Fransa
Ligue 1 •
02.04.2026 — 16:00
Blessing
Elo: 1489λ (Beklenen Gol): 0.65
1 - 0
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Saint-Luc
Elo: 1455λ (Beklenen Gol): 0.34
Model Güven Derecesi:
%63
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Blessing - Saint-Luc mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.65, Dep: 0.34 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Blessing %37.0 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %7.8, Karşılıklı Gol Var olasılığı %14.2, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %47.2 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %59.6
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Blessing xG
1.16
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Saint-Luc xG
0.80
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.16 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (0.65 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%37.0
X (Beraberlik)
%47.2
2 (Deplasman)
%15.9
Çifte Şans 1X: %84.1
Çifte Şans X2: %63.0
Çifte Şans 12: %52.8
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %62.0
0.5 Alt: %38.0
1.5 Üst: %26.5
1.5 Alt: %73.5
2.5 Üst: %7.8
2.5 Alt: %92.2
3.5 Üst: %1.8
3.5 Alt: %98.2
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%14.2
KG Yok
%85.8
En Olası Skorlar
Top 6 Skor0-0
%38.0
1-0
%23.6
0-1
%11.9
1-1
%8.8
2-0
%7.9
2-1
%2.6
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %22.0
İY X: %67.5
İY 2: %10.5
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %35.6
İY 0.5 Alt: %64.4
İY 1.5 Üst: %7.6
İY 1.5 Alt: %92.4
İY 2.5 Üst: %1.0
İY 2.5 Alt: %99.0
İY 3.5 Üst: %0.1
İY 3.5 Alt: %99.9
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
3.39
+
Dep
2.44
=
Toplam
5.83
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %13.6
8.5 Alt: %86.4
9.5 Üst: %7.3
9.5 Alt: %92.7
10.5 Üst: %3.6
10.5 Alt: %96.4
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 2.68 Korner (Ev: 1.56, Dep: 1.12)
İY 4.5 Üst: %13.4
İY 4.5 Alt: %86.6
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %57.0 |
Eşit: %15.8 |
Dep: %27.2
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
13.5
Ev: 8 • Dep: 5.5
İsabetli Şut
4.6
Ev: 2.8 • Dep: 1.8
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %2.1
21.5 Alt: %98.0
23.5 Şut Üst: %0.6
23.5 Alt: %99.4
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %9.9
7.5 Alt: %90.1
8.5 İsabetli Üst: %4.8
8.5 Alt: %95.3
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiBlessing
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Saint-Luc
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Blessing (-0.25)
@2.07
%48.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
Saint-Luc (+0.25)
@1.94
%51.7 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+1.50 Gol Üst
@3.78
%26.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.50 Gol Alt
@1.36
%73.5 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @9.46 | %10.6 | %0.0 | @1.12 | %89.4 |
| -1.25 | @8.21 | %12.2 | %0.0 | @1.14 | %87.8 |
| -1.00 | @6.96 | %14.4 | %26.4 | @1.17 | %85.6 |
| -0.75 | @3.65 | %27.4 | %0.0 | @1.38 | %72.6 |
| -0.50 | @2.71 | %36.9 | %0.0 | @1.59 | %63.1 |
| -0.25 Ana Hat | @2.07 | %48.3 | %0.0 | @1.94 | %51.7 |
| 0.0 | @1.43 | %69.9 | %47.2 | @3.32 | %30.1 |
| +0.25 | @1.26 | %79.2 | %0.0 | @4.81 | %20.8 |
| +0.50 | @1.19 | %84.1 | %0.0 | @6.29 | %15.9 |
| +0.75 | @1.11 | %90.1 | %0.0 | @10.13 | %9.9 |
| +1.00 | @1.03 | %97.1 | %13.4 | @34.15 | %2.9 |
| +1.25 | @1.03 | %97.3 | %0.0 | @36.79 | %2.7 |
| +1.50 | @1.03 | %97.5 | %0.0 | @39.42 | %2.5 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @5.30 | %18.9 | %0.0 | @1.23 | %81.1 |
| +2.00 | @10.49 | %9.5 | %18.7 | @1.11 | %90.5 |
| +2.25 | @11.69 | %8.6 | %0.0 | @1.09 | %91.5 |
| +2.50 | @12.90 | %7.8 | %0.0 | @1.08 | %92.3 |
| +2.75 | @20.31 | %4.9 | %0.0 | @1.05 | %95.1 |
| +3.00 | @52.19 | %1.9 | %6.0 | @1.02 | %98.1 |
| +3.25 | @53.84 | %1.9 | %0.0 | @1.02 | %98.1 |
| +3.50 | @55.49 | %1.8 | %0.0 | @1.02 | %98.2 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 38.0% | 11.9% | 2.1% | 0.2% | 0.0% | 0.0% |
| 1 Gol | 23.6% | 8.8% | 1.4% | 0.2% | 0.0% | 0.0% |
| 2 Gol | 7.9% | 2.6% | 0.4% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| 3 Gol | 1.7% | 0.6% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| 4 Gol | 0.3% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Blessing — Son 5 Maç
G
vs Tanganyika (E)
1 - 0
B
vs Simba (D)
0 - 0
M
vs Don Bosco (D)
2 - 1
B
vs CS Manika (E)
0 - 0
Saint-Luc — Son 5 Maç
B
vs Groupe Bazano (E)
1 - 1
B
vs Malole (E)
1 - 1
G
vs CS Manika (E)
1 - 0
G
vs AS New Soger (E)
1 - 0
B
vs Lubumbashi Sport (E)
0 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.