Czech-Republic
3. liga - CFL B •
10.05.2026 — 18:00
Varnsdorf
Elo: 1566λ (Beklenen Gol): 2.71
1 - 2
Tamamlandı
İY: 1 - 2
Slovan Liberec II
Elo: 1445λ (Beklenen Gol): 1.54
Model Güven Derecesi:
%90
Varnsdorf - Slovan Liberec II mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.71, Dep: 1.54 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Varnsdorf %61.9 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %79.5, Karşılıklı Gol Var olasılığı %73.7, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %18.3 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %81.1
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal
%58.4
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Varnsdorf xG
2.79
Dengeli
Slovan Liberec II xG
1.64
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%61.9
X (Beraberlik)
%18.3
2 (Deplasman)
%19.8
Çifte Şans 1X: %80.2
Çifte Şans X2: %38.1
Çifte Şans 12: %81.7
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %98.0
0.5 Alt: %2.0
1.5 Üst: %92.9
1.5 Alt: %7.1
2.5 Üst: %79.5
2.5 Alt: %20.5
3.5 Üst: %61.2
3.5 Alt: %38.8
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%73.7
KG Yok
%26.3
En Olası Skorlar
Top 6 Skor2-1
%8.1
3-1
%7.3
1-1
%6.4
2-2
%6.2
3-2
%5.6
2-0
%5.3
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %47.5
İY X: %32.3
İY 2: %20.2
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %84.1
İY 0.5 Alt: %15.9
İY 1.5 Üst: %57.5
İY 1.5 Alt: %42.5
İY 2.5 Üst: %29.3
İY 2.5 Alt: %70.7
İY 3.5 Üst: %11.9
İY 3.5 Alt: %88.1
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
7.53
+
Dep
5.02
=
Toplam
12.56
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %87.8
8.5 Alt: %12.2
9.5 Üst: %80.3
9.5 Alt: %19.7
10.5 Üst: %70.8
10.5 Alt: %29.2
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.78 Korner (Ev: 3.46, Dep: 2.31)
İY 4.5 Üst: %68.4
İY 4.5 Alt: %31.6
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %71.4 |
Eşit: %9.0 |
Dep: %19.7
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
33.1
Ev: 20.6 • Dep: 12.6
İsabetli Şut
11.6
Ev: 7.3 • Dep: 4.3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %98.3
21.5 Alt: %1.7
23.5 Şut Üst: %95.9
23.5 Alt: %4.1
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %89.2
7.5 Alt: %10.8
8.5 İsabetli Üst: %81.8
8.5 Alt: %18.2
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiVarnsdorf
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Slovan Liberec II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Varnsdorf (-1.00)
@2.02
%49.5 İhtimal
İade (Push): %20.8
Slovan Liberec II (+1.00)
@1.98
%50.5 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+4.00 Gol Üst
@2.08
%48.0 İhtimal
İade (Push): %20.7
+4.00 Gol Alt
@1.92
%52.0 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @2.55 | %39.2 | %0.0 | @1.64 | %60.8 |
| -1.25 | @2.29 | %43.7 | %0.0 | @1.78 | %56.3 |
| -1.00 Ana Hat | @2.02 | %49.5 | %20.8 | @1.98 | %50.5 |
| -0.75 | @1.81 | %55.3 | %0.0 | @2.24 | %44.7 |
| -0.50 | @1.67 | %60.0 | %0.0 | @2.50 | %40.1 |
| -0.25 | @1.51 | %66.4 | %0.0 | @2.98 | %33.6 |
| 0.0 | @1.34 | %74.4 | %19.5 | @3.91 | %25.6 |
| +0.25 | @1.30 | %77.2 | %0.0 | @4.38 | %22.8 |
| +0.50 | @1.26 | %79.4 | %0.0 | @4.85 | %20.6 |
| +0.75 | @1.19 | %84.3 | %0.0 | @6.36 | %15.7 |
| +1.00 | @1.11 | %89.8 | %11.6 | @9.80 | %10.2 |
| +1.25 | @1.11 | %90.4 | %0.0 | @10.44 | %9.6 |
| +1.50 | @1.10 | %91.0 | %0.0 | @11.08 | %9.0 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.09 | %91.9 | %0.0 | @12.32 | %8.1 |
| +2.00 | @1.10 | %91.2 | %14.3 | @11.37 | %8.8 |
| +2.25 | @1.19 | %84.2 | %0.0 | @6.33 | %15.8 |
| +2.50 | @1.28 | %78.2 | %0.0 | @4.59 | %21.8 |
| +2.75 | @1.32 | %75.9 | %0.0 | @4.14 | %24.1 |
| +3.00 | @1.37 | %72.9 | %19.5 | @3.70 | %27.1 |
| +3.25 | @1.54 | %65.1 | %0.0 | @2.86 | %34.9 |
| +3.50 | @1.70 | %58.7 | %0.0 | @2.42 | %41.3 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 2.0% | 1.9% | 1.8% | 0.9% | 0.4% | 0.1% |
| 1 Gol | 3.7% | 6.8% | 4.9% | 2.5% | 1.0% | 0.3% |
| 2 Gol | 5.6% | 8.6% | 6.6% | 3.4% | 1.3% | 0.4% |
| 3 Gol | 5.1% | 7.8% | 6.0% | 3.1% | 1.2% | 0.4% |
| 4 Gol | 3.4% | 5.3% | 4.0% | 2.1% | 0.8% | 0.2% |
| 5 Gol | 1.9% | 2.9% | 2.2% | 1.1% | 0.4% | 0.1% |
Varnsdorf — Son 5 Maç
M
vs Slovan Liberec II (D)
5 - 0
B
vs Usti Nad Labem (D)
1 - 1
G
vs Slovan Liberec II (E)
4 - 1
G
vs Usti Nad Labem (D)
1 - 4
G
vs Slovan Liberec II (E)
3 - 1
Slovan Liberec II — Son 5 Maç
M
vs Mladá Boleslav II (E)
1 - 3
G
vs Varnsdorf (E)
5 - 0
B
vs Mladá Boleslav II (D)
2 - 2
M
vs Mladá Boleslav II (D)
2 - 1
M
vs Varnsdorf (D)
4 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
8 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 10.10.2025 | 3. liga - CFL B | Slovan Liberec II | 5 - 0 | Varnsdorf |
| 05.02.2025 | Friendlies Clubs | Varnsdorf | 4 - 1 | Slovan Liberec II |
| 10.07.2024 | Friendlies Clubs | Varnsdorf | 3 - 1 | Slovan Liberec II |
| 31.01.2024 | Friendlies Clubs | Varnsdorf | 6 - 1 | Slovan Liberec II |
| 27.01.2023 | Friendlies Clubs | Varnsdorf | 1 - 2 | Slovan Liberec II |
| 20.07.2022 | Friendlies Clubs | Varnsdorf | 5 - 0 | Slovan Liberec II |
| 17.07.2021 | Friendlies Clubs | Varnsdorf | 2 - 1 | Slovan Liberec II |
| 12.08.2020 | Friendlies Clubs | Slovan Liberec II | 2 - 4 | Varnsdorf |