Netherlands
U19 Divisie 1 •
09.05.2026 — 13:20
Feyenoord U19
Elo: 1621λ (Beklenen Gol): 2.87
2 - 3
Tamamlandı
İY: 2 - 1
PSV U19
Elo: 1553λ (Beklenen Gol): 2.03
Model Güven Derecesi:
%74
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Feyenoord U19 - PSV U19 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.87, Dep: 2.03 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Feyenoord U19 %55.3 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %86.6, Karşılıklı Gol Var olasılığı %82.3, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %18.1 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %80.5
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal
%53.2
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Feyenoord U19 xG
3.11
Dengeli
PSV U19 xG
2.04
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%55.3
X (Beraberlik)
%18.1
2 (Deplasman)
%26.6
Çifte Şans 1X: %73.4
Çifte Şans X2: %44.7
Çifte Şans 12: %81.9
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %98.8
0.5 Alt: %1.2
1.5 Üst: %95.9
1.5 Alt: %4.1
2.5 Üst: %86.6
2.5 Alt: %13.4
3.5 Üst: %72.0
3.5 Alt: %28.0
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%82.3
KG Yok
%17.7
En Olası Skorlar
Top 6 Skor2-2
%6.3
2-1
%6.2
3-2
%6.1
3-1
%6.0
1-1
%4.7
1-2
%4.4
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %43.8
İY X: %30.8
İY 2: %25.5
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %87.8
İY 0.5 Alt: %12.2
İY 1.5 Üst: %65.2
İY 1.5 Alt: %34.8
İY 2.5 Üst: %37.1
İY 2.5 Alt: %63.0
İY 3.5 Üst: %17.1
İY 3.5 Alt: %82.9
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
7.85
+
Dep
6.09
=
Toplam
13.94
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %93.6
8.5 Alt: %6.4
9.5 Üst: %88.8
9.5 Alt: %11.2
10.5 Üst: %82.0
10.5 Alt: %18.0
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 6.41 Korner (Ev: 3.61, Dep: 2.8)
İY 4.5 Üst: %76.7
İY 4.5 Alt: %23.4
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %63.1 |
Eşit: %9.7 |
Dep: %27.2
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
37.1
Ev: 21.5 • Dep: 15.6
İsabetli Şut
13
Ev: 7.7 • Dep: 5.3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %99.7
21.5 Alt: %0.3
23.5 Şut Üst: %99.1
23.5 Alt: %0.9
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %94.6
7.5 Alt: %5.4
8.5 İsabetli Üst: %90.0
8.5 Alt: %10.0
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiFeyenoord U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
PSV U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Feyenoord U19 (-0.75)
@2.09
%47.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
PSV U19 (+0.75)
@1.92
%52.1 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+4.00 Gol Üst
@1.62
%61.9 İhtimal
İade (Push): %19.6
+4.00 Gol Alt
@2.63
%38.1 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @3.00 | %33.4 | %0.0 | @1.50 | %66.6 |
| -1.25 | @2.70 | %37.0 | %0.0 | @1.59 | %63.0 |
| -1.00 | @2.41 | %41.5 | %19.6 | @1.71 | %58.5 |
| -0.75 Ana Hat | @2.09 | %47.9 | %0.0 | @1.92 | %52.1 |
| -0.50 | @1.89 | %53.0 | %0.0 | @2.13 | %47.0 |
| -0.25 | @1.70 | %58.8 | %0.0 | @2.43 | %41.2 |
| 0.0 | @1.52 | %66.0 | %19.7 | @2.94 | %34.0 |
| +0.25 | @1.43 | %69.7 | %0.0 | @3.30 | %30.3 |
| +0.50 | @1.38 | %72.7 | %0.0 | @3.66 | %27.3 |
| +0.75 | @1.28 | %78.1 | %0.0 | @4.56 | %21.9 |
| +1.00 | @1.19 | %84.3 | %13.8 | @6.37 | %15.7 |
| +1.25 | @1.17 | %85.5 | %0.0 | @6.88 | %14.5 |
| +1.50 | @1.16 | %86.5 | %0.0 | @7.39 | %13.5 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.05 | %95.3 | %0.0 | @21.29 | %4.7 |
| +2.00 | @1.05 | %95.0 | %10.2 | @20.15 | %5.0 |
| +2.25 | @1.11 | %90.0 | %0.0 | @9.95 | %10.1 |
| +2.50 | @1.17 | %85.4 | %0.0 | @6.84 | %14.6 |
| +2.75 | @1.19 | %84.1 | %0.0 | @6.29 | %15.9 |
| +3.00 | @1.21 | %82.6 | %16.0 | @5.75 | %17.4 |
| +3.25 | @1.33 | %75.4 | %0.0 | @4.07 | %24.6 |
| +3.50 | @1.44 | %69.4 | %0.0 | @3.27 | %30.6 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 1.2% | 1.3% | 1.7% | 1.1% | 0.6% | 0.2% |
| 1 Gol | 2.0% | 5.1% | 4.8% | 3.3% | 1.7% | 0.7% |
| 2 Gol | 3.4% | 6.8% | 6.9% | 4.7% | 2.4% | 1.0% |
| 3 Gol | 3.2% | 6.5% | 6.6% | 4.5% | 2.3% | 0.9% |
| 4 Gol | 2.3% | 4.7% | 4.8% | 3.2% | 1.6% | 0.7% |
| 5 Gol | 1.3% | 2.7% | 2.7% | 1.8% | 0.9% | 0.4% |
Feyenoord U19 — Son 5 Maç
B
vs Sparta Rotterdam U19 (D)
2 - 2
G
vs ADO Den Haag U19 (D)
1 - 5
G
vs NEC Nijmegen U19 (D)
2 - 5
G
vs FC Volendam U19 (E)
5 - 2
G
vs NEC Nijmegen U19 (E)
3 - 2
PSV U19 — Son 5 Maç
G
vs NEC Nijmegen U19 (D)
2 - 3
G
vs FC Volendam U19 (D)
1 - 2
B
vs Chelsea U19 (D)
1 - 1
G
vs Lens U19 (E)
2 - 0
M
vs Lens U19 (D)
2 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.