İngiltere
Premier League •
03.05.2026 — 19:45
Police
Elo: 1466λ (Beklenen Gol): 0.83
0 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 1
Chemal
Elo: 1515λ (Beklenen Gol): 0.82
Model Güven Derecesi:
%67
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Police - Chemal mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.83, Dep: 0.82 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Police %32.0 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %22.8, Karşılıklı Gol Var olasılığı %32.4, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %36.7 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %69.5
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Police xG
1.20
Dengeli
Chemal xG
1.16
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%32.0
X (Beraberlik)
%36.7
2 (Deplasman)
%31.3
Çifte Şans 1X: %68.7
Çifte Şans X2: %68.0
Çifte Şans 12: %63.3
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %79.7
0.5 Alt: %20.3
1.5 Üst: %49.9
1.5 Alt: %50.1
2.5 Üst: %22.8
2.5 Alt: %77.2
3.5 Üst: %8.5
3.5 Alt: %91.5
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%32.4
KG Yok
%67.6
En Olası Skorlar
Top 6 Skor0-0
%20.3
1-0
%15.0
0-1
%14.8
1-1
%14.0
2-0
%6.6
0-2
%6.4
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %22.5
İY X: %55.5
İY 2: %22.1
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %51.8
İY 0.5 Alt: %48.2
İY 1.5 Üst: %17.5
İY 1.5 Alt: %82.5
İY 2.5 Üst: %3.9
İY 2.5 Alt: %96.1
İY 3.5 Üst: %0.7
İY 3.5 Alt: %99.3
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
3.68
+
Dep
3.36
=
Toplam
7.04
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %27.6
8.5 Alt: %72.4
9.5 Üst: %17.4
9.5 Alt: %82.6
10.5 Üst: %10.2
10.5 Alt: %89.9
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.24 Korner (Ev: 1.69, Dep: 1.55)
İY 4.5 Üst: %22.6
İY 4.5 Alt: %77.4
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %47.0 |
Eşit: %15.2 |
Dep: %37.8
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
16.7
Ev: 8.9 • Dep: 7.8
İsabetli Şut
5.8
Ev: 3.2 • Dep: 2.7
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %12.4
21.5 Alt: %87.7
23.5 Şut Üst: %5.5
23.5 Alt: %94.5
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %23.5
7.5 Alt: %76.5
8.5 İsabetli Üst: %13.7
8.5 Alt: %86.3
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiPolice
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Chemal
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Police (0.0)
@1.98
%50.6 İhtimal
İade (Push): %36.7
Chemal (+0.00)
@2.02
%49.4 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+1.50 Gol Üst
@2.00
%49.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.50 Gol Alt
@2.00
%50.1 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @9.16 | %10.9 | %0.0 | @1.12 | %89.1 |
| -1.25 | @8.19 | %12.2 | %0.0 | @1.14 | %87.8 |
| -1.00 | @7.22 | %13.8 | %21.1 | @1.16 | %86.2 |
| -0.75 | @4.17 | %24.0 | %0.0 | @1.32 | %76.0 |
| -0.50 | @3.12 | %32.0 | %0.0 | @1.47 | %68.0 |
| -0.25 | @2.55 | %39.2 | %0.0 | @1.64 | %60.8 |
| 0.0 Ana Hat | @1.98 | %50.6 | %36.7 | @2.02 | %49.4 |
| +0.25 | @1.62 | %61.7 | %0.0 | @2.61 | %38.3 |
| +0.50 | @1.46 | %68.7 | %0.0 | @3.20 | %31.3 |
| +0.75 | @1.30 | %76.7 | %0.0 | @4.29 | %23.3 |
| +1.00 | @1.15 | %86.7 | %20.7 | @7.52 | %13.3 |
| +1.25 | @1.13 | %88.3 | %0.0 | @8.51 | %11.8 |
| +1.50 | @1.12 | %89.5 | %0.0 | @9.49 | %10.5 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @2.38 | %42.1 | %0.0 | @1.73 | %58.0 |
| +2.00 | @3.20 | %31.3 | %27.1 | @1.46 | %68.7 |
| +2.25 | @3.79 | %26.4 | %0.0 | @1.36 | %73.6 |
| +2.50 | @4.39 | %22.8 | %0.0 | @1.30 | %77.2 |
| +2.75 | @5.94 | %16.8 | %0.0 | @1.20 | %83.2 |
| +3.00 | @10.11 | %9.9 | %14.3 | @1.11 | %90.1 |
| +3.25 | @10.95 | %9.1 | %0.0 | @1.10 | %90.9 |
| +3.50 | @11.80 | %8.5 | %0.0 | @1.09 | %91.5 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 20.3% | 14.8% | 6.4% | 1.7% | 0.4% | 0.1% |
| 1 Gol | 15.0% | 14.0% | 5.3% | 1.4% | 0.3% | 0.0% |
| 2 Gol | 6.6% | 5.4% | 2.2% | 0.6% | 0.1% | 0.0% |
| 3 Gol | 1.8% | 1.5% | 0.6% | 0.2% | 0.0% | 0.0% |
| 4 Gol | 0.4% | 0.3% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.1% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Police — Son 5 Maç
B
vs Nouakchott Academie (D)
0 - 0
M
vs Pompiers (D)
1 - 0
B
vs Kalighat Club (D)
0 - 0
M
vs Calcutta Police (E)
0 - 1
M
vs Kalighat Club (D)
2 - 0
Chemal — Son 5 Maç
B
vs AC Douane (E)
1 - 1
M
vs Ksar (D)
1 - 0
G
vs N'Zidane (E)
2 - 0
M
vs Gendrim (D)
2 - 1
M
vs SNIM (D)
2 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.