Fransa
Ligue 1 •
27.03.2026 — 16:00
Saint-Luc
Elo: 1480λ (Beklenen Gol): 0.93
1 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Groupe Bazano
Elo: 1486λ (Beklenen Gol): 0.55
Model Güven Derecesi:
%72
Saint-Luc - Groupe Bazano mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.93, Dep: 0.55 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Saint-Luc %42.3 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %18.4, Karşılıklı Gol Var olasılığı %26.3, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %37.8 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %75.8
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Saint-Luc xG
1.24
Dengeli
Groupe Bazano xG
0.80
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%42.3
X (Beraberlik)
%37.8
2 (Deplasman)
%19.9
Çifte Şans 1X: %80.1
Çifte Şans X2: %57.7
Çifte Şans 12: %62.2
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %76.2
0.5 Alt: %23.8
1.5 Üst: %44.2
1.5 Alt: %55.8
2.5 Üst: %18.4
2.5 Alt: %81.6
3.5 Üst: %6.2
3.5 Alt: %93.8
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%26.3
KG Yok
%73.7
En Olası Skorlar
Top 6 Skor0-0
%23.8
1-0
%20.4
1-1
%12.5
0-1
%11.6
2-0
%9.9
2-1
%5.4
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %27.6
İY X: %57.8
İY 2: %14.7
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %48.1
İY 0.5 Alt: %51.9
İY 1.5 Üst: %14.7
İY 1.5 Alt: %85.3
İY 2.5 Üst: %3.0
İY 2.5 Alt: %97.0
İY 3.5 Üst: %0.5
İY 3.5 Alt: %99.5
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
3.95
+
Dep
2.89
=
Toplam
6.84
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %25.0
8.5 Alt: %75.0
9.5 Üst: %15.4
9.5 Alt: %84.6
10.5 Üst: %8.8
10.5 Alt: %91.3
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.15 Korner (Ev: 1.82, Dep: 1.33)
İY 4.5 Üst: %21.0
İY 4.5 Alt: %79.0
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %58.2 |
Eşit: %14.4 |
Dep: %27.4
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
16.2
Ev: 9.7 • Dep: 6.5
İsabetli Şut
5.7
Ev: 3.4 • Dep: 2.2
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %9.8
21.5 Alt: %90.2
23.5 Şut Üst: %4.1
23.5 Alt: %95.9
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %21.3
7.5 Alt: %78.7
8.5 İsabetli Üst: %12.1
8.5 Alt: %87.9
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiSaint-Luc
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Groupe Bazano
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Saint-Luc (-0.25)
@1.92
%52.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
Groupe Bazano (+0.25)
@2.09
%47.9 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+1.50 Gol Üst
@2.26
%44.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.50 Gol Alt
@1.79
%55.8 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @6.26 | %16.0 | %0.0 | @1.19 | %84.0 |
| -1.25 | @5.44 | %18.4 | %0.0 | @1.23 | %81.6 |
| -1.00 | @4.61 | %21.7 | %26.2 | @1.28 | %78.3 |
| -0.75 | @2.99 | %33.5 | %0.0 | @1.50 | %66.5 |
| -0.50 | @2.37 | %42.2 | %0.0 | @1.73 | %57.8 |
| -0.25 Ana Hat | @1.92 | %52.1 | %0.0 | @2.09 | %47.9 |
| 0.0 | @1.47 | %67.9 | %37.8 | @3.12 | %32.1 |
| +0.25 | @1.33 | %75.4 | %0.0 | @4.07 | %24.6 |
| +0.50 | @1.25 | %80.1 | %0.0 | @5.02 | %19.9 |
| +0.75 | @1.15 | %86.6 | %0.0 | @7.46 | %13.4 |
| +1.00 | @1.06 | %94.3 | %15.1 | @17.54 | %5.7 |
| +1.25 | @1.06 | %94.8 | %0.0 | @19.10 | %5.2 |
| +1.50 | @1.05 | %95.2 | %0.0 | @20.66 | %4.8 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @2.79 | %35.9 | %0.0 | @1.56 | %64.1 |
| +2.00 | @4.03 | %24.8 | %25.8 | @1.33 | %75.2 |
| +2.25 | @4.73 | %21.1 | %0.0 | @1.27 | %78.9 |
| +2.50 | @5.43 | %18.4 | %0.0 | @1.23 | %81.6 |
| +2.75 | @7.63 | %13.1 | %0.0 | @1.15 | %86.9 |
| +3.00 | @14.18 | %7.1 | %12.2 | @1.08 | %93.0 |
| +3.25 | @15.17 | %6.6 | %0.0 | @1.07 | %93.4 |
| +3.50 | @16.15 | %6.2 | %0.0 | @1.07 | %93.8 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 23.8% | 11.7% | 3.4% | 0.6% | 0.1% | 0.0% |
| 1 Gol | 20.4% | 12.5% | 3.2% | 0.6% | 0.1% | 0.0% |
| 2 Gol | 9.9% | 5.4% | 1.5% | 0.3% | 0.0% | 0.0% |
| 3 Gol | 3.0% | 1.7% | 0.5% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 4 Gol | 0.7% | 0.4% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.1% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Saint-Luc — Son 5 Maç
B
vs Malole (E)
1 - 1
G
vs CS Manika (E)
1 - 0
G
vs AS New Soger (E)
1 - 0
G
vs Panda B5 (E)
2 - 0
B
vs Lubumbashi Sport (E)
0 - 0
Groupe Bazano — Son 5 Maç
M
vs Tanganyika (D)
2 - 1
B
vs Blessing (D)
0 - 0
M
vs TP Mazembe (D)
1 - 0
G
vs Don Bosco (E)
2 - 1
B
vs Simba (E)
1 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
1 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 01.12.2025 | Ligue 1 | Groupe Bazano | 1 - 2 | Saint-Luc |