Peru
Primera División •
21.04.2026 — 00:00
Zamora FC
Elo: 1504λ (Beklenen Gol): 1.36
1 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 1
Caracas FC
Elo: 1563λ (Beklenen Gol): 1.05
Model Güven Derecesi:
%80
Zamora FC - Caracas FC mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.36, Dep: 1.04 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Zamora FC %43.1 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %43.2, Karşılıklı Gol Var olasılığı %49.2, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %29.1 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %88.4
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Zamora FC xG
1.60
Dengeli
Caracas FC xG
1.24
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%43.1
X (Beraberlik)
%29.1
2 (Deplasman)
%27.8
Çifte Şans 1X: %72.2
Çifte Şans X2: %56.9
Çifte Şans 12: %70.9
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %90.0
0.5 Alt: %10.0
1.5 Üst: %70.3
1.5 Alt: %29.7
2.5 Üst: %43.2
2.5 Alt: %56.8
3.5 Üst: %22.3
3.5 Alt: %77.7
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%49.2
KG Yok
%50.8
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%13.8
1-0
%11.3
0-0
%10.0
2-1
%8.7
0-1
%8.4
2-0
%8.4
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %31.8
İY X: %45.8
İY 2: %22.4
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %65.4
İY 0.5 Alt: %34.6
İY 1.5 Üst: %30.2
İY 1.5 Alt: %69.8
İY 2.5 Üst: %9.6
İY 2.5 Alt: %90.4
İY 3.5 Üst: %2.4
İY 3.5 Alt: %97.6
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.82
+
Dep
3.97
=
Toplam
8.79
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %51.6
8.5 Alt: %48.4
9.5 Üst: %38.5
9.5 Alt: %61.5
10.5 Üst: %27.0
10.5 Alt: %73.1
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.04 Korner (Ev: 2.22, Dep: 1.82)
İY 4.5 Üst: %38.0
İY 4.5 Alt: %62.0
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %54.7 |
Eşit: %13.1 |
Dep: %32.2
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
21.9
Ev: 12.4 • Dep: 9.6
İsabetli Şut
7.7
Ev: 4.4 • Dep: 3.3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %52.1
21.5 Alt: %47.9
23.5 Şut Üst: %35.5
23.5 Alt: %64.5
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %50.0
7.5 Alt: %50.0
8.5 İsabetli Üst: %36.1
8.5 Alt: %63.9
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiZamora FC
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Caracas FC
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Zamora FC (-0.25)
@1.99
%50.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
Caracas FC (+0.25)
@2.01
%49.7 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@2.01
%49.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@1.99
%50.2 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @4.87 | %20.5 | %0.0 | @1.26 | %79.5 |
| -1.25 | @4.32 | %23.1 | %0.0 | @1.30 | %76.9 |
| -1.00 | @3.78 | %26.5 | %22.5 | @1.36 | %73.5 |
| -0.75 | @2.79 | %35.8 | %0.0 | @1.56 | %64.2 |
| -0.50 | @2.33 | %43.0 | %0.0 | @1.75 | %57.0 |
| -0.25 Ana Hat | @1.99 | %50.3 | %0.0 | @2.01 | %49.7 |
| 0.0 | @1.65 | %60.7 | %29.2 | @2.55 | %39.3 |
| +0.25 | @1.48 | %67.4 | %0.0 | @3.07 | %32.6 |
| +0.50 | @1.39 | %72.2 | %0.0 | @3.60 | %27.8 |
| +0.75 | @1.27 | %78.9 | %0.0 | @4.74 | %21.1 |
| +1.00 | @1.15 | %87.0 | %17.0 | @7.67 | %13.0 |
| +1.25 | @1.13 | %88.2 | %0.0 | @8.46 | %11.8 |
| +1.50 | @1.12 | %89.2 | %0.0 | @9.25 | %10.8 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.53 | %65.5 | %0.0 | @2.90 | %34.5 |
| +2.00 | @1.69 | %59.1 | %27.2 | @2.44 | %40.9 |
| +2.25 Ana Hat | @2.01 | %49.8 | %0.0 | @1.99 | %50.2 |
| +2.50 | @2.32 | %43.0 | %0.0 | @1.76 | %57.0 |
| +2.75 | @2.75 | %36.4 | %0.0 | @1.57 | %63.7 |
| +3.00 | @3.59 | %27.9 | %21.0 | @1.39 | %72.1 |
| +3.25 | @4.06 | %24.6 | %0.0 | @1.33 | %75.4 |
| +3.50 | @4.54 | %22.0 | %0.0 | @1.28 | %78.0 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 10.0% | 8.5% | 4.9% | 1.7% | 0.4% | 0.1% |
| 1 Gol | 11.3% | 13.8% | 6.7% | 2.3% | 0.6% | 0.1% |
| 2 Gol | 8.4% | 8.8% | 4.6% | 1.6% | 0.4% | 0.1% |
| 3 Gol | 3.8% | 4.0% | 2.1% | 0.7% | 0.2% | 0.0% |
| 4 Gol | 1.3% | 1.4% | 0.7% | 0.2% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.4% | 0.4% | 0.2% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
Zamora FC — Son 5 Maç
B
vs Metropolitanos FC (D)
0 - 0
M
vs Caracas FC (D)
2 - 0
G
vs Metropolitanos FC (E)
1 - 0
G
vs Caracas FC (E)
3 - 0
B
vs Metropolitanos FC (D)
0 - 0
Caracas FC — Son 5 Maç
B
vs Monagas SC (D)
1 - 1
B
vs Monagas SC (D)
2 - 2
G
vs Zamora FC (E)
2 - 0
M
vs Monagas SC (E)
1 - 4
M
vs Zamora FC (D)
3 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
8 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 21.09.2025 | Primera División | Caracas FC | 2 - 0 | Zamora FC |
| 14.04.2025 | Primera División | Zamora FC | 3 - 0 | Caracas FC |
| 10.11.2024 | Primera División | Caracas FC | 3 - 1 | Zamora FC |
| 03.11.2024 | Primera División | Zamora FC | 2 - 1 | Caracas FC |
| 28.08.2024 | Primera División | Caracas FC | 2 - 1 | Zamora FC |
| 10.03.2024 | Primera División | Zamora FC | 2 - 2 | Caracas FC |
| 13.08.2023 | Primera División | Caracas FC | 4 - 0 | Zamora FC |
| 03.04.2023 | Primera División | Zamora FC | 1 - 2 | Caracas FC |