12: %72.3
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %87.7
0.5 Alt: %12.3
1.5 Üst: %64.7
1.5 Alt: %35.3
2.5 Üst: %37.0
2.5 Alt: %63.0
3.5 Üst: %17.5
3.5 Alt: %82.5
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%38.6
KG Yok
%61.4
En Olası Skorlar
Top 6 Skor0-1
%16.3
0-2
%13.0
1-1
%12.3
0-0
%12.2
1-2
%8.6
1-0
%6.7
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %13.8
İY X: %46.8
İY 2: %39.4
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %61.8
İY 0.5 Alt: %38.2
İY 1.5 Üst: %26.1
İY 1.5 Alt: %73.9
İY 2.5 Üst: %7.6
İY 2.5 Alt: %92.4
İY 3.5 Üst: %1.7
İY 3.5 Alt: %98.3
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
3.41
+
Dep
4.97
=
Toplam
8.38
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %46.1
8.5 Alt: %54.0
9.5 Üst: %33.2
9.5 Alt: %66.8
10.5 Üst: %22.4
10.5 Alt: %77.6
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.86 Korner (Ev: 1.57, Dep: 2.28)
İY 4.5 Üst: %34.3
İY 4.5 Alt: %65.7
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %23.7 |
Eşit: %12.2 |
Dep: %64.1
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
20.5
Ev: 8.1 • Dep: 12.4
İsabetli Şut
7.1
Ev: 2.9 • Dep: 4.3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %39.8
21.5 Alt: %60.2
23.5 Şut Üst: %24.7
23.5 Alt: %75.4
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %42.0
7.5 Alt: %58.0
8.5 İsabetli Üst: %28.8
8.5 Alt: %71.2
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiAigle Royal
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Cotonsport
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Aigle Royal (+0.75)
@2.00
%50.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
Cotonsport (-0.75)
@2.00
%50.0 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.00 Gol Üst
@1.97
%50.9 İhtimal
İade (Push): %27.9
+2.00 Gol Alt
@2.04
%49.1 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @23.28 | %4.3 | %0.0 | @1.04 | %95.7 |
| -1.25 | @21.97 | %4.6 | %0.0 | @1.05 | %95.5 |
| -1.00 | @20.67 | %4.8 | %11.2 | @1.05 | %95.2 |
| -0.75 | @9.54 | %10.5 | %0.0 | @1.12 | %89.5 |
| -0.50 | @6.45 | %15.5 | %0.0 | @1.18 | %84.5 |
| -0.25 | @5.55 | %18.0 | %0.0 | @1.22 | %82.0 |
| 0.0 | @4.66 | %21.5 | %27.8 | @1.27 | %78.5 |
| +0.25 | @2.93 | %34.2 | %0.0 | @1.52 | %65.8 |
| +0.50 | @2.31 | %43.3 | %0.0 | @1.76 | %56.7 |
| +0.75 Ana Hat | @2.00 | %50.0 | %0.0 | @2.00 | %50.0 |
| +1.00 | @1.69 | %59.0 | %26.6 | @2.44 | %41.0 |
| +1.25 | @1.53 | %65.3 | %0.0 | @2.88 | %34.7 |
| +1.50 | @1.43 | %69.9 | %0.0 | @3.33 | %30.1 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.70 | %58.8 | %0.0 | @2.43 | %41.2 |
| +2.00 Ana Hat | @1.97 | %50.9 | %27.9 | @2.04 | %49.1 |
| +2.25 | @2.34 | %42.7 | %0.0 | @1.74 | %57.4 |
| +2.50 | @2.72 | %36.7 | %0.0 | @1.58 | %63.3 |
| +2.75 | @3.35 | %29.9 | %0.0 | @1.43 | %70.2 |
| +3.00 | @4.69 | %21.3 | %19.6 | @1.27 | %78.7 |
| +3.25 | @5.26 | %19.0 | %0.0 | @1.23 | %81.0 |
| +3.50 | @5.83 | %17.2 | %0.0 | @1.21 | %82.9 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 12.3% | 16.4% | 13.0% | 6.6% | 2.5% | 0.7% |
| 1 Gol | 6.7% | 12.3% | 8.6% | 4.4% | 1.6% | 0.5% |
| 2 Gol | 2.5% | 3.8% | 2.9% | 1.4% | 0.5% | 0.2% |
| 3 Gol | 0.6% | 0.8% | 0.6% | 0.3% | 0.1% | 0.0% |
| 4 Gol | 0.1% | 0.1% | 0.1% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Aigle Royal — Son 5 Maç
G
vs PWD Bamenda (E)
1 - 0
M
vs Dynamo de Douala (E)
0 - 2
B
vs Fauve Azur Elite (D)
2 - 2
M
vs Jeunes Fauves (D)
2 - 1
Cotonsport — Son 5 Maç
G
vs Panthère (E)
2 - 1
G
vs Stade Renard (E)
2 - 0
G
vs Fauve Azur Elite (D)
0 - 2
G
vs Dynamo de Douala (E)
2 - 1
G
vs Dynamo de Douala (E)
2 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.