Maç Listesine Dön
Fransa Ligue 1 • 04.03.2026 — 14:00

Lubumbashi Sport

Elo: 1514
λ (Beklenen Gol): 1.16
2 - 1
Tamamlandı
İY: 1 - 0

Sanga Balende

Elo: 1479
λ (Beklenen Gol): 0.63
Model Güven Derecesi:
%67
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Lubumbashi Sport - Sanga Balende mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.16, Dep: 0.63 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Lubumbashi Sport %47.8 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %26.6, Karşılıklı Gol Var olasılığı %32.9, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %33.1 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %75.8
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Lubumbashi Sport xG 1.55
Dengeli
Sanga Balende xG 0.84
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %47.8
X (Beraberlik) %33.2
2 (Deplasman) %19.0

Çifte Şans 1X: %81.0
Çifte Şans X2: %52.2
Çifte Şans 12: %66.9
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %82.3 0.5 Alt: %17.7
1.5 Üst: %54.2 1.5 Alt: %45.8
2.5 Üst: %26.6 2.5 Alt: %73.4
3.5 Üst: %10.7 3.5 Alt: %89.3

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %32.9
KG Yok %67.1
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-0
%18.5
0-0
%17.7
1-1
%13.1
2-0
%11.3
0-1
%9.6
2-1
%7.1

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %32.3 İY X: %52.6 İY 2: %15.1
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %54.7 İY 0.5 Alt: %45.3
İY 1.5 Üst: %19.7 İY 1.5 Alt: %80.3
İY 2.5 Üst: %4.8 İY 2.5 Alt: %95.2
İY 3.5 Üst: %0.9 İY 3.5 Alt: %99.1
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 4.41
+
Dep 3.07
=
Toplam 7.48
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %33.5 8.5 Alt: %66.5
9.5 Üst: %22.1 9.5 Alt: %77.9
10.5 Üst: %13.6 10.5 Alt: %86.4

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.44 Korner (Ev: 2.03, Dep: 1.41)
İY 4.5 Üst: %26.4 İY 4.5 Alt: %73.7
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %62.1 | Eşit: %13.3 | Dep: %24.7
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 18.1
Ev: 11.1 • Dep: 7
İsabetli Şut 6.3
Ev: 4 • Dep: 2.4
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %20.8 21.5 Alt: %79.2
23.5 Şut Üst: %10.6 23.5 Alt: %89.4

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %30.5 7.5 Alt: %69.5
8.5 İsabetli Üst: %19.1 8.5 Alt: %80.9
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Lubumbashi Sport
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Sanga Balende
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Lubumbashi Sport (-0.50)
@2.09
%47.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
Sanga Balende (+0.50)
@1.92
%52.2 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+1.75 Gol Üst
@2.14
%46.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.75 Gol Alt
@1.88
%53.2 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @4.71 %21.3 %0.0 @1.27 %78.8
-1.25 @4.08 %24.5 %0.0 @1.32 %75.5
-1.00 @3.46 %28.9 %26.5 @1.41 %71.1
-0.75 @2.51 %39.8 %0.0 @1.66 %60.2
-0.50 Ana Hat @2.09 %47.8 %0.0 @1.92 %52.2
-0.25 @1.75 %57.3 %0.0 @2.34 %42.7
0.0 @1.40 %71.5 %33.2 @3.51 %28.5
+0.25 @1.30 %77.2 %0.0 @4.39 %22.8
+0.50 @1.23 %81.0 %0.0 @5.26 %19.0
+0.75 @1.15 %87.0 %0.0 @7.71 %13.0
+1.00 @1.06 %94.1 %13.9 @16.83 %5.9
+1.25 @1.06 %94.5 %0.0 @18.18 %5.5
+1.50 @1.05 %94.9 %0.0 @19.54 %5.1
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 Ana Hat @2.14 %46.8 %0.0 @1.88 %53.2
+2.00 @2.73 %36.6 %27.7 @1.58 %63.4
+2.25 @3.26 %30.7 %0.0 @1.44 %69.3
+2.50 @3.78 %26.5 %0.0 @1.36 %73.5
+2.75 @4.98 %20.1 %0.0 @1.25 %79.9
+3.00 @7.98 %12.5 %15.9 @1.14 %87.5
+3.25 @8.74 %11.4 %0.0 @1.13 %88.6
+3.50 @9.50 %10.5 %0.0 @1.12 %89.5
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 17.7% 9.6% 3.3% 0.7% 0.1% 0.0%
1 Gol 18.6% 13.1% 3.8% 0.8% 0.1% 0.0%
2 Gol 11.3% 7.1% 2.2% 0.5% 0.1% 0.0%
3 Gol 4.4% 2.7% 0.9% 0.2% 0.0% 0.0%
4 Gol 1.3% 0.8% 0.2% 0.1% 0.0% 0.0%
5 Gol 0.3% 0.2% 0.1% 0.0% 0.0% 0.0%
Lubumbashi Sport — Son 5 Maç
M vs TP Mazembe (E)
0 - 2
M vs Saint Eloi Lupopo (D)
1 - 0
B vs Saint-Luc (D)
0 - 0
M vs Tshinkunku (D)
1 - 0
G vs Saint-Luc (E)
1 - 0
Sanga Balende — Son 5 Maç
M vs Groupe Bazano (E)
0 - 1
G vs Tanganyika (E)
1 - 0
M vs Tanganyika (D)
3 - 0
M vs Tanganyika (E)
0 - 1
M vs Tanganyika (D)
3 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.