World
UEFA Youth League •
18.03.2026 — 18:00
Internazionale U19
Elo: 1574λ (Beklenen Gol): 3.50
2 - 3
Tamamlandı
İY: 0 - 1
Benfica U19
Elo: 1572λ (Beklenen Gol): 1.54
Model Güven Derecesi:
%78
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç).
Internazionale U19 - Benfica U19 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 3.50, Dep: 1.54 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Internazionale U19 %73.7 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %87.8, Karşılıklı Gol Var olasılığı %76.5, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %13.5 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %78.7
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal
%60.2
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Internazionale U19 xG
3.47
Dengeli
Benfica U19 xG
1.64
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%73.7
X (Beraberlik)
%13.5
2 (Deplasman)
%12.8
Çifte Şans 1X: %87.2
Çifte Şans X2: %26.3
Çifte Şans 12: %86.5
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %98.9
0.5 Alt: %1.1
1.5 Üst: %96.3
1.5 Alt: %3.7
2.5 Üst: %87.8
2.5 Alt: %12.2
3.5 Üst: %73.9
3.5 Alt: %26.1
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%76.5
KG Yok
%23.5
En Olası Skorlar
Top 6 Skor3-1
%7.2
4-1
%6.3
2-1
%6.2
3-2
%5.5
4-2
%4.9
2-2
%4.8
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %56.8
İY X: %27.5
İY 2: %15.7
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %88.6
İY 0.5 Alt: %11.4
İY 1.5 Üst: %66.3
İY 1.5 Alt: %33.7
İY 2.5 Üst: %38.2
İY 2.5 Alt: %61.8
İY 3.5 Üst: %17.6
İY 3.5 Alt: %82.4
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
9.13
+
Dep
5.04
=
Toplam
14.17
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %94.3
8.5 Alt: %5.7
9.5 Üst: %89.8
9.5 Alt: %10.2
10.5 Üst: %83.5
10.5 Alt: %16.5
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 6.52 Korner (Ev: 4.2, Dep: 2.32)
İY 4.5 Üst: %77.8
İY 4.5 Alt: %22.2
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %83.0 |
Eşit: %6.1 |
Dep: %11.0
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
36.6
Ev: 24 • Dep: 12.6
İsabetli Şut
13.4
Ev: 9 • Dep: 4.3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %99.6
21.5 Alt: %0.4
23.5 Şut Üst: %98.9
23.5 Alt: %1.1
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %95.5
7.5 Alt: %4.5
8.5 İsabetli Üst: %91.5
8.5 Alt: %8.5
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiInternazionale U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Benfica U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Internazionale U19 (-1.50)
@1.98
%50.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
Benfica U19 (+1.50)
@2.02
%49.5 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+4.00 Gol Üst
@1.62
%61.9 İhtimal
İade (Push): %20.4
+4.00 Gol Alt
@2.63
%38.1 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 Ana Hat | @1.98 | %50.5 | %0.0 | @2.02 | %49.5 |
| -1.25 | @1.79 | %55.9 | %0.0 | @2.27 | %44.1 |
| -1.00 | @1.59 | %62.8 | %19.6 | @2.69 | %37.2 |
| -0.75 | @1.50 | %66.8 | %0.0 | @3.01 | %33.2 |
| -0.50 | @1.43 | %70.1 | %0.0 | @3.34 | %29.9 |
| -0.25 | @1.32 | %76.0 | %0.0 | @4.17 | %24.0 |
| 0.0 | @1.20 | %83.0 | %15.6 | @5.89 | %17.0 |
| +0.25 | @1.18 | %84.5 | %0.0 | @6.44 | %15.5 |
| +0.50 | @1.17 | %85.7 | %0.0 | @6.99 | %14.3 |
| +0.75 | @1.12 | %89.5 | %0.0 | @9.50 | %10.5 |
| +1.00 | @1.07 | %93.6 | %8.5 | @15.64 | %6.4 |
| +1.25 | @1.07 | %93.9 | %0.0 | @16.36 | %6.1 |
| +1.50 | @1.06 | %94.2 | %0.0 | @17.08 | %5.9 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.05 | %95.5 | %0.0 | @22.33 | %4.5 |
| +2.00 | @1.05 | %95.3 | %9.9 | @21.17 | %4.7 |
| +2.25 | @1.11 | %90.3 | %0.0 | @10.32 | %9.7 |
| +2.50 | @1.17 | %85.8 | %0.0 | @7.06 | %14.2 |
| +2.75 | @1.18 | %84.6 | %0.0 | @6.49 | %15.4 |
| +3.00 | @1.20 | %83.1 | %16.2 | @5.92 | %16.9 |
| +3.25 | @1.32 | %75.8 | %0.0 | @4.13 | %24.2 |
| +3.50 | @1.44 | %69.7 | %0.0 | @3.30 | %30.3 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 1.1% | 0.9% | 0.9% | 0.5% | 0.2% | 0.1% |
| 1 Gol | 2.3% | 4.4% | 3.1% | 1.6% | 0.6% | 0.2% |
| 2 Gol | 4.6% | 7.1% | 5.5% | 2.8% | 1.1% | 0.3% |
| 3 Gol | 5.4% | 8.3% | 6.4% | 3.3% | 1.3% | 0.4% |
| 4 Gol | 4.7% | 7.3% | 5.6% | 2.9% | 1.1% | 0.3% |
| 5 Gol | 3.3% | 5.1% | 3.9% | 2.0% | 0.8% | 0.2% |
Internazionale U19 — Son 5 Maç
G
vs Real Betis U19 (E)
5 - 3
G
vs Köln U19 (D)
1 - 3
G
vs Liverpool U19 (E)
5 - 0
M
vs Atletico Madrid U19 (D)
4 - 1
G
vs Kairat U19 (E)
3 - 0
Benfica U19 — Son 5 Maç
M
vs Chelsea U19 (D)
5 - 2
G
vs Qarabağ U19 (E)
7 - 1
B
vs Internazionale U19 (E)
1 - 1
B
vs Internazionale U19 (D)
1 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
2 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 29.11.2023 | UEFA Youth League | Benfica U19 | 1 - 1 | Internazionale U19 |
| 03.10.2023 | UEFA Youth League | Internazionale U19 | 1 - 1 | Benfica U19 |