Maç Listesine Dön
Nijerya NPFL • 19.04.2026 — 18:00

Kwara United

Elo: 1421
λ (Beklenen Gol): 0.73
2 - 1
Tamamlandı
İY: 2 - 0

Barau FC

Elo: 1539
λ (Beklenen Gol): 1.27
Model Güven Derecesi:
%65
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç).
Kwara United - Barau FC mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.73, Dep: 1.27 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Barau FC %48.4 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %32.5, Karşılıklı Gol Var olasılığı %38.3, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %31.1 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %67.1
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Kwara United xG 1.20
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Barau FC xG 1.55
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.20 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (0.73 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %20.5
X (Beraberlik) %31.1
2 (Deplasman) %48.4

Çifte Şans 1X: %51.6
Çifte Şans X2: %79.5
Çifte Şans 12: %68.9
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %85.6 0.5 Alt: %14.4
1.5 Üst: %60.5 1.5 Alt: %39.5
2.5 Üst: %32.5 2.5 Alt: %67.5
3.5 Üst: %14.4 3.5 Alt: %85.6

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %38.3
KG Yok %61.7
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
0-1
%16.2
0-0
%14.4
1-1
%13.5
0-2
%10.9
1-0
%8.9
1-2
%8.0

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %16.7 İY X: %49.8 İY 2: %33.5
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %58.9 İY 0.5 Alt: %41.2
İY 1.5 Üst: %23.4 İY 1.5 Alt: %76.6
İY 2.5 Üst: %6.3 İY 2.5 Alt: %93.7
İY 3.5 Üst: %1.3 İY 3.5 Alt: %98.7
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 3.55
+
Dep 4.46
=
Toplam 8.01
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %40.9 8.5 Alt: %59.1
9.5 Üst: %28.5 9.5 Alt: %71.5
10.5 Üst: %18.5 10.5 Alt: %81.5

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.68 Korner (Ev: 1.63, Dep: 2.05)
İY 4.5 Üst: %31.0 İY 4.5 Alt: %69.0
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %30.8 | Eşit: %13.7 | Dep: %55.5
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 19.5
Ev: 8.5 • Dep: 10.9
İsabetli Şut 6.8
Ev: 3 • Dep: 3.8
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %31.1 21.5 Alt: %68.9
23.5 Şut Üst: %17.8 23.5 Alt: %82.2

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %36.9 7.5 Alt: %63.1
8.5 İsabetli Üst: %24.3 8.5 Alt: %75.7
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Kwara United
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Barau FC
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Kwara United (+0.50)
@1.93
%51.7 İhtimal
İade (Push): %0.0
Barau FC (-0.50)
@2.07
%48.3 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+1.75 Gol Üst
@1.85
%53.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.75 Gol Alt
@2.17
%46.1 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @16.13 %6.2 %0.0 @1.07 %93.8
-1.25 @14.98 %6.7 %0.0 @1.07 %93.3
-1.00 @13.82 %7.2 %14.3 @1.08 %92.8
-0.75 @6.95 %14.4 %0.0 @1.17 %85.6
-0.50 @4.88 %20.5 %0.0 @1.26 %79.5
-0.25 @4.11 %24.3 %0.0 @1.32 %75.7
0.0 @3.35 %29.8 %31.2 @1.42 %70.2
+0.25 @2.34 %42.8 %0.0 @1.75 %57.2
+0.50 Ana Hat @1.93 %51.7 %0.0 @2.07 %48.3
+0.75 @1.69 %59.3 %0.0 @2.46 %40.7
+1.00 @1.44 %69.5 %25.6 @3.28 %30.5
+1.25 @1.35 %74.0 %0.0 @3.84 %26.0
+1.50 @1.29 %77.3 %0.0 @4.41 %22.7
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 Ana Hat @1.85 %53.9 %0.0 @2.17 %46.1
+2.00 @2.23 %44.9 %28.1 @1.82 %55.1
+2.25 @2.66 %37.6 %0.0 @1.60 %62.4
+2.50 @3.09 %32.3 %0.0 @1.48 %67.7
+2.75 @3.91 %25.6 %0.0 @1.34 %74.4
+3.00 @5.77 %17.3 %18.1 @1.21 %82.7
+3.25 @6.41 %15.6 %0.0 @1.18 %84.4
+3.50 @7.04 %14.2 %0.0 @1.17 %85.8
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 14.4% 16.2% 10.9% 4.6% 1.5% 0.4%
1 Gol 8.9% 13.5% 8.0% 3.4% 1.1% 0.3%
2 Gol 3.6% 4.6% 2.9% 1.2% 0.4% 0.1%
3 Gol 0.9% 1.1% 0.7% 0.3% 0.1% 0.0%
4 Gol 0.2% 0.2% 0.1% 0.1% 0.0% 0.0%
5 Gol 0.0% 0.0% 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Kwara United — Son 5 Maç
M vs Remo Stars (D)
3 - 1
M vs Bendel Insurance (E)
0 - 1
M vs Bendel Insurance (D)
2 - 0
M vs Barau FC (D)
3 - 2
M vs Bendel Insurance (E)
0 - 1
Barau FC — Son 5 Maç
G vs Remo Stars (E)
2 - 1
B vs Enugu Rangers (D)
0 - 0
G vs Kwara United (E)
3 - 2
G vs Enugu Rangers (E)
2 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
1 Maç
Tarih Lig Ev Sahibi Skor Deplasman
30.11.2025 NPFL Barau FC 3 - 2 Kwara United