Fransa
Ligue 1 •
07.02.2026 — 16:00
Saint-Luc
Elo: 1510λ (Beklenen Gol): 0.61
0 - 0
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Lubumbashi Sport
Elo: 1514λ (Beklenen Gol): 1.23
Model Güven Derecesi:
%69
Saint-Luc - Lubumbashi Sport mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.61, Dep: 1.23 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Lubumbashi Sport %50.2 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %28.0, Karşılıklı Gol Var olasılığı %33.3, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %32.1 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %40
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Saint-Luc xG
1.16
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Lubumbashi Sport xG
1.55
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.16 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (0.61 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%17.7
X (Beraberlik)
%32.1
2 (Deplasman)
%50.2
Çifte Şans 1X: %49.8
Çifte Şans X2: %82.3
Çifte Şans 12: %67.9
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %83.2
0.5 Alt: %16.8
1.5 Üst: %55.7
1.5 Alt: %44.3
2.5 Üst: %28.0
2.5 Alt: %72.0
3.5 Üst: %11.5
3.5 Alt: %88.5
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%33.3
KG Yok
%66.7
En Olası Skorlar
Top 6 Skor0-1
%18.6
0-0
%16.8
1-1
%12.8
0-2
%12.0
1-0
%8.9
1-2
%7.3
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %14.4
İY X: %51.7
İY 2: %33.9
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %55.8
İY 0.5 Alt: %44.2
İY 1.5 Üst: %20.6
İY 1.5 Alt: %79.4
İY 2.5 Üst: %5.1
İY 2.5 Alt: %94.9
İY 3.5 Üst: %1.0
İY 3.5 Alt: %99.0
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
3.31
+
Dep
4.35
=
Toplam
7.67
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %36.1
8.5 Alt: %63.9
9.5 Üst: %24.3
9.5 Alt: %75.7
10.5 Üst: %15.3
10.5 Alt: %84.8
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.53 Korner (Ev: 1.52, Dep: 2)
İY 4.5 Üst: %28.0
İY 4.5 Alt: %72.0
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %28.7 |
Eşit: %13.7 |
Dep: %57.6
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
18.4
Ev: 7.8 • Dep: 10.7
İsabetli Şut
6.4
Ev: 2.8 • Dep: 3.7
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %23.2
21.5 Alt: %76.8
23.5 Şut Üst: %12.2
23.5 Alt: %87.8
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %31.6
7.5 Alt: %68.4
8.5 İsabetli Üst: %19.9
8.5 Alt: %80.1
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiSaint-Luc
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Lubumbashi Sport
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Saint-Luc (+0.50)
@2.01
%49.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
Lubumbashi Sport (-0.50)
@1.99
%50.1 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+1.75 Gol Üst
@2.06
%48.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.75 Gol Alt
@1.94
%51.5 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @21.40 | %4.7 | %0.0 | @1.05 | %95.3 |
| -1.25 | @20.00 | %5.0 | %0.0 | @1.05 | %95.0 |
| -1.00 | @18.61 | %5.4 | %13.0 | @1.06 | %94.6 |
| -0.75 | @8.35 | %12.0 | %0.0 | @1.14 | %88.0 |
| -0.50 | @5.65 | %17.7 | %0.0 | @1.22 | %82.3 |
| -0.25 | @4.74 | %21.1 | %0.0 | @1.27 | %78.9 |
| 0.0 | @3.83 | %26.1 | %32.2 | @1.35 | %73.9 |
| +0.25 | @2.48 | %40.3 | %0.0 | @1.67 | %59.8 |
| +0.50 Ana Hat | @2.01 | %49.9 | %0.0 | @1.99 | %50.1 |
| +0.75 | @1.74 | %57.6 | %0.0 | @2.36 | %42.4 |
| +1.00 | @1.47 | %68.2 | %26.9 | @3.15 | %31.8 |
| +1.25 | @1.37 | %73.2 | %0.0 | @3.73 | %26.8 |
| +1.50 | @1.30 | %76.8 | %0.0 | @4.31 | %23.2 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 Ana Hat | @2.06 | %48.5 | %0.0 | @1.94 | %51.5 |
| +2.00 | @2.59 | %38.6 | %27.8 | @1.63 | %61.4 |
| +2.25 | @3.09 | %32.3 | %0.0 | @1.48 | %67.7 |
| +2.50 | @3.59 | %27.8 | %0.0 | @1.39 | %72.2 |
| +2.75 | @4.68 | %21.4 | %0.0 | @1.27 | %78.7 |
| +3.00 | @7.37 | %13.6 | %16.5 | @1.16 | %86.4 |
| +3.25 | @8.09 | %12.4 | %0.0 | @1.14 | %87.6 |
| +3.50 | @8.82 | %11.3 | %0.0 | @1.13 | %88.7 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 16.8% | 18.6% | 12.0% | 4.9% | 1.5% | 0.4% |
| 1 Gol | 8.9% | 12.9% | 7.3% | 3.0% | 0.9% | 0.2% |
| 2 Gol | 3.0% | 3.7% | 2.2% | 0.9% | 0.3% | 0.1% |
| 3 Gol | 0.6% | 0.7% | 0.5% | 0.2% | 0.1% | 0.0% |
| 4 Gol | 0.1% | 0.1% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Saint-Luc — Son 5 Maç
M
vs Lubumbashi Sport (D)
1 - 0
G
vs FC Tshikas (D)
0 - 1
M
vs Tanganyika (E)
0 - 2
B
vs CS Manika (D)
0 - 0
G
vs Groupe Bazano (D)
1 - 2
Lubumbashi Sport — Son 5 Maç
M
vs Tshinkunku (D)
1 - 0
G
vs Saint-Luc (E)
1 - 0
G
vs Panda B5 (D)
1 - 3
G
vs Panda B5 (E)
1 - 0
M
vs Panda B5 (D)
2 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
1 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 11.01.2026 | Ligue 1 | Lubumbashi Sport | 1 - 0 | Saint-Luc |