Maç Listesine Dön
Fransa Ligue 1 • 25.03.2026 — 16:00

Saint-Luc

Elo: 1480
λ (Beklenen Gol): 1.03
1 - 1
Tamamlandı
İY: 1 - 0

Malole

Elo: 1488
λ (Beklenen Gol): 0.47
Model Güven Derecesi:
%65
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Saint-Luc - Malole mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.03, Dep: 0.47 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Saint-Luc %47.9 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %19.1, Karşılıklı Gol Var olasılığı %25.0, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %36.1 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %84.6
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Saint-Luc xG 1.51
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Malole xG 0.80
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.51 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.03 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %47.9
X (Beraberlik) %36.2
2 (Deplasman) %16.0

Çifte Şans 1X: %84.0
Çifte Şans X2: %52.1
Çifte Şans 12: %63.9
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %76.9 0.5 Alt: %23.1
1.5 Üst: %45.1 1.5 Alt: %54.9
2.5 Üst: %19.2 2.5 Alt: %80.9
3.5 Üst: %6.6 3.5 Alt: %93.4

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %25.0
KG Yok %75.0
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
0-0
%23.1
1-0
%22.1
2-0
%11.8
1-1
%11.7
0-1
%9.7
2-1
%5.6

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %30.9 İY X: %56.8 İY 2: %12.3
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %48.8 İY 0.5 Alt: %51.3
İY 1.5 Üst: %15.1 İY 1.5 Alt: %84.9
İY 2.5 Üst: %3.1 İY 2.5 Alt: %96.9
İY 3.5 Üst: %0.5 İY 3.5 Alt: %99.5
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 4.15
+
Dep 2.74
=
Toplam 6.89
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %25.7 8.5 Alt: %74.4
9.5 Üst: %15.8 9.5 Alt: %84.2
10.5 Üst: %9.1 10.5 Alt: %90.9

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.17 Korner (Ev: 1.91, Dep: 1.26)
İY 4.5 Üst: %21.4 İY 4.5 Alt: %78.6
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %63.4 | Eşit: %13.6 | Dep: %23.0
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 16.4
Ev: 10.3 • Dep: 6.1
İsabetli Şut 5.7
Ev: 3.7 • Dep: 2.1
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %10.6 21.5 Alt: %89.4
23.5 Şut Üst: %4.5 23.5 Alt: %95.5

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %22.2 7.5 Alt: %77.8
8.5 İsabetli Üst: %12.8 8.5 Alt: %87.3
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Saint-Luc
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Malole
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Saint-Luc (-0.50)
@2.09
%47.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
Malole (+0.50)
@1.92
%52.1 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+1.50 Gol Üst
@2.22
%45.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.50 Gol Alt
@1.82
%54.9 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @5.07 %19.7 %0.0 @1.25 %80.3
-1.25 @4.36 %22.9 %0.0 @1.30 %77.1
-1.00 @3.65 %27.4 %28.2 @1.38 %72.6
-0.75 @2.54 %39.3 %0.0 @1.65 %60.7
-0.50 Ana Hat @2.09 %47.9 %0.0 @1.92 %52.1
-0.25 @1.71 %58.4 %0.0 @2.41 %41.6
0.0 @1.33 %75.0 %36.2 @4.00 %25.0
+0.25 @1.24 %80.5 %0.0 @5.13 %19.5
+0.50 @1.19 %84.0 %0.0 @6.26 %16.0
+0.75 @1.12 %89.6 %0.0 @9.66 %10.4
+1.00 @1.04 %96.1 %12.5 @25.44 %3.9
+1.25 @1.04 %96.3 %0.0 @27.27 %3.7
+1.50 @1.04 %96.6 %0.0 @29.09 %3.4
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @2.71 %36.9 %0.0 @1.58 %63.1
+2.00 @3.88 %25.8 %26.0 @1.35 %74.2
+2.25 @4.55 %22.0 %0.0 @1.28 %78.0
+2.50 @5.23 %19.1 %0.0 @1.24 %80.9
+2.75 @7.31 %13.7 %0.0 @1.16 %86.3
+3.00 @13.40 %7.5 %12.6 @1.08 %92.5
+3.25 @14.36 %7.0 %0.0 @1.07 %93.0
+3.50 @15.33 %6.5 %0.0 @1.07 %93.5
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 23.1% 9.7% 2.5% 0.4% 0.0% 0.0%
1 Gol 22.1% 11.7% 2.6% 0.4% 0.0% 0.0%
2 Gol 11.8% 5.6% 1.3% 0.2% 0.0% 0.0%
3 Gol 4.0% 1.9% 0.5% 0.1% 0.0% 0.0%
4 Gol 1.0% 0.5% 0.1% 0.0% 0.0% 0.0%
5 Gol 0.2% 0.1% 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Saint-Luc — Son 5 Maç
G vs CS Manika (E)
1 - 0
G vs AS New Soger (E)
1 - 0
G vs Panda B5 (E)
2 - 0
B vs Lubumbashi Sport (E)
0 - 0
M vs Lubumbashi Sport (D)
1 - 0
Malole — Son 5 Maç
M vs TP Mazembe (E)
0 - 3
G vs Panda B5 (E)
2 - 0
M vs Tanganyika (D)
1 - 0
M vs Tanganyika (D)
2 - 1
G vs Tanganyika (E)
1 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.