Netherlands
U19 Divisie 1 •
16.05.2026 — 16:00
FC Volendam U19
Elo: 1448λ (Beklenen Gol): 1.82
0 - 3
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Feyenoord U19
Elo: 1621λ (Beklenen Gol): 4.20
Model Güven Derecesi:
%82
FC Volendam U19 - Feyenoord U19 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.82, Dep: 4.20 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Feyenoord U19 %77.3 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %93.7, Karşılıklı Gol Var olasılığı %82.6, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %11.2 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %64.8
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
FC Volendam U19 xG
2.00
Dengeli
Feyenoord U19 xG
3.02
⚠️ Aşırı Şanslı (Doygun)
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%11.5
X (Beraberlik)
%11.2
2 (Deplasman)
%77.3
Çifte Şans 1X: %22.7
Çifte Şans X2: %88.5
Çifte Şans 12: %88.8
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %99.5
0.5 Alt: %0.5
1.5 Üst: %98.4
1.5 Alt: %1.6
2.5 Üst: %93.7
2.5 Alt: %6.3
3.5 Üst: %84.7
3.5 Alt: %15.4
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%82.6
KG Yok
%17.4
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-4
%5.9
1-3
%5.6
2-4
%5.4
2-3
%5.1
1-5
%5.0
2-5
%4.5
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %15.4
İY X: %24.3
İY 2: %60.3
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %92.2
İY 0.5 Alt: %7.8
İY 1.5 Üst: %75.0
İY 1.5 Alt: %25.0
İY 2.5 Üst: %48.6
İY 2.5 Alt: %51.4
İY 3.5 Üst: %25.5
İY 3.5 Alt: %74.5
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.74
+
Dep
9
=
Toplam
14.74
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %95.7
8.5 Alt: %4.3
9.5 Üst: %92.1
9.5 Alt: %7.9
10.5 Üst: %86.9
10.5 Alt: %13.2
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 6.78 Korner (Ev: 2.64, Dep: 4.14)
İY 4.5 Üst: %80.6
İY 4.5 Alt: %19.4
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %16.4 |
Eşit: %7.5 |
Dep: %76.2
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
35.1
Ev: 15.1 • Dep: 20
İsabetli Şut
13.4
Ev: 5.4 • Dep: 8
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %99.3
21.5 Alt: %0.7
23.5 Şut Üst: %98.0
23.5 Alt: %2.0
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %95.6
7.5 Alt: %4.4
8.5 İsabetli Üst: %91.7
8.5 Alt: %8.3
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiFC Volendam U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Feyenoord U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
FC Volendam U19 (+1.50)
@2.11
%47.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
Feyenoord U19 (-1.50)
@1.90
%52.7 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+4.00 Gol Üst
@1.32
%75.6 İhtimal
İade (Push): %17.8
+4.00 Gol Alt
@4.10
%24.4 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @17.37 | %5.8 | %0.0 | @1.06 | %94.2 |
| -1.25 | @16.66 | %6.0 | %0.0 | @1.06 | %94.0 |
| -1.00 | @15.96 | %6.3 | %8.1 | @1.07 | %93.7 |
| -0.75 | @9.78 | %10.2 | %0.0 | @1.11 | %89.8 |
| -0.50 | @7.21 | %13.9 | %0.0 | @1.16 | %86.1 |
| -0.25 | @6.69 | %15.0 | %0.0 | @1.18 | %85.1 |
| 0.0 | @6.17 | %16.2 | %14.5 | @1.19 | %83.8 |
| +0.25 | @4.39 | %22.8 | %0.0 | @1.29 | %77.2 |
| +0.50 | @3.52 | %28.4 | %0.0 | @1.40 | %71.6 |
| +0.75 | @3.19 | %31.4 | %0.0 | @1.46 | %68.7 |
| +1.00 | @2.86 | %35.0 | %19.0 | @1.54 | %65.0 |
| +1.25 | @2.39 | %41.8 | %0.0 | @1.72 | %58.2 |
| +1.50 Ana Hat | @2.11 | %47.3 | %0.0 | @1.90 | %52.7 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.02 | %97.8 | %0.0 | @46.20 | %2.2 |
| +2.00 | @1.02 | %97.8 | %6.1 | @44.75 | %2.2 |
| +2.25 | @1.06 | %94.7 | %0.0 | @18.85 | %5.3 |
| +2.50 | @1.09 | %91.8 | %0.0 | @12.21 | %8.2 |
| +2.75 | @1.10 | %91.3 | %0.0 | @11.49 | %8.7 |
| +3.00 | @1.10 | %90.7 | %11.9 | @10.77 | %9.3 |
| +3.25 | @1.18 | %85.0 | %0.0 | @6.67 | %15.0 |
| +3.50 | @1.25 | %80.0 | %0.0 | @4.99 | %20.0 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 0.5% | 1.2% | 2.9% | 4.0% | 4.2% | 3.6% |
| 1 Gol | 0.4% | 2.7% | 5.2% | 7.3% | 7.7% | 6.5% |
| 2 Gol | 0.5% | 2.3% | 4.8% | 6.7% | 7.0% | 5.9% |
| 3 Gol | 0.3% | 1.4% | 2.9% | 4.0% | 4.3% | 3.6% |
| 4 Gol | 0.1% | 0.6% | 1.3% | 1.8% | 1.9% | 1.6% |
| 5 Gol | 0.1% | 0.2% | 0.5% | 0.7% | 0.7% | 0.6% |
FC Volendam U19 — Son 5 Maç
M
vs AZ U19 (D)
8 - 2
G
vs NEC Nijmegen U19 (E)
2 - 1
B
vs ADO Den Haag U19 (E)
1 - 1
M
vs Ajax U19 (D)
5 - 0
M
vs Sparta Rotterdam U19 (D)
1 - 0
Feyenoord U19 — Son 5 Maç
M
vs PSV U19 (E)
2 - 3
B
vs Sparta Rotterdam U19 (D)
2 - 2
G
vs ADO Den Haag U19 (D)
1 - 5
G
vs NEC Nijmegen U19 (D)
2 - 5
G
vs FC Volendam U19 (E)
5 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
1 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 14.03.2026 | U19 Divisie 1 | Feyenoord U19 | 5 - 2 | FC Volendam U19 |