Fransa
Ligue 1 •
07.03.2026 — 16:00
Simba
Elo: 1450λ (Beklenen Gol): 0.72
1 - 2
Tamamlandı
İY: 0 - 2
Lubumbashi Sport
Elo: 1514λ (Beklenen Gol): 0.83
Model Güven Derecesi:
%70
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Simba - Lubumbashi Sport mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.72, Dep: 0.83 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Lubumbashi Sport %34.4 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %20.3, Karşılıklı Gol Var olasılığı %29.8, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %37.9 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %66.4
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Simba xG
1.16
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Lubumbashi Sport xG
1.16
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.16 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (0.72 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%27.7
X (Beraberlik)
%37.9
2 (Deplasman)
%34.4
Çifte Şans 1X: %65.6
Çifte Şans X2: %72.3
Çifte Şans 12: %62.2
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %77.8
0.5 Alt: %22.2
1.5 Üst: %46.8
1.5 Alt: %53.2
2.5 Üst: %20.3
2.5 Alt: %79.7
3.5 Üst: %7.2
3.5 Alt: %92.8
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%29.8
KG Yok
%70.2
En Olası Skorlar
Top 6 Skor0-0
%22.2
0-1
%16.7
1-0
%14.3
1-1
%13.6
0-2
%7.4
2-0
%5.5
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %19.6
İY X: %56.9
İY 2: %23.5
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %49.7
İY 0.5 Alt: %50.3
İY 1.5 Üst: %15.9
İY 1.5 Alt: %84.1
İY 2.5 Üst: %3.4
İY 2.5 Alt: %96.6
İY 3.5 Üst: %0.6
İY 3.5 Alt: %99.4
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
3.52
+
Dep
3.51
=
Toplam
7.03
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %27.5
8.5 Alt: %72.5
9.5 Üst: %17.3
9.5 Alt: %82.7
10.5 Üst: %10.1
10.5 Alt: %89.9
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.23 Korner (Ev: 1.62, Dep: 1.61)
İY 4.5 Üst: %22.5
İY 4.5 Alt: %77.5
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %42.5 |
Eşit: %15.3 |
Dep: %42.2
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
16.7
Ev: 8.4 • Dep: 8.2
İsabetli Şut
5.8
Ev: 3 • Dep: 2.8
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %12.0
21.5 Alt: %88.0
23.5 Şut Üst: %5.3
23.5 Alt: %94.7
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %23.2
7.5 Alt: %76.9
8.5 İsabetli Üst: %13.5
8.5 Alt: %86.5
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiSimba
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Lubumbashi Sport
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Simba (0.0)
@2.24
%44.6 İhtimal
İade (Push): %37.9
Lubumbashi Sport (+0.00)
@1.81
%55.4 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+1.50 Gol Üst
@2.14
%46.7 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.50 Gol Alt
@1.88
%53.3 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @11.88 | %8.4 | %0.0 | @1.09 | %91.6 |
| -1.25 | @10.73 | %9.3 | %0.0 | @1.10 | %90.7 |
| -1.00 | @9.58 | %10.4 | %19.3 | @1.12 | %89.6 |
| -0.75 | @5.00 | %20.0 | %0.0 | @1.25 | %80.0 |
| -0.50 | @3.61 | %27.7 | %0.0 | @1.38 | %72.3 |
| -0.25 | @2.93 | %34.2 | %0.0 | @1.52 | %65.8 |
| 0.0 Ana Hat | @2.24 | %44.6 | %37.9 | @1.81 | %55.4 |
| +0.25 | @1.74 | %57.5 | %0.0 | @2.36 | %42.5 |
| +0.50 | @1.52 | %65.6 | %0.0 | @2.91 | %34.4 |
| +0.75 | @1.35 | %73.9 | %0.0 | @3.83 | %26.1 |
| +1.00 | @1.18 | %84.7 | %22.6 | @6.53 | %15.3 |
| +1.25 | @1.15 | %86.6 | %0.0 | @7.49 | %13.4 |
| +1.50 | @1.13 | %88.2 | %0.0 | @8.44 | %11.9 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @2.59 | %38.6 | %0.0 | @1.63 | %61.4 |
| +2.00 | @3.62 | %27.6 | %26.4 | @1.38 | %72.4 |
| +2.25 | @4.27 | %23.4 | %0.0 | @1.31 | %76.6 |
| +2.50 | @4.93 | %20.3 | %0.0 | @1.25 | %79.7 |
| +2.75 | @6.81 | %14.7 | %0.0 | @1.17 | %85.3 |
| +3.00 | @12.15 | %8.2 | %13.2 | @1.09 | %91.8 |
| +3.25 | @13.07 | %7.7 | %0.0 | @1.08 | %92.4 |
| +3.50 | @13.98 | %7.2 | %0.0 | @1.08 | %92.9 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 22.2% | 16.7% | 7.4% | 2.0% | 0.4% | 0.1% |
| 1 Gol | 14.3% | 13.6% | 5.3% | 1.5% | 0.3% | 0.1% |
| 2 Gol | 5.5% | 4.5% | 1.9% | 0.5% | 0.1% | 0.0% |
| 3 Gol | 1.3% | 1.1% | 0.5% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 4 Gol | 0.2% | 0.2% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Simba — Son 5 Maç
B
vs Tshinkunku (D)
1 - 1
M
vs FC Tshikas (D)
1 - 0
B
vs Groupe Bazano (D)
1 - 1
M
vs TP Mazembe (D)
3 - 0
M
vs Don Bosco (E)
1 - 2
Lubumbashi Sport — Son 5 Maç
G
vs Sanga Balende (E)
2 - 1
M
vs TP Mazembe (E)
0 - 2
M
vs Saint Eloi Lupopo (D)
1 - 0
B
vs Saint-Luc (D)
0 - 0
M
vs Tshinkunku (D)
1 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.