Cambodia
Elite One •
21.06.2026 — 18:00
PWD Bamenda
Elo: 1448λ (Beklenen Gol): 1.03
0 - 3
Tamamlandı
İY: 0 - 2
Dynamo de Douala
Elo: 1551λ (Beklenen Gol): 1.95
Model Güven Derecesi:
%71
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
PWD Bamenda - Dynamo de Douala mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.03, Dep: 1.95 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Dynamo de Douala %58.0 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %57.0, Karşılıklı Gol Var olasılığı %55.8, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %23.3 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %61.3
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
PWD Bamenda xG
1.51
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Dynamo de Douala xG
2.00
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.51 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.03 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%18.7
X (Beraberlik)
%23.3
2 (Deplasman)
%58.0
Çifte Şans 1X: %42.0
Çifte Şans X2: %81.3
Çifte Şans 12: %76.7
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %94.0
0.5 Alt: %6.0
1.5 Üst: %80.4
1.5 Alt: %19.6
2.5 Üst: %57.0
2.5 Alt: %43.0
3.5 Üst: %34.6
3.5 Alt: %65.4
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%55.8
KG Yok
%44.2
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%11.0
1-2
%10.0
0-2
%9.7
0-1
%9.2
1-3
%6.5
0-3
%6.3
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %17.7
İY X: %39.7
İY 2: %42.6
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %72.9
İY 0.5 Alt: %27.1
İY 1.5 Üst: %39.3
İY 1.5 Alt: %60.7
İY 2.5 Üst: %15.0
İY 2.5 Alt: %85.0
İY 3.5 Üst: %4.5
İY 3.5 Alt: %95.5
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.15
+
Dep
5.9
=
Toplam
10.05
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %67.2
8.5 Alt: %32.8
9.5 Üst: %54.8
9.5 Alt: %45.2
10.5 Üst: %42.3
10.5 Alt: %57.7
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.62 Korner (Ev: 1.91, Dep: 2.71)
İY 4.5 Üst: %49.1
İY 4.5 Alt: %50.9
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %23.6 |
Eşit: %11.0 |
Dep: %65.4
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
25.4
Ev: 10.3 • Dep: 15.1
İsabetli Şut
8.8
Ev: 3.7 • Dep: 5.2
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %77.5
21.5 Alt: %22.5
23.5 Şut Üst: %63.4
23.5 Alt: %36.6
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %65.6
7.5 Alt: %34.4
8.5 İsabetli Üst: %52.2
8.5 Alt: %47.8
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiPWD Bamenda
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Dynamo de Douala
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
PWD Bamenda (+0.75)
@2.07
%48.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
Dynamo de Douala (-0.75)
@1.93
%51.8 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.75 Gol Üst
@1.97
%50.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.75 Gol Alt
@2.03
%49.2 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @14.37 | %7.0 | %0.0 | @1.07 | %93.0 |
| -1.25 | @13.51 | %7.4 | %0.0 | @1.08 | %92.6 |
| -1.00 | @12.65 | %7.9 | %12.0 | @1.09 | %92.1 |
| -0.75 | @7.26 | %13.8 | %0.0 | @1.16 | %86.2 |
| -0.50 | @5.28 | %19.0 | %0.0 | @1.23 | %81.1 |
| -0.25 | @4.65 | %21.5 | %0.0 | @1.27 | %78.5 |
| 0.0 | @4.03 | %24.8 | %23.6 | @1.33 | %75.2 |
| +0.25 | @2.87 | %34.9 | %0.0 | @1.54 | %65.1 |
| +0.50 | @2.35 | %42.6 | %0.0 | @1.74 | %57.4 |
| +0.75 Ana Hat | @2.07 | %48.2 | %0.0 | @1.93 | %51.8 |
| +1.00 | @1.80 | %55.6 | %23.4 | @2.25 | %44.4 |
| +1.25 | @1.63 | %61.5 | %0.0 | @2.60 | %38.5 |
| +1.50 | @1.52 | %66.0 | %0.0 | @2.94 | %34.0 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.29 | %77.4 | %0.0 | @4.43 | %22.6 |
| +2.00 | @1.35 | %73.9 | %23.8 | @3.83 | %26.1 |
| +2.25 | @1.56 | %64.0 | %0.0 | @2.77 | %36.1 |
| +2.50 | @1.77 | %56.4 | %0.0 | @2.29 | %43.6 |
| +2.75 Ana Hat | @1.97 | %50.8 | %0.0 | @2.03 | %49.2 |
| +3.00 | @2.30 | %43.5 | %22.8 | @1.77 | %56.5 |
| +3.25 | @2.64 | %37.9 | %0.0 | @1.61 | %62.1 |
| +3.50 | @2.98 | %33.6 | %0.0 | @1.51 | %66.4 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 6.0% | 9.3% | 9.8% | 6.4% | 3.1% | 1.2% |
| 1 Gol | 4.6% | 11.2% | 10.1% | 6.5% | 3.2% | 1.2% |
| 2 Gol | 2.7% | 5.3% | 5.2% | 3.4% | 1.6% | 0.6% |
| 3 Gol | 0.9% | 1.8% | 1.8% | 1.1% | 0.6% | 0.2% |
| 4 Gol | 0.2% | 0.5% | 0.5% | 0.3% | 0.1% | 0.1% |
| 5 Gol | 0.0% | 0.1% | 0.1% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
PWD Bamenda — Son 5 Maç
M
vs Colombe (E)
1 - 2
B
vs Fortuna Mfou (D)
1 - 1
B
vs Canon (E)
2 - 2
Dynamo de Douala — Son 5 Maç
G
vs Panthère (E)
1 - 0
G
vs Cotonsport (E)
2 - 1
G
vs Gazelle (E)
2 - 0
G
vs Fauve Azur Elite (E)
6 - 0
G
vs Aigle Royal (D)
0 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.