Fransa
Ligue 1 •
30.03.2026 — 16:00
Lubumbashi Sport
Elo: 1514λ (Beklenen Gol): 1.57
2 - 1
Tamamlandı
Panda B5
Elo: 1420λ (Beklenen Gol): 0.40
Model Güven Derecesi:
%90
Lubumbashi Sport - Panda B5 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.57, Dep: 0.40 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Lubumbashi Sport %66.1 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %31.4, Karşılıklı Gol Var olasılığı %26.6, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %25.5 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %92.1
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal
%60.6
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Lubumbashi Sport xG
1.95
Dengeli
Panda B5 xG
0.80
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%66.1
X (Beraberlik)
%25.5
2 (Deplasman)
%8.4
Çifte Şans 1X: %91.6
Çifte Şans X2: %33.9
Çifte Şans 12: %74.5
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %85.3
0.5 Alt: %14.8
1.5 Üst: %59.1
1.5 Alt: %40.9
2.5 Üst: %31.4
2.5 Alt: %68.6
3.5 Üst: %13.7
3.5 Alt: %86.3
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%26.6
KG Yok
%73.4
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-0
%21.3
2-0
%17.2
0-0
%14.7
1-1
%9.4
3-0
%9.0
2-1
%6.8
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %44.3
İY X: %47.5
İY 2: %8.2
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %58.3
İY 0.5 Alt: %41.7
İY 1.5 Üst: %22.5
İY 1.5 Alt: %77.5
İY 2.5 Üst: %6.0
İY 2.5 Alt: %94.1
İY 3.5 Üst: %1.2
İY 3.5 Alt: %98.8
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.24
+
Dep
2.57
=
Toplam
7.81
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %38.1
8.5 Alt: %61.9
9.5 Üst: %26.0
9.5 Alt: %74.0
10.5 Üst: %16.6
10.5 Alt: %83.4
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.59 Korner (Ev: 2.41, Dep: 1.18)
İY 4.5 Üst: %29.2
İY 4.5 Alt: %70.8
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %78.2 |
Eşit: %9.4 |
Dep: %12.4
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
19.2
Ev: 13.6 • Dep: 5.6
İsabetli Şut
6.8
Ev: 4.8 • Dep: 1.9
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %29.0
21.5 Alt: %71.0
23.5 Şut Üst: %16.2
23.5 Alt: %83.8
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %36.5
7.5 Alt: %63.6
8.5 İsabetli Üst: %23.9
8.5 Alt: %76.1
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiLubumbashi Sport
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Panda B5
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Lubumbashi Sport (-1.00)
@1.92
%52.0 İhtimal
İade (Push): %29.1
Panda B5 (+1.00)
@2.08
%48.0 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+1.75 Gol Üst
@1.92
%52.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.75 Gol Alt
@2.09
%47.8 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @2.71 | %36.9 | %0.0 | @1.58 | %63.1 |
| -1.25 | @2.32 | %43.1 | %0.0 | @1.76 | %56.9 |
| -1.00 Ana Hat | @1.92 | %52.0 | %29.1 | @2.08 | %48.0 |
| -0.75 | @1.66 | %60.1 | %0.0 | @2.51 | %39.9 |
| -0.50 | @1.52 | %65.9 | %0.0 | @2.94 | %34.1 |
| -0.25 | @1.32 | %75.6 | %0.0 | @4.10 | %24.4 |
| 0.0 | @1.13 | %88.7 | %25.7 | @8.83 | %11.3 |
| +0.25 | @1.11 | %90.3 | %0.0 | @10.36 | %9.7 |
| +0.50 | @1.09 | %91.6 | %0.0 | @11.88 | %8.4 |
| +0.75 | @1.05 | %94.8 | %0.0 | @19.38 | %5.2 |
| +1.00 | @1.02 | %98.3 | %6.9 | @60.14 | %1.7 |
| +1.25 | @1.02 | %98.4 | %0.0 | @62.36 | %1.6 |
| +1.50 | @1.02 | %98.5 | %0.0 | @64.58 | %1.6 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 Ana Hat | @1.92 | %52.2 | %0.0 | @2.09 | %47.8 |
| +2.00 | @2.33 | %43.0 | %27.9 | @1.75 | %57.0 |
| +2.25 | @2.78 | %36.0 | %0.0 | @1.56 | %64.0 |
| +2.50 | @3.23 | %31.0 | %0.0 | @1.45 | %69.0 |
| +2.75 | @4.12 | %24.3 | %0.0 | @1.32 | %75.7 |
| +3.00 | @6.23 | %16.0 | %17.8 | @1.19 | %84.0 |
| +3.25 | @6.91 | %14.5 | %0.0 | @1.17 | %85.5 |
| +3.50 | @7.58 | %13.2 | %0.0 | @1.15 | %86.8 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 14.8% | 4.9% | 1.1% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 1 Gol | 21.4% | 9.4% | 1.7% | 0.2% | 0.0% | 0.0% |
| 2 Gol | 17.3% | 6.9% | 1.4% | 0.2% | 0.0% | 0.0% |
| 3 Gol | 9.1% | 3.6% | 0.7% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 4 Gol | 3.5% | 1.4% | 0.3% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 1.1% | 0.4% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Lubumbashi Sport — Son 5 Maç
G
vs FC Tshikas (E)
3 - 1
M
vs AS New Soger (D)
4 - 2
M
vs Tanganyika (E)
0 - 1
G
vs Simba (D)
1 - 2
G
vs Sanga Balende (E)
2 - 1
Panda B5 — Son 5 Maç
M
vs Saint Eloi Lupopo (E)
0 - 3
M
vs TP Mazembe (D)
3 - 0
M
vs Sanga Balende (D)
2 - 0
M
vs FC Tshikas (D)
1 - 0
M
vs Malole (D)
2 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
7 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 21.11.2025 | Ligue 1 | Panda B5 | 1 - 3 | Lubumbashi Sport |
| 22.02.2025 | Ligue 1 | Lubumbashi Sport | 1 - 0 | Panda B5 |
| 15.10.2024 | Ligue 1 | Panda B5 | 2 - 0 | Lubumbashi Sport |
| 12.11.2023 | Ligue 1 | Panda B5 | 1 - 1 | Lubumbashi Sport |
| 27.08.2023 | Ligue 1 | Lubumbashi Sport | 3 - 0 | Panda B5 |
| 30.11.2022 | Ligue 1 | Panda B5 | 0 - 0 | Lubumbashi Sport |
| 24.10.2021 | Ligue 1 | Panda B5 | 0 - 0 | Lubumbashi Sport |