Spain
Tercera División RFEF - Group 6 •
25.01.2026 — 19:00
Saguntino
Elo: 1569λ (Beklenen Gol): 1.61
0 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 1
Atzeneta
Elo: 1573λ (Beklenen Gol): 1.49
Model Güven Derecesi:
%80
Saguntino - Atzeneta mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.61, Dep: 1.49 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Saguntino %39.8 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %60.0, Karşılıklı Gol Var olasılığı %62.8, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %25.4 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %71.7
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Saguntino xG
1.95
Dengeli
Atzeneta xG
1.60
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%39.8
X (Beraberlik)
%25.4
2 (Deplasman)
%34.8
Çifte Şans 1X: %65.2
Çifte Şans X2: %60.2
Çifte Şans 12: %74.6
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %94.6
0.5 Alt: %5.4
1.5 Üst: %82.4
1.5 Alt: %17.6
2.5 Üst: %60.0
2.5 Alt: %40.1
3.5 Üst: %37.6
3.5 Alt: %62.4
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%62.9
KG Yok
%37.2
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%11.6
2-1
%8.7
1-2
%8.1
2-2
%6.5
1-0
%6.4
0-1
%5.9
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %31.5
İY X: %40.2
İY 2: %28.3
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %74.3
İY 0.5 Alt: %25.7
İY 1.5 Üst: %41.5
İY 1.5 Alt: %58.5
İY 2.5 Üst: %16.4
İY 2.5 Alt: %83.6
İY 3.5 Üst: %5.2
İY 3.5 Alt: %94.8
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.32
+
Dep
4.93
=
Toplam
10.25
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %69.5
8.5 Alt: %30.5
9.5 Üst: %57.3
9.5 Alt: %42.7
10.5 Üst: %44.8
10.5 Alt: %55.2
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.72 Korner (Ev: 2.45, Dep: 2.27)
İY 4.5 Üst: %50.8
İY 4.5 Alt: %49.2
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %48.5 |
Eşit: %12.5 |
Dep: %39.0
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
26.2
Ev: 13.9 • Dep: 12.3
İsabetli Şut
9.1
Ev: 4.9 • Dep: 4.2
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %81.8
21.5 Alt: %18.2
23.5 Şut Üst: %69.0
23.5 Alt: %31.0
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %69.3
7.5 Alt: %30.7
8.5 İsabetli Üst: %56.3
8.5 Alt: %43.7
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiSaguntino
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Atzeneta
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Saguntino (0.0)
@1.88
%53.3 İhtimal
İade (Push): %25.7
Atzeneta (+0.00)
@2.14
%46.7 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.00 Gol Üst
@2.10
%47.7 İhtimal
İade (Push): %22.6
+3.00 Gol Alt
@1.91
%52.3 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @5.00 | %20.0 | %0.0 | @1.25 | %80.0 |
| -1.25 | @4.51 | %22.2 | %0.0 | @1.29 | %77.8 |
| -1.00 | @4.02 | %24.9 | %19.6 | @1.33 | %75.1 |
| -0.75 | @3.03 | %33.0 | %0.0 | @1.49 | %67.0 |
| -0.50 | @2.53 | %39.6 | %0.0 | @1.66 | %60.4 |
| -0.25 | @2.20 | %45.4 | %0.0 | @1.83 | %54.6 |
| 0.0 Ana Hat | @1.88 | %53.3 | %25.7 | @2.14 | %46.7 |
| +0.25 | @1.66 | %60.2 | %0.0 | @2.51 | %39.9 |
| +0.50 | @1.53 | %65.3 | %0.0 | @2.88 | %34.7 |
| +0.75 | @1.39 | %71.8 | %0.0 | @3.54 | %28.2 |
| +1.00 | @1.25 | %79.7 | %18.1 | @4.93 | %20.3 |
| +1.25 | @1.22 | %81.7 | %0.0 | @5.47 | %18.3 |
| +1.50 | @1.20 | %83.4 | %0.0 | @6.02 | %16.6 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.25 | %79.9 | %0.0 | @4.98 | %20.1 |
| +2.00 | @1.30 | %77.0 | %22.7 | @4.34 | %23.0 |
| +2.25 | @1.49 | %67.1 | %0.0 | @3.04 | %32.9 |
| +2.50 | @1.68 | %59.5 | %0.0 | @2.47 | %40.5 |
| +2.75 | @1.84 | %54.4 | %0.0 | @2.19 | %45.6 |
| +3.00 Ana Hat | @2.10 | %47.7 | %22.6 | @1.91 | %52.3 |
| +3.25 | @2.40 | %41.6 | %0.0 | @1.71 | %58.4 |
| +3.50 | @2.71 | %36.9 | %0.0 | @1.59 | %63.1 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 5.4% | 6.0% | 5.1% | 2.5% | 0.9% | 0.3% |
| 1 Gol | 6.5% | 11.7% | 8.2% | 4.1% | 1.5% | 0.5% |
| 2 Gol | 5.9% | 8.8% | 6.6% | 3.3% | 1.2% | 0.4% |
| 3 Gol | 3.2% | 4.7% | 3.5% | 1.8% | 0.7% | 0.2% |
| 4 Gol | 1.3% | 1.9% | 1.4% | 0.7% | 0.3% | 0.1% |
| 5 Gol | 0.4% | 0.6% | 0.5% | 0.2% | 0.1% | 0.0% |
Saguntino — Son 5 Maç
G
vs Villarreal III (E)
3 - 2
G
vs Atzeneta (D)
1 - 2
B
vs Villarreal III (D)
2 - 2
G
vs Atzeneta (E)
4 - 1
G
vs Villarreal III (E)
3 - 2
Atzeneta — Son 5 Maç
G
vs Hércules II (E)
2 - 1
M
vs Castellonense (E)
0 - 1
M
vs Saguntino (E)
1 - 2
G
vs Hércules II (D)
0 - 3
G
vs Castellonense (D)
0 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
7 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 14.09.2025 | Tercera División RFEF - Group 6 | Atzeneta | 1 - 2 | Saguntino |
| 16.03.2025 | Tercera División RFEF - Group 6 | Saguntino | 4 - 1 | Atzeneta |
| 04.12.2024 | Tercera División RFEF - Group 6 | Atzeneta | 0 - 0 | Saguntino |
| 13.04.2022 | Tercera División RFEF - Group 6 | Saguntino | 0 - 0 | Atzeneta |
| 08.12.2021 | Tercera División RFEF - Group 6 | Atzeneta | 0 - 1 | Saguntino |
| 08.02.2020 | Tercera División RFEF - Group 6 | Atzeneta | 0 - 0 | Saguntino |
| 21.09.2019 | Tercera División RFEF - Group 6 | Saguntino | 1 - 0 | Atzeneta |