İngiltere
Premier League Cup •
04.03.2026 — 22:00
Stockport County U21
Elo: 1418λ (Beklenen Gol): 1.72
3 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 1
Burnley U21
Elo: 1469λ (Beklenen Gol): 2.39
Model Güven Derecesi:
%59
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (1 maç).
Stockport County U21 - Burnley U21 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.72, Dep: 2.39 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Burnley U21 %52.2 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %77.7, Karşılıklı Gol Var olasılığı %75.0, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %20.5 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %62.9
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Stockport County U21 xG
2.00
Dengeli
Burnley U21 xG
2.39
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%27.3
X (Beraberlik)
%20.5
2 (Deplasman)
%52.3
Çifte Şans 1X: %47.8
Çifte Şans X2: %72.8
Çifte Şans 12: %79.5
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %97.8
0.5 Alt: %2.3
1.5 Üst: %92.1
1.5 Alt: %7.9
2.5 Üst: %77.7
2.5 Alt: %22.3
3.5 Üst: %58.6
3.5 Alt: %41.4
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%75.0
KG Yok
%25.0
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-2
%8.1
1-1
%7.3
2-2
%6.9
1-3
%6.4
2-1
%5.8
2-3
%5.5
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %25.1
İY X: %34.0
İY 2: %40.9
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %83.2
İY 0.5 Alt: %16.9
İY 1.5 Üst: %55.8
İY 1.5 Alt: %44.2
İY 2.5 Üst: %27.8
İY 2.5 Alt: %72.2
İY 3.5 Üst: %11.1
İY 3.5 Alt: %88.9
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.54
+
Dep
6.85
=
Toplam
12.39
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %86.9
8.5 Alt: %13.1
9.5 Üst: %79.0
9.5 Alt: %21.0
10.5 Üst: %69.2
10.5 Alt: %30.8
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.7 Korner (Ev: 2.55, Dep: 3.15)
İY 4.5 Üst: %67.3
İY 4.5 Alt: %32.7
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %30.3 |
Eşit: %10.7 |
Dep: %59.0
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
32.3
Ev: 14.5 • Dep: 17.8
İsabetli Şut
11.3
Ev: 5.2 • Dep: 6.1
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %97.7
21.5 Alt: %2.3
23.5 Şut Üst: %94.5
23.5 Alt: %5.5
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %87.3
7.5 Alt: %12.7
8.5 İsabetli Üst: %79.0
8.5 Alt: %21.0
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiStockport County U21
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Burnley U21
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Stockport County U21 (+0.50)
@2.04
%49.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
Burnley U21 (-0.50)
@1.96
%51.0 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.75 Gol Üst
@1.93
%51.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.75 Gol Alt
@2.08
%48.1 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @7.56 | %13.2 | %0.0 | @1.15 | %86.8 |
| -1.25 | @7.02 | %14.3 | %0.0 | @1.17 | %85.8 |
| -1.00 | @6.48 | %15.4 | %14.4 | @1.18 | %84.6 |
| -0.75 | @4.55 | %22.0 | %0.0 | @1.28 | %78.0 |
| -0.50 | @3.62 | %27.6 | %0.0 | @1.38 | %72.4 |
| -0.25 | @3.24 | %30.9 | %0.0 | @1.45 | %69.1 |
| 0.0 | @2.85 | %35.1 | %21.4 | @1.54 | %64.9 |
| +0.25 | @2.33 | %42.9 | %0.0 | @1.75 | %57.1 |
| +0.50 Ana Hat | @2.04 | %49.0 | %0.0 | @1.96 | %51.0 |
| +0.75 | @1.84 | %54.5 | %0.0 | @2.20 | %45.5 |
| +1.00 | @1.63 | %61.3 | %20.2 | @2.59 | %38.7 |
| +1.25 | @1.52 | %65.7 | %0.0 | @2.91 | %34.3 |
| +1.50 | @1.45 | %69.1 | %0.0 | @3.24 | %30.9 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.10 | %91.1 | %0.0 | @11.19 | %8.9 |
| +2.00 | @1.11 | %90.3 | %15.1 | @10.28 | %9.7 |
| +2.25 | @1.21 | %82.9 | %0.0 | @5.86 | %17.1 |
| +2.50 | @1.30 | %76.7 | %0.0 | @4.29 | %23.3 |
| +2.75 | @1.35 | %74.1 | %0.0 | @3.86 | %25.9 |
| +3.00 | @1.41 | %70.9 | %19.9 | @3.44 | %29.1 |
| +3.25 | @1.59 | %63.1 | %0.0 | @2.71 | %36.9 |
| +3.50 | @1.76 | %56.8 | %0.0 | @2.32 | %43.2 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 2.3% | 3.6% | 4.9% | 3.9% | 2.3% | 1.1% |
| 1 Gol | 2.4% | 7.6% | 8.4% | 6.7% | 4.0% | 1.9% |
| 2 Gol | 2.5% | 6.1% | 7.2% | 5.8% | 3.4% | 1.6% |
| 3 Gol | 1.5% | 3.5% | 4.2% | 3.3% | 2.0% | 0.9% |
| 4 Gol | 0.6% | 1.5% | 1.8% | 1.4% | 0.8% | 0.4% |
| 5 Gol | 0.2% | 0.5% | 0.6% | 0.5% | 0.3% | 0.1% |
Stockport County U21 — Son 5 Maç
G
vs Cardiff City U21 (E)
2 - 1
M
vs Cardiff City U21 (D)
7 - 2
M
vs Queens Park Rangers U21 (D)
2 - 1
M
vs Burnley U21 (D)
3 - 2
M
vs Queens Park Rangers U21 (E)
1 - 3
Burnley U21 — Son 5 Maç
G
vs Stockport County U21 (E)
3 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
1 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 17.10.2025 | Premier League Cup | Burnley U21 | 3 - 2 | Stockport County U21 |