Spain
Primera División RFEF - Group 2 •
23.05.2026 — 19:30
Sanluqueño
Elo: 1505λ (Beklenen Gol): 1.08
1 - 1
Tamamlandı
İY: 1 - 1
Villarreal II
Elo: 1533λ (Beklenen Gol): 0.89
Model Güven Derecesi:
%65
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Sanluqueño - Villarreal II mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.08, Dep: 0.89 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Sanluqueño %38.7 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %31.6, Karşılıklı Gol Var olasılığı %40.0, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %32.9 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %75.1
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Sanluqueño xG
1.55
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Villarreal II xG
1.20
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.55 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.08 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%38.7
X (Beraberlik)
%32.9
2 (Deplasman)
%28.4
Çifte Şans 1X: %71.6
Çifte Şans X2: %61.3
Çifte Şans 12: %67.1
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %85.1
0.5 Alt: %14.9
1.5 Üst: %59.6
1.5 Alt: %40.4
2.5 Üst: %31.6
2.5 Alt: %68.4
3.5 Üst: %13.8
3.5 Alt: %86.2
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%40.0
KG Yok
%60.1
En Olası Skorlar
Top 6 Skor0-0
%14.9
1-1
%14.4
1-0
%14.1
0-1
%11.4
2-0
%8.2
2-1
%7.3
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %27.7
İY X: %50.8
İY 2: %21.5
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %58.2
İY 0.5 Alt: %41.8
İY 1.5 Üst: %22.9
İY 1.5 Alt: %77.1
İY 2.5 Üst: %6.1
İY 2.5 Alt: %93.9
İY 3.5 Üst: %1.3
İY 3.5 Alt: %98.7
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.26
+
Dep
3.63
=
Toplam
7.89
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %39.2
8.5 Alt: %60.8
9.5 Üst: %27.0
9.5 Alt: %73.0
10.5 Üst: %17.4
10.5 Alt: %82.7
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.63 Korner (Ev: 1.96, Dep: 1.67)
İY 4.5 Üst: %29.9
İY 4.5 Alt: %70.1
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %51.7 |
Eşit: %14.1 |
Dep: %34.2
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
19.2
Ev: 10.7 • Dep: 8.6
İsabetli Şut
6.7
Ev: 3.8 • Dep: 2.9
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %29.4
21.5 Alt: %70.6
23.5 Şut Üst: %16.5
23.5 Alt: %83.5
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %36.2
7.5 Alt: %63.8
8.5 İsabetli Üst: %23.7
8.5 Alt: %76.3
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiSanluqueño
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Villarreal II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Sanluqueño (-0.25)
@2.16
%46.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
Villarreal II (+0.25)
@1.86
%53.7 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+1.75 Gol Üst
@1.89
%53.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.75 Gol Alt
@2.13
%47.0 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @6.24 | %16.0 | %0.0 | @1.19 | %84.0 |
| -1.25 | @5.54 | %18.1 | %0.0 | @1.22 | %81.9 |
| -1.00 | @4.83 | %20.7 | %22.6 | @1.26 | %79.3 |
| -0.75 | @3.24 | %30.8 | %0.0 | @1.45 | %69.2 |
| -0.50 | @2.59 | %38.7 | %0.0 | @1.63 | %61.4 |
| -0.25 Ana Hat | @2.16 | %46.3 | %0.0 | @1.86 | %53.7 |
| 0.0 | @1.73 | %57.7 | %33.0 | @2.36 | %42.4 |
| +0.25 | @1.51 | %66.0 | %0.0 | @2.94 | %34.0 |
| +0.50 | @1.40 | %71.6 | %0.0 | @3.52 | %28.4 |
| +0.75 | @1.27 | %78.9 | %0.0 | @4.73 | %21.2 |
| +1.00 | @1.14 | %87.7 | %18.4 | @8.14 | %12.3 |
| +1.25 | @1.12 | %89.0 | %0.0 | @9.05 | %11.1 |
| +1.50 | @1.11 | %90.0 | %0.0 | @9.97 | %10.0 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 Ana Hat | @1.89 | %53.0 | %0.0 | @2.13 | %47.0 |
| +2.00 | @2.28 | %43.8 | %28.1 | @1.78 | %56.2 |
| +2.25 | @2.73 | %36.6 | %0.0 | @1.58 | %63.4 |
| +2.50 | @3.18 | %31.5 | %0.0 | @1.46 | %68.5 |
| +2.75 | @4.03 | %24.8 | %0.0 | @1.33 | %75.2 |
| +3.00 | @6.01 | %16.7 | %17.8 | @1.20 | %83.4 |
| +3.25 | @6.66 | %15.0 | %0.0 | @1.18 | %85.0 |
| +3.50 | @7.31 | %13.7 | %0.0 | @1.16 | %86.3 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 14.9% | 11.4% | 5.5% | 1.6% | 0.4% | 0.1% |
| 1 Gol | 14.1% | 14.4% | 6.0% | 1.8% | 0.4% | 0.1% |
| 2 Gol | 8.2% | 7.3% | 3.2% | 1.0% | 0.2% | 0.0% |
| 3 Gol | 3.0% | 2.6% | 1.2% | 0.3% | 0.1% | 0.0% |
| 4 Gol | 0.8% | 0.7% | 0.3% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.2% | 0.2% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Sanluqueño — Son 5 Maç
B
vs Sevilla Atletico (E)
0 - 0
M
vs Sevilla Atletico (D)
2 - 1
M
vs Sevilla Atletico (E)
0 - 1
M
vs Sevilla Atletico (D)
5 - 2
G
vs Sevilla Atletico (E)
1 - 0
Villarreal II — Son 5 Maç
G
vs Sevilla Atletico (E)
2 - 0
B
vs Zaragoza (E)
0 - 0
M
vs Zaragoza (D)
2 - 0
M
vs Zaragoza (E)
2 - 3
M
vs Zaragoza (D)
2 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.