Maç Listesine Dön
Fransa Ligue 1 • 11.01.2026 — 16:00

Lubumbashi Sport

Elo: 1514
λ (Beklenen Gol): 1.07
1 - 0
Tamamlandı
İY: 1 - 0

Saint-Luc

Elo: 1510
λ (Beklenen Gol): 0.86
Model Güven Derecesi:
%64
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Lubumbashi Sport - Saint-Luc mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.07, Dep: 0.86 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Lubumbashi Sport %38.8 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %30.5, Karşılıklı Gol Var olasılığı %38.9, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %33.3 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %68.5
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Lubumbashi Sport xG 1.55
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Saint-Luc xG 1.16
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.55 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.07 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %38.8
X (Beraberlik) %33.3
2 (Deplasman) %27.9

Çifte Şans 1X: %72.1
Çifte Şans X2: %61.2
Çifte Şans 12: %66.7
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %84.5 0.5 Alt: %15.5
1.5 Üst: %58.5 1.5 Alt: %41.5
2.5 Üst: %30.5 2.5 Alt: %69.5
3.5 Üst: %13.1 3.5 Alt: %86.9

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %38.9
KG Yok %61.1
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
0-0
%15.5
1-0
%14.5
1-1
%14.4
0-1
%11.5
2-0
%8.3
2-1
%7.1

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %27.6 İY X: %51.3 İY 2: %21.1
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %57.5 İY 0.5 Alt: %42.5
İY 1.5 Üst: %22.2 İY 1.5 Alt: %77.8
İY 2.5 Üst: %5.8 İY 2.5 Alt: %94.2
İY 3.5 Üst: %1.2 İY 3.5 Alt: %98.8
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 4.23
+
Dep 3.58
=
Toplam 7.81
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %38.0 8.5 Alt: %62.0
9.5 Üst: %26.0 9.5 Alt: %74.1
10.5 Üst: %16.5 10.5 Alt: %83.5

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.59 Korner (Ev: 1.95, Dep: 1.64)
İY 4.5 Üst: %29.2 İY 4.5 Alt: %70.8
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %52.0 | Eşit: %14.2 | Dep: %33.8
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 19
Ev: 10.6 • Dep: 8.4
İsabetli Şut 6.6
Ev: 3.8 • Dep: 2.9
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %27.4 21.5 Alt: %72.6
23.5 Şut Üst: %15.1 23.5 Alt: %84.9

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %34.9 7.5 Alt: %65.1
8.5 İsabetli Üst: %22.6 8.5 Alt: %77.4
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Lubumbashi Sport
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Saint-Luc
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Lubumbashi Sport (-0.25)
@2.15
%46.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
Saint-Luc (+0.25)
@1.87
%53.5 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+1.75 Gol Üst
@1.94
%51.7 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.75 Gol Alt
@2.07
%48.3 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @6.28 %15.9 %0.0 @1.19 %84.1
-1.25 @5.56 %18.0 %0.0 @1.22 %82.0
-1.00 @4.85 %20.6 %22.8 @1.26 %79.4
-0.75 @3.24 %30.9 %0.0 @1.45 %69.1
-0.50 @2.58 %38.8 %0.0 @1.63 %61.3
-0.25 Ana Hat @2.15 %46.5 %0.0 @1.87 %53.5
0.0 @1.72 %58.1 %33.3 @2.39 %41.9
+0.25 @1.50 %66.5 %0.0 @2.98 %33.5
+0.50 @1.39 %72.1 %0.0 @3.58 %27.9
+0.75 @1.26 %79.3 %0.0 @4.83 %20.7
+1.00 @1.13 %88.2 %18.3 @8.45 %11.8
+1.25 @1.12 %89.4 %0.0 @9.40 %10.6
+1.50 @1.11 %90.3 %0.0 @10.34 %9.7
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 Ana Hat @1.94 %51.7 %0.0 @2.07 %48.3
+2.00 @2.37 %42.3 %28.1 @1.73 %57.8
+2.25 @2.83 %35.4 %0.0 @1.55 %64.7
+2.50 @3.29 %30.4 %0.0 @1.44 %69.6
+2.75 @4.21 %23.8 %0.0 @1.31 %76.3
+3.00 @6.37 %15.7 %17.4 @1.19 %84.3
+3.25 @7.04 %14.2 %0.0 @1.17 %85.8
+3.50 @7.71 %13.0 %0.0 @1.15 %87.0
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 15.5% 11.5% 5.4% 1.6% 0.3% 0.1%
1 Gol 14.5% 14.4% 5.8% 1.7% 0.4% 0.1%
2 Gol 8.3% 7.1% 3.1% 0.9% 0.2% 0.0%
3 Gol 2.9% 2.5% 1.1% 0.3% 0.1% 0.0%
4 Gol 0.8% 0.7% 0.3% 0.1% 0.0% 0.0%
5 Gol 0.2% 0.1% 0.1% 0.0% 0.0% 0.0%
Lubumbashi Sport — Son 5 Maç
G vs Panda B5 (D)
1 - 3
G vs Panda B5 (E)
1 - 0
M vs Panda B5 (D)
2 - 0
B vs Panda B5 (D)
1 - 1
G vs Panda B5 (E)
3 - 0
Saint-Luc — Son 5 Maç
G vs FC Tshikas (D)
0 - 1
M vs Tanganyika (E)
0 - 2
B vs CS Manika (D)
0 - 0
G vs Groupe Bazano (D)
1 - 2
G vs AS New Soger (D)
1 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.