Maç Listesine Dön
Fransa Ligue 1 • 26.03.2026 — 16:00

Lubumbashi Sport

Elo: 1514
λ (Beklenen Gol): 0.82
3 - 1
Tamamlandı
İY: 2 - 0

FC Tshikas

Elo: 1482
λ (Beklenen Gol): 0.90
Model Güven Derecesi:
%61
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Lubumbashi Sport - FC Tshikas mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.82, Dep: 0.90 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre FC Tshikas %34.4 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %24.9, Karşılıklı Gol Var olasılığı %34.2, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %35.7 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %49.5
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Lubumbashi Sport xG 1.20
Dengeli
FC Tshikas xG 1.20
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %29.9
X (Beraberlik) %35.7
2 (Deplasman) %34.4

Çifte Şans 1X: %65.7
Çifte Şans X2: %70.1
Çifte Şans 12: %64.3
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %81.1 0.5 Alt: %18.9
1.5 Üst: %52.3 1.5 Alt: %47.7
2.5 Üst: %24.9 2.5 Alt: %75.1
3.5 Üst: %9.7 3.5 Alt: %90.4

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %34.2
KG Yok %65.8
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
0-0
%18.9
0-1
%15.1
1-1
%14.2
1-0
%13.7
0-2
%7.3
2-0
%6.0

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %21.6 İY X: %54.3 İY 2: %24.2
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %53.4 İY 0.5 Alt: %46.6
İY 1.5 Üst: %18.7 İY 1.5 Alt: %81.3
İY 2.5 Üst: %4.4 İY 2.5 Alt: %95.6
İY 3.5 Üst: %0.8 İY 3.5 Alt: %99.2
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 3.73
+
Dep 3.66
=
Toplam 7.39
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %32.3 8.5 Alt: %67.7
9.5 Üst: %21.1 9.5 Alt: %78.9
10.5 Üst: %12.9 10.5 Alt: %87.2

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.4 Korner (Ev: 1.72, Dep: 1.68)
İY 4.5 Üst: %25.6 İY 4.5 Alt: %74.4
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %43.6 | Eşit: %14.9 | Dep: %41.4
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 17.7
Ev: 9.1 • Dep: 8.7
İsabetli Şut 6.2
Ev: 3.2 • Dep: 3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %18.2 21.5 Alt: %81.8
23.5 Şut Üst: %9.0 23.5 Alt: %91.1

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %28.3 7.5 Alt: %71.7
8.5 İsabetli Üst: %17.3 8.5 Alt: %82.7
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Lubumbashi Sport
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
FC Tshikas
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Lubumbashi Sport (0.0)
@2.15
%46.6 İhtimal
İade (Push): %35.8
FC Tshikas (+0.00)
@1.87
%53.5 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+1.50 Gol Üst
@1.91
%52.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.50 Gol Alt
@2.10
%47.7 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @9.92 %10.1 %0.0 @1.11 %89.9
-1.25 @8.94 %11.2 %0.0 @1.13 %88.8
-1.00 @7.96 %12.6 %19.8 @1.14 %87.4
-0.75 @4.51 %22.2 %0.0 @1.29 %77.8
-0.50 @3.34 %29.9 %0.0 @1.43 %70.1
-0.25 @2.75 %36.4 %0.0 @1.57 %63.6
0.0 Ana Hat @2.15 %46.6 %35.8 @1.87 %53.5
+0.25 @1.72 %58.2 %0.0 @2.39 %41.8
+0.50 @1.52 %65.7 %0.0 @2.91 %34.3
+0.75 @1.36 %73.7 %0.0 @3.80 %26.3
+1.00 @1.19 %84.0 %21.9 @6.26 %16.0
+1.25 @1.16 %86.0 %0.0 @7.13 %14.0
+1.50 @1.14 %87.5 %0.0 @8.01 %12.5
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @2.24 %44.7 %0.0 @1.81 %55.3
+2.00 @2.92 %34.2 %27.5 @1.52 %65.8
+2.25 @3.48 %28.8 %0.0 @1.40 %71.2
+2.50 @4.03 %24.8 %0.0 @1.33 %75.2
+2.75 @5.37 %18.6 %0.0 @1.23 %81.4
+3.00 @8.83 %11.3 %15.2 @1.13 %88.7
+3.25 @9.62 %10.4 %0.0 @1.12 %89.6
+3.50 @10.42 %9.6 %0.0 @1.11 %90.4
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 18.9% 15.1% 7.3% 2.2% 0.5% 0.1%
1 Gol 13.7% 14.2% 6.0% 1.8% 0.4% 0.1%
2 Gol 6.0% 5.4% 2.4% 0.7% 0.2% 0.0%
3 Gol 1.6% 1.5% 0.7% 0.2% 0.0% 0.0%
4 Gol 0.3% 0.3% 0.1% 0.0% 0.0% 0.0%
5 Gol 0.1% 0.1% 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Lubumbashi Sport — Son 5 Maç
M vs AS New Soger (D)
4 - 2
M vs Tanganyika (E)
0 - 1
G vs Simba (D)
1 - 2
G vs Sanga Balende (E)
2 - 1
M vs TP Mazembe (E)
0 - 2
FC Tshikas — Son 5 Maç
B vs CS Manika (E)
1 - 1
G vs Panda B5 (E)
1 - 0
M vs Tshinkunku (E)
0 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.