Netherlands
U19 Divisie 1 •
23.05.2026 — 13:15
Feyenoord U19
Elo: 1614λ (Beklenen Gol): 2.35
5 - 4
Tamamlandı
İY: 1 - 2
Ajax U19
Elo: 1581λ (Beklenen Gol): 4.91
Model Güven Derecesi:
%80
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Feyenoord U19 - Ajax U19 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.35, Dep: 4.91 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Ajax U19 %76.4 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %97.4, Karşılıklı Gol Var olasılığı %89.8, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %10.6 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %40
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Feyenoord U19 xG
2.67
Dengeli
Ajax U19 xG
3.02
⚠️ Aşırı Şanslı (Doygun)
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%13.0
X (Beraberlik)
%10.6
2 (Deplasman)
%76.4
Çifte Şans 1X: %23.6
Çifte Şans X2: %87.0
Çifte Şans 12: %89.4
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %99.8
0.5 Alt: %0.2
1.5 Üst: %99.5
1.5 Alt: %0.6
2.5 Üst: %97.4
2.5 Alt: %2.6
3.5 Üst: %92.6
3.5 Alt: %7.4
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%89.8
KG Yok
%10.2
En Olası Skorlar
Top 6 Skor2-4
%5.0
2-5
%4.9
1-4
%4.3
1-5
%4.2
2-3
%4.1
2-6
%4.0
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %17.3
İY X: %22.6
İY 2: %60.2
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %95.2
İY 0.5 Alt: %4.9
İY 1.5 Üst: %83.1
İY 1.5 Alt: %16.9
İY 2.5 Üst: %60.3
İY 2.5 Alt: %39.7
İY 3.5 Üst: %36.3
İY 3.5 Alt: %63.7
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
6.81
+
Dep
9
=
Toplam
15.81
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %97.6
8.5 Alt: %2.4
9.5 Üst: %95.3
9.5 Alt: %4.7
10.5 Üst: %91.6
10.5 Alt: %8.4
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 7.27 Korner (Ev: 3.13, Dep: 4.14)
İY 4.5 Üst: %85.1
İY 4.5 Alt: %14.9
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %25.1 |
Eşit: %8.8 |
Dep: %66.1
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
38.4
Ev: 18.4 • Dep: 20
İsabetli Şut
14.5
Ev: 6.5 • Dep: 8
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %99.8
21.5 Alt: %0.2
23.5 Şut Üst: %99.5
23.5 Alt: %0.5
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %97.7
7.5 Alt: %2.3
8.5 İsabetli Üst: %95.3
8.5 Alt: %4.7
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiFeyenoord U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Ajax U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Feyenoord U19 (+1.50)
@1.95
%51.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
Ajax U19 (-1.50)
@2.06
%48.6 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+4.00 Gol Üst
@1.15
%87.0 İhtimal
İade (Push): %13.3
+4.00 Gol Alt
@7.67
%13.0 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @14.26 | %7.0 | %0.0 | @1.08 | %93.0 |
| -1.25 | @13.60 | %7.4 | %0.0 | @1.08 | %92.6 |
| -1.00 | @12.93 | %7.7 | %9.3 | @1.08 | %92.3 |
| -0.75 | @8.18 | %12.2 | %0.0 | @1.14 | %87.8 |
| -0.50 | @6.13 | %16.3 | %0.0 | @1.19 | %83.7 |
| -0.25 | @5.66 | %17.7 | %0.0 | @1.21 | %82.3 |
| 0.0 | @5.18 | %19.3 | %15.6 | @1.24 | %80.7 |
| +0.25 | @3.83 | %26.1 | %0.0 | @1.35 | %73.9 |
| +0.50 | @3.14 | %31.9 | %0.0 | @1.47 | %68.1 |
| +0.75 | @2.83 | %35.3 | %0.0 | @1.55 | %64.7 |
| +1.00 | @2.53 | %39.6 | %19.5 | @1.66 | %60.4 |
| +1.25 | @2.17 | %46.1 | %0.0 | @1.86 | %53.9 |
| +1.50 Ana Hat | @1.95 | %51.4 | %0.0 | @2.06 | %48.6 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.01 | %99.1 | %0.0 | @115.96 | %0.9 |
| +2.00 | @1.01 | %99.1 | %3.1 | @114.12 | %0.9 |
| +2.25 | @1.03 | %97.6 | %0.0 | @40.81 | %2.5 |
| +2.50 | @1.04 | %96.0 | %0.0 | @25.16 | %4.0 |
| +2.75 | @1.04 | %95.9 | %0.0 | @24.23 | %4.1 |
| +3.00 | @1.04 | %95.7 | %7.3 | @23.31 | %4.3 |
| +3.25 | @1.09 | %92.1 | %0.0 | @12.61 | %7.9 |
| +3.50 | @1.13 | %88.7 | %0.0 | @8.85 | %11.3 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 0.2% | 0.5% | 1.4% | 2.3% | 2.8% | 2.7% |
| 1 Gol | 0.2% | 1.4% | 3.3% | 5.3% | 6.5% | 6.4% |
| 2 Gol | 0.3% | 1.6% | 3.8% | 6.3% | 7.7% | 7.6% |
| 3 Gol | 0.2% | 1.2% | 3.0% | 4.9% | 6.0% | 5.9% |
| 4 Gol | 0.1% | 0.7% | 1.8% | 2.9% | 3.5% | 3.5% |
| 5 Gol | 0.1% | 0.3% | 0.8% | 1.4% | 1.7% | 1.6% |
Feyenoord U19 — Son 5 Maç
G
vs FC Volendam U19 (D)
0 - 3
M
vs PSV U19 (E)
2 - 3
B
vs Sparta Rotterdam U19 (D)
2 - 2
G
vs ADO Den Haag U19 (D)
1 - 5
G
vs NEC Nijmegen U19 (D)
2 - 5
Ajax U19 — Son 5 Maç
G
vs NEC Nijmegen U19 (D)
1 - 7
G
vs Qarabağ U19 (D)
0 - 8
M
vs Chelsea U19 (D)
6 - 3
G
vs MTK U19 (D)
0 - 1
G
vs Rangers U19 (D)
2 - 6
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.