Maç Listesine Dön
Spain Tercera División RFEF - Group 1 • 23.05.2026 — 19:00

Compostela

Elo: 1519
λ (Beklenen Gol): 1.47
6 - 1
Tamamlandı
İY: 3 - 0

Villalbés

Elo: 1507
λ (Beklenen Gol): 1.33
Model Güven Derecesi:
%58
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Compostela - Villalbés mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.47, Dep: 1.33 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Compostela %39.6 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %53.2, Karşılıklı Gol Var olasılığı %57.6, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %27.0 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %68.1
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Compostela xG 1.91
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Villalbés xG 1.55
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.91 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.47 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %39.6
X (Beraberlik) %27.0
2 (Deplasman) %33.4

Çifte Şans 1X: %66.6
Çifte Şans X2: %60.4
Çifte Şans 12: %73.0
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %93.0 0.5 Alt: %7.0
1.5 Üst: %77.9 1.5 Alt: %22.1
2.5 Üst: %53.2 2.5 Alt: %46.8
3.5 Üst: %30.9 3.5 Alt: %69.1

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %57.6
KG Yok %42.4
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%12.8
2-1
%8.7
1-0
%8.0
1-2
%7.9
0-1
%7.2
0-0
%7.0

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %30.7 İY X: %42.5 İY 2: %26.9
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %70.8 İY 0.5 Alt: %29.2
İY 1.5 Üst: %36.8 İY 1.5 Alt: %63.3
İY 2.5 Üst: %13.3 İY 2.5 Alt: %86.7
İY 3.5 Üst: %3.9 İY 3.5 Alt: %96.2
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 5.04
+
Dep 4.59
=
Toplam 9.63
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %62.4 8.5 Alt: %37.6
9.5 Üst: %49.5 9.5 Alt: %50.5
10.5 Üst: %37.1 10.5 Alt: %62.9

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.43 Korner (Ev: 2.32, Dep: 2.11)
İY 4.5 Üst: %45.4 İY 4.5 Alt: %54.6
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %49.3 | Eşit: %12.9 | Dep: %37.8
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 24.3
Ev: 13 • Dep: 11.3
İsabetli Şut 8.5
Ev: 4.6 • Dep: 3.9
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %71.0 21.5 Alt: %29.0
23.5 Şut Üst: %55.5 23.5 Alt: %44.6

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %61.6 7.5 Alt: %38.4
8.5 İsabetli Üst: %47.8 8.5 Alt: %52.2
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Compostela
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Villalbés
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Compostela (0.0)
@1.85
%54.2 İhtimal
İade (Push): %27.2
Villalbés (+0.00)
@2.18
%45.8 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.50 Gol Üst
@1.89
%52.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.50 Gol Alt
@2.12
%47.1 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @5.20 %19.2 %0.0 @1.24 %80.8
-1.25 @4.67 %21.4 %0.0 @1.27 %78.6
-1.00 @4.15 %24.1 %20.3 @1.32 %75.9
-0.75 @3.06 %32.7 %0.0 @1.48 %67.3
-0.50 @2.53 %39.5 %0.0 @1.65 %60.5
-0.25 @2.19 %45.7 %0.0 @1.84 %54.3
0.0 Ana Hat @1.85 %54.2 %27.2 @2.18 %45.8
+0.25 @1.63 %61.4 %0.0 @2.59 %38.6
+0.50 @1.50 %66.6 %0.0 @3.00 %33.4
+0.75 @1.36 %73.3 %0.0 @3.75 %26.7
+1.00 @1.23 %81.5 %18.3 @5.41 %18.5
+1.25 @1.20 %83.4 %0.0 @6.02 %16.6
+1.50 @1.18 %84.9 %0.0 @6.62 %15.1
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.34 %74.6 %0.0 @3.93 %25.4
+2.00 @1.42 %70.4 %24.9 @3.37 %29.7
+2.25 @1.66 %60.4 %0.0 @2.52 %39.6
+2.50 Ana Hat @1.89 %52.9 %0.0 @2.12 %47.1
+2.75 @2.13 %46.9 %0.0 @1.88 %53.1
+3.00 @2.55 %39.3 %22.4 @1.65 %60.8
+3.25 @2.92 %34.3 %0.0 @1.52 %65.7
+3.50 @3.28 %30.5 %0.0 @1.44 %69.5
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 7.0% 7.2% 5.4% 2.4% 0.8% 0.2%
1 Gol 8.1% 12.8% 8.0% 3.5% 1.2% 0.3%
2 Gol 6.6% 8.8% 5.9% 2.6% 0.9% 0.2%
3 Gol 3.2% 4.3% 2.9% 1.3% 0.4% 0.1%
4 Gol 1.2% 1.6% 1.1% 0.5% 0.2% 0.0%
5 Gol 0.3% 0.5% 0.3% 0.1% 0.0% 0.0%
Compostela — Son 5 Maç
M vs Atlético Arteixo (E)
0 - 2
B vs Atlético Arteixo (D)
1 - 1
G vs Atlético Arteixo (D)
0 - 1
Villalbés — Son 5 Maç
M vs Celta de Vigo III (D)
4 - 1
G vs Celta de Vigo III (E)
1 - 0
B vs Celta de Vigo III (E)
0 - 0
G vs Celta de Vigo III (D)
1 - 2
B vs Celta de Vigo III (D)
2 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.